Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 747 426
  • 18 088
  •   2
Отговори
# 5 805
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 142
От няколко дни забелязвам бъг при влизане през нови отговори в тази тема - http://old.bg-mamma.com/?topic=955307.915;topicrefid=20
Вместо на последното непрочетено мнение, при влизане ме праща най-долу на темата.
В други теми няма такъв проблем.

# 5 806
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Бихте ли погледнали тези два профила: http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=570873
http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=577695

Имам основание да смятам, че са на един и същ човек.

# 5 807
  • Мнения: 36 187
Ще проверим профилите, благодаря!

# 5 808
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Подготвях тема за новия сезон на "Гласът на България". В новата версия форумът не ми позволи /опитвах многократно/ да цитирам първия си пост от темата за стария сезон /темата не е заключена/, за да използвам информацията за новата тема. Трябваше да премина към старата версия, за да мога да го направя.

# 5 809
  • Sofia
  • Мнения: 3 054
В какво се състои проблемът? Грешка някаква ли дава?

# 5 810
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В какво се състои проблемът? Грешка някаква ли дава?

Да. Изписваше /по памет/: "Грешка, невалидна или изтекла сесия. Моля опитайте отново."

# 5 811
  • Мнения: 337
Как да видя публикациите на определен потребител? Преди имаше такъв бутон в профила на всеки. Моя ли е грешката, че вече не го виждам? Има само преглед с общата информация...Ползвам мобилна версия, ако това има значиние...Простете невежеството ми.

# 5 812
  • София
  • Мнения: 4 429
Как да видя публикациите на определен потребител? Преди имаше такъв бутон в профила на всеки. Моя ли е грешката, че вече не го виждам? Има само преглед с общата информация...Ползвам мобилна версия, ако това има значиние...Простете невежеството ми.
В мобилната,  я няма тази опция.

# 5 813
  • Мнения: 3 732
Мобилната версия се оказа некачествена/скапана от към много неща:
- не мога да публикувам анонимно;
- не мога да си видя мненията в профила;
- не мога да виждам чужди местожителство и лентички;
- не мога да преглеждам мненията на даден профил;
- и още куп неща ...

С какво ползващите мобилната версия през телефон сме по-малко участници от тези със стационарен компютър? По - малко потребители ли сме?

# 5 814
  • Мнения: 6 362
Мобилните версии винаги предлагат по-малко функционалности от пълните версии за компютър.
Настоящата мобилна версия все още не е в окончателен вариант. Предстоят както добавянето на пълните функционалност към профилите (както за настройки, така и при преглед на чужди профили), така и добавяне на други опции. Не може обаче да се очаква, че мобилните версии ще предлагат абсолютно пълната функционалност на десктоп версията.

# 5 815
  • Мнения: 3 732
Компютрите все повече се превръщат в отживелица. Лаптопите и таблетите са средата в общуването с мобилните комуникации. Те към коя версия са - пълната или осакатената мобилна?
Най - прецакани сме тези, ползващи  форума през телефон. Защо?

# 5 816
  • Мнения: 6 362
Лаптопите зареждат пълната версия. Таблетите в зависимост от вида и резолюцията, но в повечето случаи - също пълната версия. Мобилните телефони по подразбиране зареждат мобилна версия. Може да преминете и към пълната версия, но ще виждате всичко миниатюрно поради размера на дисплея. Това дава отговор и на последния Ви въпрос.

# 5 817
  • Мнения: 30
Имам питане - защо непрекъснато триете публикациите на потребителите, а други с реклама цел остават. Съвсем наскоро разгорещено се коментираха тези ви действия, но сега се убедих след поредното ви посегателсто - с това ви поведение скоро ще останете в историята

# 5 818
  • Мнения: 36 187
Обявяването на Вашите паранормални способности и ценовата листа на извършваните от Вас лечителски и други услуги, посочени като "работа на ментално ниво", е реклама и е в противоречие с  правилата на форума. Моля, припомнете си тези правила, тъй като неспазването им от съответния потребител води до ограничване на профила му.

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 07:51 от bubanka

# 5 819
  • Мнения: 6 604
Мамма- за моб.версия предвижда ли се начин за отписване от тема, в която си писал?

Общи условия

Активация на акаунт