Женени от пръв поглед - 6

  • 63 927
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 13 188
Антония веднага го набара що за чудо е Георги и онзи скочи като ужилен. Жалко, че не може да я обиди на кифла Laughing
Точно това си мислех и аз. Но той веднага я нападна, че не го познавала достатъчно, сякаш той познаваше Гергана, когато взе да и слага епитети.

# 766
  • Мнения: 5 462
Sega започнах да гледам днешната серия.
Този Стефчо много ограничено момче ми се струва все повече. Tired

# 767
  • Мнения: 21
АА - откачена история, инфантилни до безобразие Simple Smile))) "Насе, синичка ли искаш...ама дай синичка ще ти  вземем " Sick Все едно избира играчка на детето ...или тоалет за 1-вия учебен ден. И после нтовариха дисагите, Тони настани детето на задната седалка и потегли да сглобява етажерката Simple Smile))

СС - сладурчета Simple Smile Само дето Светлана бичува естестическото ми чувство с тия тоалетчета (дантелените дънки - sucks, синята блузка - модерна преди 10 години, а комбинацията от двете ... Sick Sick Sick Sick Sick)

ГГ- тази вечер Гергана беше представена в изключително лоша светлина (в унисон с общото ми впечатление за нея). Бостанджиев се опита да провокира някаква ясно и точчно изразена мисъл, но безуспешно.... то са чупки, стойки, недомлъвки....  Разбирам и възмущението на Георги за реакцията й след играта (ако тя действително е била такава).

Водещата - за първи път я обличат горе-долу добре. Аз бих сложила по-изчистена риза , но като цяло приятен тоалет, а и водещата има хубави крака, така че й отива. Сега остава само да й махнат скучната прическа и очилата и "класната" най-сетне ще се превърне в мадама, приятна за гледане.   

П.С. Живея в Скандинавия и обожавам ИКЕА! Виждала съм невероятни жилища, обзаведени изцяло от там. Харесвам изчистените и минималистични линии и белия цвят, характерни за скандинавския дизайн, в комбинация с интересни лампи и цветни аксесоари. Това е стил, който е доста далеч от понятието за "красота" по нашите георграфски ширини, където бялото се смята не за стилно, а за стерилно Simple Smile

# 768
  • Мнения: 10 376
На мен пък СС ми писнаха! То бива захаросаност, бива, но от тях чак сироп се лее. Как пък нещо няма да не и хареса в тоя Стефан, не знам. Вече преиграват до небесата и поддържат някакви изкуствени отношения (особено Светлана). Стефан поне си позволи да не харесва бабешкия будилник. Обикновено слет такива дитирамби следва разрив (дано съм лош пророк)

# 769

Общи условия

Активация на акаунт