Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 724 555
  • 17 900
  •   1
Отговори
# 8 730
  • Мнения: 46 518
Моля модератор да заключи темата, благодаря!

https://old.bg-mamma.com/?topic=1084332.new#new
Заключена.

# 8 731
  • Мнения: 18 504
Здравейте, миналата седмица ми се случи, но не обърнах внимание, и сега пак - опитвам се да кликна на камбанката или на следваща страница в някоя тема, но ми се отварят реклами, напр. https://lovehasnolabels.com/ Така 4-5 пъти и накрая все пак отваря следващата страница.

# 8 732
  • Мнения: 2 646
 Въпрос 1: Има ли някъде списък на потребителите с бан
Въпрос 2: ще има ли скоро мобилната версия за опция визуализиране на старите публикации на потребителите, защото сега няма

# 8 733
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
1. Да, но е видим само за модераторите
2. По мобилната версия тепърва ще се работи и вероятно подобна възможност ще бъде предвидена.

# 8 734
  • Sofia
  • Мнения: 5 947
Здравейте, миналата седмица ми се случи, но не обърнах внимание, и сега пак - опитвам се да кликна на камбанката или на следваща страница в някоя тема, но ми се отварят реклами, напр. https://lovehasnolabels.com/ Така 4-5 пъти и накрая все пак отваря следващата страница.
И при мен често се случва същото, но и когато кликна на "Меню"/"Начало". Просто директно ме праща на страницата на някаква реклама, вместо в темата или в менюто.

# 8 735
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
През рекламата на бг-мамма в мобилната версия не може да се превърта страницата. През всички останали реклами - може. Може ли и през тази та стане възможно?

# 8 736
  • Мнения: 19 302
Това оплакване не е ли за другата тема?
И аз го бях забелязала, но там никой не отговаря и се бях отказала да пиша.

Обаче така и така се повдига въпросът за новата мобилна ще напиша кое мен ме затруднява много при работата с нея.
При зареждане на поле за писане в мобилната версия първо изкарва полето и човек кликва върху него, за да започне да пише. Обаче страницата зарежда бавно и след като зареди напълно, полето се измества и се оказва най-често, че си кликнал върху някой от бутоните за видео, списък и т.н.
Същото се случва и при редакция.

Защо в мобилната версия има бутон за списък или каквото там показва list, но няма бутон за цитиране и скрит текст, които се ползват много по-често?

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 09:16 от Дъждец

# 8 737
  • Мнения: 68 654
Отворям нови отговори от камбаната...но не ме праща на тях, а по-надолу. Така пропускам постове ?

# 8 738
  • Мнения: 4 872
Цитат
... Защо в мобилната версия има бутон за списък или каквото там показва list,...

За какво служи този Списък/list?
Пробвах го и нищо ...

# 8 739
  • Мнения: 9 991
Какви са тези нови критерии. Защо статуса ми е “новак” след като от 10 години съм потребител на форума и го ползвам активно?

# 8 740
  • Германия
  • Мнения: 1 072
РАНГОВЕ

При разглеждане на теми, до името на автора на дадено мнение, е указан рангът му в дадената група на база броя мнения, които има публикувани в конкретната група.
При преглед на профила, под името, е изписан глобалният ранг, който е на база мненията в целия сайт.
Наименованията на ранговете са еднакви както за ранга в група, така и за глобалния ранг.

Не може директно да промените ранга си, който се показва до името ви в темите и в профила ви.
Различните рангове се използват, за да индикират броя мнения, които е публикувал потребителят, както и да отличат специални потребители, например модератори, администратори, редактори, лекари, рекламодатели, партньори и др.

Рангове според броя на мненията, лимит на личните съобщения

Преминаването на по-горен ранг става автоматично при достигане на определения брой мнения.

Скрит текст:
Регистриран -  0 мнения - има право на 50 лични съобщения

Новак - над 1 мнение - има право на 100 лични съобщения

Ентусиаст - над 50 мнения - има право на 2000 лични съобщения

Потребител - над 500 мнения - без ограничение на личните съобщения

Редовен потребител - над 2000 мнения - без ограничение на личните съобщения

Пристрастен - над 4500 мнения - без ограничение на личните съобщения

Почетен член - над 8000 мнения - без ограничение на личните съобщения

Ветеран - над 12000 мнения - без ограничение на личните съобщения


# 8 741
  • Мнения: 9 991
Няма как за 10 години да съм с под 50 мнения? Как мислиш? Преди статуса ми беше различен, аз съм редовен потребител във форума или някакъв нов брояч са пуснали.

# 8 742
  • Германия
  • Мнения: 1 072
В брояча под аватара ти пише 8565 мнения. Но това са мненията ти в целия форум. Явно в подфорума, в който си видяла, че пише Новак, имаш по-малко от 50 мнения. А ако е от подфорумите, където по-рано не се брояха мнения, имаш по-малко от 50 отчетени мнения.

# 8 743
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Какви са тези нови критерии. Защо статуса ми е “новак” след като от 10 години съм потребител на форума и го ползвам активно?
Статусът ти е "Почетен член".
Виж си в самия профил.
Както са ти обяснили по-горе, в подфорум, в който не пишеш редовно и си с под определения брой мнения, си със статус "новак". Peace

# 8 744
  • Мнения: 14 081
А защо изобщо се изписва броят мнения, кому е нужен? Често се случва потребителка да напише нещо, което не е особено приятно на друг и да й се отговори с: "като ти гледам бройката постове, явно не излизаш от форума. Ти личен живот имаш ли?" или нещо от сорта. На мен не ми се е случвало, но го очаквам, както ми нараства бройката. Joy

Общи условия

Активация на акаунт