Виждам как едно семейство ще се разбие пред очите ми

  • 29 983
  • 628
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 031
Знам, че не е моя работа
Наистина не е. Работата ти е да си вършиш работата, а не да го обсъждаш по форумите.

"Шавливата пикла" с какво е виновна? Може да се сваля с когото си иска. Той ако е мъж на място ще знае какво да направи.

# 16
  • Мнения: 25 808
Като че ли ревност долавям май?  Mr. Green
То бива да се възмутиш на фриволното поведение на колегите, ама чак толкова вживяване - не бива.
Явно наистина не ви уплътняват добре работното време.

# 17
  • Мнения: 26
Като че ли ревност долавям май?  Mr. Green
То бива да се възмутиш на фриволното поведение на колегите, ама чак толкова вживяване - не бива.
Явно наистина не ви уплътняват добре работното време.
Ревност- Laughing Laughing Хаха, не.
"Шавливата пикла" с какво е виновна? Може да се сваля с когото си иска. Той ако е мъж на място ще знае какво да направи.

За съжаление да, съгласна съм с това мнение. Монетата има две страни.

# 18
  • Мнения: 26
То бива да се възмутиш на фриволното поведение на колегите, ама чак толкова вживяване - не бива
Знам ли, мисля, че това ме издразни най вече, точно фриволността и цялата показност.
И детето като се появи онзи ден наистина ми стана криво.
Отделно си се представих на мястото на жена му-неизбежно.

Вживях се повече може би, вероятно си права, но ми е неприятна ситуацията.


# 19
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 267
За това, че вие вършите и нейната работа те разбирам, че не е никак приятно. Но за демонстративните флиртове, колкото и да се впрягаш така или иначе не можеш нищо да направиш.
Няма ли на кой да се оплачете, че примадоната се занимава с глупости през работно време?
Пък и да вземе да подшушне някой на жена му да стане интересно.

# 20
  • Мнения: 5 599
Пък и да вземе да подшушне някой на жена му да стане интересно.

Струва ми се, че авторката само това и чака. Ето как заради офисните клюкарки, които вместо да си гледат работата, се врат в чуждите чаршафи, от нищо става драма. За какво да казва някой на жена му? Да има нова тема за обедната почивка? Оффффф, по-гадни са ми любопитните и клюкарещи лелки в офиса, отколкото двамата флиртаджии.

# 21
  • Мнения: 5 892
За това, че вие вършите и нейната работа те разбирам, че не е никак приятно. Но за демонстративните флиртове, колкото и да се впрягаш така или иначе не можеш нищо да направиш.
Няма ли на кой да се оплачете, че примадоната се занимава с глупости през работно време?
Пък и да вземе да подшушне някой на жена му да стане интересно.
Shocked Shocked Shocked
С какво право? Клюкарската ви простотия граници няма...

# 22
  • Мнения: 1 894
Това момиче незабавно трябва да бъде уволнено за непрофесионално държание и невършене на работата. Това е офис, а не публичен дом.

От мъж да бъде на място не можете да очаквате, наивно е. Те по принцип като станат шефове мъжете, и нещо мозъка им се стопява и понеже са мноу големи, почват разни пълни тъпотии да вършат. Но не е професионално това да се случва в офис.

Странно ми е, че има хора, които не виждат нищо нередно в ситуацията.....

# 23
  • Мнения: 26
За това, че вие вършите и нейната работа те разбирам, че не е никак приятно. Но за демонстративните флиртове, колкото и да се впрягаш така или иначе не можеш нищо да направиш.
Няма ли на кой да се оплачете, че примадоната се занимава с глупости през работно време?
Пък и да вземе да подшушне някой на жена му да стане интересно.
Shocked Shocked Shocked
С какво право? Клюкарската ви простотия граници няма...
Аз лично се надявам нещата да се прекратят преди някой да и подшушне.

