Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 724 315
  • 17 898
  •   2
Отговори
# 9 465
  • Мнения: 54 439
Когато е последен и не е прочетен, можеше.
Аз съм си трила.

# 9 466
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 769
Вторият пореден пост може да се изтрие от потребителя в рамките на до 5 минути от публикуването му. Поне това съм забелязал.

# 9 467
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 208
Когато е последен и не е прочетен, можеше.
Аз съм си трила.
и аз съм трил мои постове. от известно време не мога да ги изтрия непосредствено след публикуването им.
виждам че е пореден и веднага искам да го изтрия , но не мога.
ако в 2-3 ч посреднощ го публикувам и искам да го изтрия пак няма да мога, въпреки че никой не го е видял.
все пак не ми се случва за първи път.


Вторият пореден пост може да се изтрие от потребителя в рамките на до 5 минути от публикуването му. Поне това съм забелязал.
секунди след публикуването не мога да го изтрия.
пп. не разводнявайте темата. всички са информирани.  Laughing

# 9 468
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
И сега може да се трие, доколкото знам, но преди да е прочетен, както казваш ти, DeVa. А един пост остава непрочетен едва няколко минути, ако не и секунди. Peace

# 9 469
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 986
...
и аз съм трил мои постове. от известно време не мога да ги изтрия непосредствено след публикуването им.
виждам че е пореден и веднага искам да го изтрия , но не мога.
ако в 2-3 ч посреднощ го публикувам и искам да го изтрия пак няма да мога, въпреки че никой не го е видял.
все пак не ми се случва за първи път.

...
секунди след публикуването не мога да го изтрия.
пп. не разводнявайте темата. всички са информирани.  Laughing

Бонго, не можеш да го изтриеш защото вероятно не си сам в темата дори по това време. Т.е. някой чете в момента все едно дали на последната или на първата страница, все едно дали е регистриран потребител или гост, респективно постът ти се счита за прочетен. Имаш някакъв шанс, ако се разкара в рамките на 5-те минути и останеш сам. Тогава евентуално може и да може да се изтрие последния пост.  Peace

# 9 470
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Тази https://www.bg-mamma.com/?topic=1155482.msg39627603#msg39627603тема и този автор?

# 9 471
  • Мнения: 68 653
И сега може да се трие, доколкото знам, но преди да е прочетен, както казваш ти, DeVa. А един пост остава непрочетен едва няколко минути, ако не и секунди. Peace

Току що в тази


тема видях и прочетох поста нод моя, и докато публикувам той зачезна.
Значи не е вярно че не можело да се самотрие пост???
Въпросът ми към модераторите последно може или не?

# 9 472
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 986
Някакъв ентусиаст - https://old.bg-mamma.com/?topic=1142372.msg39630609#msg39630609

# 9 473
  • Мнения: X
Тете, била си вътре в темата и си чела само прелиствайки страниците. И на мен ми се е случвало да отговарям на несъществуващ вече въпрос. Не е имало регистрирано ново влизане в темата през това време.

Искам да попитам, за изцяло новия вид на редактора и емотиконите, дали има планове да се случи тази календарна година?

# 9 474
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 206
Искам да попитам, за изцяло новия вид на редактора и емотиконите, дали има планове да се случи тази календарна година?

Бъзикаш се  Mr. Green
Нови емотикони няма да има, в тестовата се разбра.

# 9 475
  • Мнения: 68 653
Тонич..вътре бях.
Но понеже се писа че след като е прочетен не може да се трие...за това питам.
Значи ако си вътре..не те
..зачитат.
Ако влезеш- те зачиташ.
Логика йок. Каша-голяма.

# 9 476
  • Мнения: X
Общо взето е така. Отчита само ново влизане, няма как да отчете разлистването на страниците вътре в темата.
Така става понякога неволно публикуване на последователни постове.

# 9 477
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Как да прикача видео към мой отговор в дадена тема или да го изпратя на ЛС?
Видеото е кратко клипче на компа ми.
Благодаря!

# 9 478
  • Мнения: 35 968
Видео можете да прикачите директно в пост или съобщение, ако е качено в youtube или vbox. Ако е качено в друг сайт /фейсбук например/ - чрез линк към него. Не можете да го качите директно от компютъра си във форума.

# 9 479
  • Мнения: 311
Здравейте  , спрях да следвам няколко теми, но продължавам да получавам известия от тях. Има ли нещо друго , което да направя за да спра известията ?

Общи условия

Активация на акаунт