Виждам как едно семейство ще се разбие пред очите ми

  • 29 982
  • 628
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 006

Псевдо моралисти-устройва ме Peace
По-добре, отколкото да се закачам с женени, да треперя, сутрин да разказвам как за малко не са ме ошамарили вкъщи, да влизам в офиса тръшкайки телефона до разглобяване на съставните му части и ...да не изброявам.

Както и по-горе казах..Всеки има правото на лична преценка.


А ако има някой на който трябва да му се накове канчето,тва е  мъжът.

Ама разбира се,и ти като повечето жени в подобна ситуация,се нахвърлят върху момичето.
И въпреки,че великодушно го спомена и него като виновен,темата ти е за нея.. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 4 418
Набийте ме, направете ме на пух и прах, хахаха, много си забавна.

Иначе, кво да ти кажа, решила си да си занимаваш съзнанието с тая история, твоя работа. Леко кофти за тебе (евентуално, сега не знам точно), че тая малката ще ти е на врата, а шефа надали ше иска да я маха.

А ти нямаш ли нещо по-интересно, с което да се занимаваш?

# 32
  • Мнения: 1 894

Да не говорим за простотията от сорта на


Това момиче незабавно трябва да бъде уволнено за непрофесионално държание и невършене на работата. Това е офис, а не публичен дом.

..Значи нея в катрана и перата,а господина?
Той щото е с много професионално поведение..
Ами вие останалите клюкари?Професионално ли се държите?Май всички сте за"уволнение" така като те чета..


Аман от псевдо моралисти.. Crazy

Ако той се държи по същия начин, и той е за незабавно уволнение. Имаше някакъв коментар, че той се държи на дистанция.
Темата не е клюка. Ако те не искат да попадат в полезрението на дискусии, да си държат нещата извън офиса и извън работното време и да си гледат работата. Което е нещо, което очевидно момичето не прави. За него имаме по-малко информация.

Вече за моралността на връзката... не съм се изказвала по въпроса.

Ако обичаш, не наричай мненията ми простотия. Нека си имаме уважението.

# 33
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Пък и да вземе да подшушне някой на жена му да стане интересно.

Струва ми се, че авторката само това и чака. Ето как заради офисните клюкарки, които вместо да си гледат работата, се врат в чуждите чаршафи, от нищо става драма. За какво да казва някой на жена му? Да има нова тема за обедната почивка? Оффффф, по-гадни са ми любопитните и клюкарещи лелки в офиса, отколкото двамата флиртаджии.
Ей това е поредното показно за манталитета на "образованата", "интелигентна", "умна и работеща" жена.... Tired ooooh!
Гадно не е точната дума, отвратително грозно и абсолютно селско е да си вреш гагата там, където нямаш абсолютно никакво право да го правиш. Ако се прочетеш отстрани, звучиш като типичната наистина недоклатена лелка, която има скучен, еднообразен и с нищо неангажиращ животец, и на която всячески ѝ се иска да е на мястото на това момиче /или жена/, което евентуалноможебиедвалине прави нещо с някакъв разгонен мъж.
Не казвам, че си такава, така звучиш и така изглежда.
Аман от такива псевдо моралистки, които явно нямат нищо друго интересно за правене и обсъждане, и поради това се завират в чуждите семейства, връзки, легла и скайпове. И чакат да им стане "интересно" от чуждия живот. Жалка работа!
Не е твоя работа, нищо от ничии друг живот, за което не са ти поискали изрично мнението не е твоя работа, и не следва да те интересува. Това, което можеш да направиш е да спреш и останалите си колеги да злословят и коментират неща, които не са тяхна работа. А ако проблемът ти е това, че момичето не работи - сигнализирай на прекия ѝ началник. Но за несправянето със задълженията, не за флирт с господин Х.

# 34
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 067
До авторката: Не е твоя работа да обсъждаш чужди действия, нито да ги коментираш. Твоя работа е да се справиш със собствените си емоции, които са възникнали в теб и да се съсредоточиш в работата си. Затова си там и работиш.

