Виждам как едно семейство ще се разбие пред очите ми

  • 29 984
  • 628
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 26
Има предчувствие, че мразиш колежката заради нещо съвсем друго и връзката с шефа е просто повод да й се нахвърлиш. Изглежда сякаш я ненавиждаш  Peace newsm78
Не я ненавиждам. Неприятна ми е, защото ако човек има поне малко самоуважение и достойнство, не би развявал аферата си с женен колега като прани гащи.

# 46
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Аз пак да питам - всичко това теб лично как и с какво те засяга?

# 47
  • Мнения: 26

 Laughing Не, благодаря! Резил в офиса, шамари в къщи, отделно
 

Ами виж сега..
То човек като е решил да се резили,дали ще е в офиса,у дома,или просто в някой форум..Все си е резил  Laughing


 Popcorn
Това си помислих, когато "благоверния и" звънна на един от служебните, за да я проверява.Според вас ние, колегите, си "врем гагата", но ако бяхте там, щяхте да видите, че са хванали нашата "гага" и буквално я потапят като Титаник в цялата сага.

# 48
  • Мнения: 5 892
Тогава защо намесваш водки, цигари и шамари от приятеля й?
Според мен пък хората, които имат самоуважение и елементарно възпитание  не си врат носовете в чуждите гащи.  Peace

# 49
  • Мнения: 5 601
Аз пак да питам - всичко това теб лично как и с какво те засяга?

Явно се изживява като някакъв морален стожер. Или е влюбена в шефа и малко завижда, че не е на мястото на колежката.

# 50
  • Мнения: 7 006
И кво е като звъннал? Shocked

А тва с излагането...Имах предвид,че ако тя е станала за смях в офиса ви,то ти пък ставаш за посмешище тук,във форума..


Тогава защо намесваш водки, цигари и шамари от приятеля й?
Според мен пък хората, които имат самоуважение и елементарно възпитание  не си врат носовете в чуждите гащи.  Peace

Именно...Излишното плюене и каляне,си говорят точно за злоба и завист


Явно се изживява като някакъв морален стожер. Или е влюбена в шефа и малко завижда, че не е на мястото на колежката.
Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 894
Според мен пък хората, които имат самоуважение и елементарно възпитание  не си врат носовете в чуждите гащи.  Peace

т.е. ти намираш цялата ситуация за редна и нормална за един офис?

# 52
  • Мнения: 7 006
Според мен пък хората, които имат самоуважение и елементарно възпитание  не си врат носовете в чуждите гащи.  Peace

т.е. ти намираш цялата ситуация за редна и нормална за един офис?

Е те нали не се съвкупляват в офиса по време на работа?

# 53
  • Мнения: 26
Аз пак да питам - всичко това теб лично как и с какво те засяга?
1. Постоянно ни прехвърлят нейната работа.
2. Ставаме свидетели на проверки и гонки от приятеля и, оплаквания от нейна страна за депресии, сцени, които са много грозни
4. Звъни му да дойде да ни помага с проблеми, които е чула, че коментираме помежду си и за които нямаме нужда от неговата намеса, само за да го прикотка в стаята, което спира работата ни. Той се отзовава, оказва се, че проблем няма и така минават петнадесет минути с глупости.
5. Истерия и плач-поне веднъж на ден.
Да изброявам ли..?

# 54
  • Мнения: 5 892
Според мен пък хората, които имат самоуважение и елементарно възпитание  не си врат носовете в чуждите гащи.  Peace

т.е. ти намираш цялата ситуация за редна и нормална за един офис?

Не, не я намирам. Но не намирам за редно и поведението на авторката. Там да я взели да работи, не да се вълнува кой с кого си бърка по гащите. Ако има проблем с несвършената работа на колежката да се обърне към своя началник, въпреки, че тя акцентира върху интимните отношения на другите...

# 55
  • Мнения: 7 006
Аз пак да питам - всичко това теб лично как и с какво те засяга?
1. Постоянно ни прехвърлят нейната работа.
2. Ставаме свидетели на проверки и гонки и мъжа и, оплаквания от нейна страна за депресии, сцени, които са много грозни

5. Истерия и плач-поне веднъж на ден.
Да изброявам ли..?
За тези може да повдигнете въпроса на общо събрание(ако правите такива) или директно към шефа

# 56
  • Мнения: 5 892
Тогава защо темата не е "личния живот на колежката пречи на работата ни", а "виждам как едно семейство ще се разбие пред очите ми! "
 newsm78

# 57
  • Мнения: 6 122
То бива да се възмутиш на фриволното поведение на колегите, ама чак толкова вживяване - не бива
Знам ли, мисля, че това ме издразни най вече, точно фриволността и цялата показност.
Отделно си се представих на мястото на жена му-неизбежно.




Даам, поставила си се ня мястото на жената, именно оттам и яда, който изпитваш към младото, хубаво и на всичкото отгоре абсолютно не му пукащо за злобарите - клюкари в офиса. Отстрани ми изглежда даже, че завиждаш по някакъв начин на младата колежка. Много на дълбоко ти е бръкнала.

Според мен пък хората, които имат самоуважение и елементарно възпитание  не си врат носовете в чуждите гащи.  Peace

т.е. ти намираш цялата ситуация за редна и нормална за един офис?

Не, не я намирам. Но не намирам за редно и поведението на авторката. Там да я взели да работи, не да се вълнува кой с кого си бърка по гащите. Ако има проблем с несвършената работа на колежката да се обърне към своя началник, въпреки, че тя акцентира върху интимните отношения на другите...

Точно.

# 58
  • Мнения: 6 122
Аз пак да питам - всичко това теб лично как и с какво те засяга?

Явно се изживява като някакъв морален стожер. Или е влюбена в шефа и малко завижда, че не е на мястото на колежката.

И на мен така ми изглеждаше.

# 59
  • Мнения: 26

Явно се изживява като някакъв морален стожер. Или е влюбена в шефа и малко завижда, че не е на мястото на колежката.

И на мен така ми изглеждаше.

Той не е мой шеф, вече го написах няколко пъти.
Иначе уверявам ви, нито аз, нито която и да е от колежките ми не бихме го сметнали за привлекателен, камо ли да се влюбим в него. Но това ме разсмя Laughing

Общи условия

Активация на акаунт