# 24
  • Мнения: 25 808
Странно ми е, че има хора, които не виждат нищо нередно в ситуацията.....

Кой е казал, че не вижда нищо нередно в ситуацията?
Просто намесата на външни лица в случая е също толкова нередна.
Какво според теб трябва да направят сеирджиите? Да сложат девствен пояс на шефа, да оскубят флиртаджийката, да донесат на жена му, за да го изрита едно хубаво от къщи и да се съсипе едно семейство, само и само клюкарките там и тук да останат морално удовлетворени?
Хайде да не забравяме, че става въпрос за пълнолетни хора, които носят пълната отговорност за действията си. Няма нужда колегите им да ги превъзпитават.  Stop

# 25
  • Мнения: 26
Това момиче незабавно трябва да бъде уволнено за непрофесионално държание и невършене на работата. Това е офис, а не публичен дом.

От мъж да бъде на място не можете да очаквате, наивно е. Те по принцип като станат шефове мъжете, и нещо мозъка им се стопява и понеже са мноу големи, почват разни пълни тъпотии да вършат. Но не е професионално това да се случва в офис.

Странно ми е, че има хора, които не виждат нищо нередно в ситуацията.....
Благодаря за това мнение!
Успокоих се, че не само аз намирам поведението и за непрофесионално!

# 26
  • Мнения: 26
а се съсипе едно семейство, само и само клюкарките там и тук да останат морално удовлетворени?
Хайде да не забравяме, че става въпрос за пълнолетни хора, които носят пълната отговорност за действията си. Няма нужда колегите им да ги превъзпитават.  Stop
Да, съгласна съм, но длъжни ли сме и ние всички да ставаме свидетели на всичко това, докато се опитваме да се концентрираме върху работата си.
И да, имаме такава, не случайно се ядосах и пуснах тема.

В почивния си ден.

# 27
  • Мнения: 25 808
Да, съгласна съм, но длъжни ли сме и ние всички да ставаме свидетели на всичко това, докато се опитваме да се концентрираме върху работата си.

Оплачете се на прекия си шеф.

# 28
  • Мнения: 7 006
Това момиче незабавно трябва да бъде уволнено за непрофесионално държание и невършене на работата. Това е офис, а не публичен дом.

От мъж да бъде на място не можете да очаквате, наивно е. Те по принцип като станат шефове мъжете, и нещо мозъка им се стопява и понеже са мноу големи, почват разни пълни тъпотии да вършат. Но не е професионално това да се случва в офис.

Странно ми е, че има хора, които не виждат нищо нередно в ситуацията.....
Благодаря за това мнение!
Успокоих се, че не само аз намирам поведението и за непрофесионално!
Виж сега..

Едно е да намираш поведението на някого за нередно(всеки си има правото на лична преценка)
А съвсем друго е да тръгнеш да ляляш по форумите и да развяваш кирливи ризи,дето дори не са твои..
Да не говорим за простотията от сорта на


Това момиче незабавно трябва да бъде уволнено за непрофесионално държание и невършене на работата. Това е офис, а не публичен дом.

..Значи нея в катрана и перата,а господина?
Той щото е с много професионално поведение..
Ами вие останалите клюкари?Професионално ли се държите?Май всички сте за"уволнение" така като те чета..


Аман от псевдо моралисти.. Crazy

# 29
  • Мнения: 26
Ние, останалите "клюкари" сме попаднали в този офис с цел да работим и да издържаме семействата си.
Да, говорим, както всеки на друго място би направил, виждайки момата да се пребледнява и по време на оперативка да излиза да пуши . Защо?
Видяла публикация във фейс-а, че човека ще води семейството си на почивка през празниците.

Може да се клюкари за нещо, което си чул- не дочул.

Но когато те правят пряк свидетел и цялата работа е обществено достояние сме само констататори на случващото се.

Псевдо моралисти-устройва ме Peace
По-добре, отколкото да се закачам с женени, да треперя, сутрин да разказвам как за малко не са ме ошамарили вкъщи, да влизам в офиса тръшкайки телефона до разглобяване на съставните му части и ...да не изброявам.

Общи условия

Активация на акаунт