# 35
  • Мнения: 5 892
Пък и да вземе да подшушне някой на жена му да стане интересно.

Струва ми се, че авторката само това и чака. Ето как заради офисните клюкарки, които вместо да си гледат работата, се врат в чуждите чаршафи, от нищо става драма. За какво да казва някой на жена му? Да има нова тема за обедната почивка? Оффффф, по-гадни са ми любопитните и клюкарещи лелки в офиса, отколкото двамата флиртаджии.
Ей това е поредното показно за манталитета на "образованата", "интелигентна", "умна и работеща" жена.... Tired ooooh!
Гадно не е точната дума, отвратително грозно и абсолютно селско е да си вреш гагата там, където нямаш абсолютно никакво право да го правиш. Ако се прочетеш отстрани, звучиш като типичната наистина недоклатена лелка, която има скучен, еднообразен и с нищо неангажиращ животец, и която всячески ѝ се иска да е на мястото на това момиче /или жена/, което евентуалноможебиедвалине прави нещо с някакъв разгонен мъж.
Не казвам, че си такава, така звучиш и така изглежда.
Аман от такива псевдо моралистки, които явно нямат нищо друго интересно за правене и обсъждане, и поради това се завират в чуждите семейства, връзки, легла и скайпове. И чакат да им стане "интересно" от чуждия живот. Жалка работа!
Много точно   bouquet

# 36
  • Мнения: 26
Как бихте реагирали тогава, ако сте на мястото на жена му, или сте нейна приятелка?

# 37
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Това теб лично какво те засяга?

# 38
  • Мнения: 5 892
Ако мъжът ми е преспал с някоя ей така за разнообразие бих искала изобщо да не разбирам.
Ако е влюбен и иска да продължи живота си  с друга жена бих искала да седнем и като големи хора да ми го каже и да се разберем. Без скубане и шамари. Цигански  работи не обичам. И не бих търсила контакт с другата жена да се унижавам...  Peace

# 39
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 067
Как бихте реагирали тогава, ако сте на мястото на жена му, или сте нейна приятелка?

Това е работа на жената да се справи със семейната си ситуация. Ти нямаш работа там.

# 40
  • Мнения: 7 006


Ако обичаш, не наричай мненията ми простотия. Нека си имаме уважението.
Ами извинявай ако съм те засегнала...Ще гледам да използвам по-адекватни думи.

Макар ,че за 3ти път в тази тема,ще отбележа,че всеки има право на мнение и лична преценка.И всеки има право да окачестви чуждото мислене/мнение,както си ще..

Аз не прочетох той да се дърпа,напротив.

# 41
  • Мнения: 26
и на която всячески ѝ се иска да е на мястото на това момиче /или жена/, което евентуалноможебиедвалине прави нещо с някакъв разгонен мъж.
Laughing Не, благодаря! Резил в офиса, шамари в къщи, отделно
 да се тюхкам как мъжа, с който имам афера води семейството си някъде, докато аз вися на телефона дали ще ми се включат с някое друго мило лафче, което да ме извади от менталния ступор между двете водки и цигари. Ето това е положението, в което пък никога не искам да попадам и няма и да попадна.

# 42
  • Мнения: 5 892
Има предчувствие, че мразиш колежката заради нещо съвсем друго и връзката с шефа е просто повод да й се нахвърлиш. Изглежда сякаш я ненавиждаш  Peace newsm78

# 43
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 267
Под "интересно" нямах предвид наистина интересно като повод за клюкарстване или нещо подобно, но явно трябваше да го сложа в кавички. Както и да е, не обичам да се оправдавам и не искам да оспамвам темата.
Всеки има позиция дали ще е застъпник за едното или за другото.
И моето е такова. Принципно не се интересувам кой с кого си го слага, а това, че трябва да влача работата на друг. Както е и в случая.

# 44
  • Мнения: 7 006

 Laughing Не, благодаря! Резил в офиса, шамари в къщи, отделно
 

Ами виж сега..
То човек като е решил да се резили,дали ще е в офиса,у дома,или просто в някой форум..Все си е резил  Laughing


 Popcorn

Общи условия

Активация на акаунт