Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 178
  • 17 904
  •   1
Отговори
# 7 125
  • Мнения: 46 520
Колко време след пускането на дадена тема тя се заключва?
Зависи от вида на темата. Някои не се заключват.

Ровя се из автомобилния подфорум. Повечето теми от последните страници са заключени. От къде мога да започна да пиша в стари теми?
Ако в темата не е писано от няколко седмици или месеца, и ако е актуална като тематика, можете да пишете в нея.
Ако е стара, например от преди 5 години, пуснете нова по въпроса, който ви интересува.

Пак там издирвам много стара тема за критериите при избирането на кола. Не помня точното й заглавие. Как да я намеря и дали е активна?
За съжаление няма как да помогнем, щом не помните коя е. Но подфорумът има само 17 страници, прегледайте заглавията и може да се сетите като я видите.

# 7 126
  • USA
  • Мнения: 7 308
Деактивиран профил поради неприети условия може ли да бъде активиран отново или трябва нов акаунт? Запитването ми е за една приятелка, която от много време не е влизала във форума.

# 7 127
  • София
  • Мнения: 39 771
Деактивиран профил поради неприети условия може ли да бъде активиран отново или трябва нов акаунт? Запитването ми е за една приятелка, която от много време не е влизала във форума.
Може. След като приеме Съгласията трябва да напише актуален мейл адрес.

Цитат
До този имейл е изпратено писмо с инструкции за активация на профила ви.
В случай, че сте указали грешен/невалиден имейл, използвайте функцията Активация на акаунт от формата за Вход.

# 7 128
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Вече да, но в началото не се виждаше така.

# 7 129
  • USA
  • Мнения: 7 308
Аз съм отново с въпрос от моята приятелка.
Става въпрос за БУБА    Деактивиран/неприел GDPR съгласия   19.09.2004   5 624

Знае си потребителското име,но не си помни паролата,а за да получи нова такава,тя се изпраща на мейла,с който се е регистрирала и който вече не е валиден.По какъв начин може да ви даде нов мейл,на който да изпратите потвърждение за реактивация на профила й.И чак тогава,предполагам,приема въпросните съгласия и има достъп до темите?


# 7 130
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Нека БУБА заяви желанието си с имейл на admin@bg-mamma.com.

# 7 131
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Направихме проверка в логовете на нашите сървъри. Мейлите се изпращат към Вас, но се отхвърлят от сървъра, към който е имейл адреса Ви. Нашите системни администратори са писали до колегите, които поддържат пощата Ви, с молба за проверка.

Благодаря, Мamma. Дано се оправи, защото основно през пощата следя форума.

Да попитам за коя поща става дума, защото и аз имам проблем с известията, моята е в абв

# 7 132
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
За тази, но проблемът бе разрешен.

# 7 133
  • Мнения: 496
Да попитам за коя поща става дума, защото и аз имам проблем с известията, моята е в абв
Същата,  Geia.

# 7 134
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
До днес до преди да попитам не получавах, но явно и при мен се оправиха нещата. Благодаря|!

# 7 135
  • София
  • Мнения: 6 173
Препоръчаните теми не са наш избор, а се избират автоматично от външен алгоритъм по много параметри, между които категория и група на темата; указани интереси, абонаменти за теми и групи, теми със сходна тематика; теми, подобни на други теми, които вече сте чели; теми, които са четени от голяма част от останалите потребители, които са чели и текущата тема и т.н.
Препоръчаните теми са различни за всеки потребител.

Връщам малко назад и във връзка с това обяснение.
Не зная какъв е външния алгоритъм, но от днешните препоръчани на мен теми, половината са от подфоруми, в които нито пиша, нито чета, нито съм абонирана. Отговорите им са 0 - 17, т.е. не са и особено популярни. Същото беше и предишните дни. А когато ми предлага тема, която следя или съм чела се отваря на първия и пост, а не на първия непрочетен.
Та какъв е смисъла, от това явно неработещо предлагане? И не е ли по-добре да се замени с нещо, което действително ще е интересно и полезно?

# 7 136
  • Мнения: X
Привет. Може ли да ми съдействате да изтрия една тема. Моля...наистина моля

# 7 137
  • Мнения: X
Може ли тази тема да бъде заключена http://m.bg-mamma.com/?topic=1060193

# 7 138
  • Мнения: 35 969
Заключена.

# 7 139
  • Мнения: X
 Здравейте. Имам въпрос относно тема в клюкарника, която желая да пусна. Тъй като потребителката Down Under пише във всяка тема, в която се засечем за торбички, които взимам от супермаркета,  а аз не се притеснявам от това, бих искала да пусна в клюкарника тема "Торбичките на Моралка", в която да опиша накратко случая с торбичките и да дам поле за изява на Down Under да ме оплюе в специална за целта тема, вместо да спами във всяка тема. Отворете последните 2-3 страници на темата за "спомени от социализма" и ще видите. Та въпросът е, ще ми позволите ли да пусна такава тема "Торбичките на Моралка", в която да коментираме тези торбички, вместо това да се случва във всички други теми?

Общи условия

Активация на акаунт