Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 724 585
  • 17 899
  •   2
Отговори
# 7 875
  • Мнения: 35 968
Теми не се изтриват. Заключих Вашата.

# 7 876
  • Мнения: 1 870
Здравейте, не мога да разбера защо не заключите вече темата за Игра с късмети.
Много е досадно да излизат" Благодаря за наградата".
Това е градивна критика.
Лек ден!

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 13:53 от Терзи - Лудетината

# 7 877
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Няма нищо лошо да благодарят!Нали знаете как да се отпишете от нея?Или просто давате отметка,че е прочетено и готово!

# 7 878
  • Мнения: 179
Здравейте,
Имам проблем със смяната на парола. Акаунта е направен през фесйбук, но тъй като искам да промерня личните настройки ми иска парола, която при първоначалната регистрация съм загубила. Сега когато опитвам да възстановя паролата на посочения имейл не пристига писмо с инструкции. Моля за помощ, за да мога да си вкарам акунта в приличен вид Simple Smile

# 7 879
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Моля, проверете отново.
На 18-ти декември имейлът Ви е бил неактивен. Изпратен Ви е нов имейл за смяна на парола.

# 7 880
  • Мнения: 179
Моля, проверете отново.
На 18-ти декември имейлът Ви е бил неактивен. Изпратен Ви е нов имейл за смяна на парола.

Да, благодаря! Имейла пристигна и вече всичко е наред.

# 7 881
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ади пак. Тази тема е от преди два часа, не бях я чела. Имаше 11 мнения, а на нови само 1 ми показа. Като натиснах новото мнение ми отвори първото непрочетено.
http://m.bg-mamma.com/?topic=1087705

# 7 882
  • Мнения: 1 949
В старата версия буквата "ч" не се показва, когато е първата буква в дума.

# 7 883
  • Мнения: 6 323
Показва се


Но дори и да има нововъзникнал проблем със старата версия, то поддръжката ѝ е спряна. Съвсем скоро предстои окончателно спиране на старата версия.

# 7 884
  • Мнения: 1 050
От два-три часа снимките в мобилната версия излизат по-големи и се налага скролване, за да се видят в цял размер.

# 7 885
  • София
  • Мнения: 2 701
Нещо не е наред с оразмеряването на снимките в мобилната версия, излизат много големи.

# 7 886
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Благодаря за сигнала. Ще прегледаме причината.

# 7 887
  • Мнения: X
Да, и при мен се получи в темата с оплакванията. Но сложих снимката в скрит текст, иначе е доста досадно.

# 7 888
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Вече е коригирано.
Благодаря.

# 7 889
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ох, как да блокирам потребител? Направили сте го супер объркано с тая нова версия...

Общи условия

Активация на акаунт