Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 140
  • 17 904
  •   2
Отговори
# 8 940
  • Мнения: X
Не успявам да намеря темата, пусната от потребителя rusalkata_nori в подфорум "Семейни отношения". Не помня точното ѝ заглавие (нешо от сорта "Възможно ли е той да има друга" беше), но вчера и днес до обяд активно коментирахме казуса на потребителката. В момента темата е изчезнала. Някаква идея как да я намеря?

# 8 941
  • Мнения: 46 520
Не успявам да намеря темата, пусната от потребителя rusalkata_nori в подфорум "Семейни отношения". Не помня точното ѝ заглавие (нешо от сорта "Възможно ли е той да има друга" беше), но вчера и днес до обяд активно коментирахме казуса на потребителката. В момента темата е изчезнала. Някаква идея как да я намеря?
Темата е премахната, след открити нарушения на правилата на форума.

# 8 942
  • Мнения: X
Ясно. Благодаря за отговора.

# 8 943
  • Мнения: 267
От два дни, като си отворя новия отговор по дадена тема от имейла и не ми отива автоматично на новата публикация, а само зарежда страницата. Какъв може да е проблема?
Някой админ няма ли да съдейства?

# 8 944
  • Мнения: 35 968
За проблема е предадено на техническия отдел.

# 8 945
  • София
  • Мнения: 22 769
Моля да заключите тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1126826

# 8 946
  • Мнения: 35 968
Заключена.

# 8 947
  • София
  • Мнения: 12 006
Писала съм в една тема, не съм натискала бутона"следи", обаче вече не искам да получавам известия, че някой е писал в тази тема. Как да се отпиша? Гледах гледах, не можах да видя, на старата версия има едни чавки дето се слагат, тук как става?

# 8 948
# 8 949
  • София
  • Мнения: 6 142
Аз пак да попитам дали рекламите в мобилната версия трябва да са на цял екран?
Това е от преди няколко минути:

# 8 950
  • Мнения: 324
През мобилната версия същвствува ли опцията за пускане на мнение като Анонимен в групите, в които е позволено и как става?

# 8 951
  • Мнения: X
Минаваш първо на пълната версия, функцията я няма в мобилната. Най-отдолу на страницата, в черното поле е бутонът за превключване към пълна версия. За да се върнеш към мобилната отново, в адресната лента на браузъра, заменяш "www" с "m" и готово.

# 8 952
  • Мнения: 2 515
Аз пак да попитам дали рекламите в мобилната версия трябва да са на цял екран?
Това е от преди няколко минути:


И при мен е същото. Точно с въпросната реклама.

# 8 953
  • Мнения: 14 793
Аз искам да попитам защо на някои теми след като публикувам отговор се получава следното:

Връщам назад и като рефрешна страницата,отговорът ми е публикуван. Има ли как да се оправи?

# 8 954
  • Мнения: 2 515
https://m.bg-mamma.com/?action=profile;u=640217#
Редактирана тема, редактирано заглавие.
Все едно сами си говорим. Губи се целият смисъл.
И може ли да има заглавие „.”?

Общи условия

Активация на акаунт