Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 724 451
  • 17 899
  •   6
Отговори
# 14 100
  • Мнения: 54 441
За кавички става дума.

# 14 101
  • София
  • Мнения: 6 173
Има ли някаква вероятност, да ни дадете възможност, от камбаната да изтриваме само конкретни редове без да се налага да влизаме в темата?
Не се интересувам от всякакви пуснати нови теми в раздел, за който съм абонирана.

# 14 102
  • Мнения: 40 928
И аз да попитам - можете ли да оптимизирате търсачката да изхвърля най-напред най-новите неща? Сега каквото и да потърся ми вади разни теми и постинги от преди години.

# 14 103
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Моето мнение е предпоследно в тема. Не мога да пиша отново, защото ми излиза надписът, че мнението ми е последно.



И пак

Последна редакция: пт, 08 окт 2021, 22:30 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 14 104
  • Мнения: 6 301
Има ли някаква вероятност, да ни дадете възможност, от камбаната да изтриваме само конкретни редове без да се налага да влизаме в темата?
Не се интересувам от всякакви пуснати нови теми в раздел, за който съм абонирана.
Махнете си абонамента за следене на раздела, не е задължително.

Цитат
Бутон за включване в групата - включването в групата я добавя в списъка Моите групи, а темите от нея в съответните списъци Нови теми от моите групи и Последно активни от моите групи. При включване в група можете да активирате Следене и системата ще Ви информира за новите теми, публикувани в тази група.

# 14 105
  • София
  • Мнения: 6 173
Много добре зная, защо съм включила абониране за определени групи и не искам да ги изключвам. Познавам правилата на форума и не ми е нужно да ми се цитират.

Искам да не ми се налага да отварям тема за нечия 16 годишна дъщеричка от Стара Загора, град в който през живота си съм пребивавала броени часове, за да я разкарам от камбаната. Там съвет не мога да дам.

# 14 106
# 14 107
  • Мнения: 40 928
В темата за вредите от Ковид ваксините някой пусна линк към 20 минутно видео на чужд език, което ако не се лъжа е нарушение на правилата. Аз, понеже нямам нерви да гледам 20 минути видео, помолих за някаква сгъстена информация какво се казва там, което ще е от полза и за незнаещите английски. Моля забележете, че не съм характеризирала по никакъв начин линка или информацията в него, не съм го оборвала, или осмивала съдържанието, не съм се подигравала на пусналия линка, само помолих за конспект на потресаващите разкрития. И въпреки това постът ми беше изтрит, а конспект няма. Защо? Какво наруших с молбата си?

Да не говорим, че веднага след това беше пуснато известно от много време видео, определено като пълно фалшименто (видно от всеки образован човек), но то си стои и трупа лайкове. Не, че е лошо, защото показва нивото на антиваксърите, ама все пак...

# 14 108
  • София
  • Мнения: 12 006
Някога в този форум смятате ли в мобилното приложение да сложите функцията скрит текст, за да не гледаме постоняно по темите чаршафи от цитати, цитирани в други цитати?

# 14 109
  • Мнения: 6 895
В темата за вредите от Ковид ваксините някой пусна линк към 20 минутно видео на чужд език, което ако не се лъжа е нарушение на правилата. Аз, понеже нямам нерви да гледам 20 минути видео, помолих за някаква сгъстена информация какво се казва там, което ще е от полза и за незнаещите английски. Моля забележете, че не съм характеризирала по никакъв начин линка или информацията в него, не съм го оборвала, или осмивала съдържанието, не съм се подигравала на пусналия линка, само помолих за конспект на потресаващите разкрития. И въпреки това постът ми беше изтрит, а конспект няма. Защо? Какво наруших с молбата си?

Да не говорим, че веднага след това беше пуснато известно от много време видео, определено като пълно фалшименто (видно от всеки образован човек), но то си стои и трупа лайкове. Не, че е лошо, защото показва нивото на антиваксърите, ама все пак...

Форумът е пълен с такива линкове към видеа на чужди езици. Това видео, което коментираш, имаше субтитри на български и не нарушаваше по никакъв начин правилата. Не мисля, че някой трябва да ти конспектира видеа, защото на теб не ти се гледат, само за да започнеш да се заяждаш после. Защото от известно време, ти не пропускаш да се заядеш, спамиш непрекъснато и провокираш с постове, които не са по темата. Твоите постове предизвикват спорове и напрежение в темата. Ако не приемаш чуждо мнение, опитай да подминаваш, а не винаги да коментираш. А ако темата не пасва на твоите разбирания, защо въобще я четеш? Изключи си я, ако не можеш да се въздържаш от коментари. Темата е за вредите от ваксините(не е конкретно за ковид ваксините, явно не си разбрала) , но странно, постове по темата биват изтрити много бързо. Кой ли ги докладва и с каква цел?

# 14 110
  • Мнения: 2 133
Защо се изтриха публикации, включително и мои, в темата за перални?
Това, че доказваш, че на някой потребител вижданията и очакванията му са погрешни, с което подава невярна информация относно марка на перална машина към останалите, които се интересуват от дадената марка, повод ли е за поголовно триене?

# 14 111
  • Мнения: 46 518
Защо се изтриха публикации, включително и мои, в темата за перални?
Това, че доказваш, че на някой потребител вижданията и очакванията му са погрешни, с което подава невярна информация относно марка на перална машина към останалите, които се интересуват от дадената марка, повод ли е за поголовно триене?
Изказвайте личното си мнение, без да влизате в чат с други потребители. Не се отнася само за вас, важи за всички участници в темата.
Ако искате да си уточнявате нещо, използвайте ЛС.

# 14 112
  • Мнения: 2 133
Защо се изтриха публикации, включително и мои, в темата за перални?
Това, че доказваш, че на някой потребител вижданията и очакванията му са погрешни, с което подава невярна информация относно марка на перална машина към останалите, които се интересуват от дадената марка, повод ли е за поголовно триене?
Изказвайте личното си мнение, без да влизате в чат с други потребители. Не се отнася само за вас, важи за всички участници в темата.
Ако искате да си уточнявате нещо, използвайте ЛС.
Че не е ли целта на форума изразяване на лично мнение, по възможност подкрепено с аргументи?

# 14 113
  • Мнения: 46 518
Да. И всеки от вас е казал своите. Не е нужно след всеки зададен въпрос в темата да се връщате към личните си спорове.

# 14 114
  • Мнения: 4 055
Аз  не мога да разбера, защо присъстват теми за перални машини, сушилни машини, след като условията при избор и реакции при оплаквания ще са диктуват  от притежателите на кобинирани устройства.
Това последното във връзка с премахнати постове, касаещи съответните, а не равнис по комбинираните на petiaivanov и Черна Станция.
С какъв аршин се мерят санкциите и поощрява продуктовото позицирниране.
Каква е детерминантата за компромат?
Защо бе изтрит уточнявашият пост на Djordja, а този на Черна станция е съхранен? С какво е полезен от към информация, като същият касае друго /в случая комбинирано/устройство?
Техническата грамотност в подобни теми, винаги е за предпочитане.

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 17:16 от niljaniljo

Общи условия

Активация на акаунт