Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 308

  • 49 871
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 246
elinor-7  Hug не ми се ще да е така Praynig Ще ми се да вярвам, че Елиф му извъртя този номер по следната причина: тя вярва, от всичко, което й се предоставя, че Йомер я е напуснал не само поради факта, че има син, а и заради някакви възобновени чувства към Ипек. Когато й призна за Хюсеин, Йомер не й разказа за лъжата, не й обясни подробно случилото се, а продължи да се държи така, сякаш това е краят между тях. В шоково състояние, Елиф не може да "чете между редовете", на нея в този момент й трябваше ясно обяснение, подробно. До този извод стигам от факта, че тя отиде да се извини на Ипек и да им пожелае щастие с Йомер, т.е. тя вярва, че в Йомер са започнали да се възвръщат старите чувства+бащинското отношение към Яъз, вижда и това, че той не може да се отдели от нея, тя усеща, че той е още подвластен на чувствата си към нея и си е въобразила, че Йомер се разкъсва между нея и Ипек. Може би затова и тя като него реши да действа брутално, да го нарани, да го накара да я намрази и да се върне при Ипек. newsm78

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 34 234



http://vbox7.com/play:4fdfe85da7

"Мръсни пари и любов", епизод 43 - ЙОМЕР ПРИ ТАЙЙАР. Превод от английски barisea, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/471769_mrusni-pari-i-lubov-ep-43-iomer-pri-taiiar

# 47
  • Мнения: 858
Привет!
Разприказва ни тази серия!Хора различни ,мнения също!
 Първият пост на dana....припокрива и моите мисли. Но аз си обяснявам действията на Йомер  с неговата ревност и факта ,че надцени себе си избирайки да живее до Елиф,но без Елиф. Неизживяната любов  го прави лабилен,а и той принципно трудно,, брои до 10 преди да реагира ,,!
Терзанията ,които има заради събитията около брат му,мама Елван ,нови отговорности,работата.....
Изглежда ми в реда на нещата да няма адекватна реакция  и категории,като достойнство ,толерантност губят смисъл в такъв момент.
Елиф ме учудва !Тя не разпозна ли  тяхната халка! Кой мъж ще заживява с друга  и ще носи символът на предишната си любов!? Не се замисли! Останах с впечатление ,че тя възприе случаят с Хюсеин ,като параван  пред бащинството,вместо обратното.Това е обратна градация. Но и тя си има нейната драма....
 Възможно е Елиф да иска да отдалечи Йомер от себе си ,просто за да успее да се справи
 със чувствата си ! Затова е Левент!
 А той ,все е маша в нечии ръце.Първо Бахар ,после леля и Елиф го използва.Както за разоблиаването на Тейар ,така и спрямо Йомер!  Левент с всичките му качества  се явява  малко слабохарактерен.Много лесно разни  дами го склоняват към безскрупулни действия!
 

                  

                                   komet   Hug
                                        elinor...       bouquet

      



  

Последна редакция: чт, 23 апр 2015, 16:47 от Giya

# 48
  • София
  • Мнения: 1 001
Съгласна съм с теб, Дана. И Йомер, и Елиф от желание да постъпят правилно и уж да облегчат другия, взаимно се нараняват още повече.

... тя вярва, че в Йомер са започнали да се възвръщат старите чувства+бащинското отношение към Яъз, вижда и това, че той не може да се отдели от нея, тя усеща, че той е още подвластен на чувствата си към нея и си е въобразила, че Йомер се разкъсва между нея и Ипек. Може би затова и тя като него реши да действа брутално, да го нарани, да го накара да я намрази и да се върне при Ипек. newsm78

Но не се съмнявам, че и двамата се обичат.



  bouquet за преведените откъси

# 49
  • Мнения: 1 026
Dana Hug  Елиф може всичко да си въобразява, защото явно нито обича Йомер, нито му вярва.
Как така ще си е възвърнал чувствата към Ипек, пък продължава да носи халката.
Нити Ипек, нито Йомер са казали, че ще се съберат, щом детето е негово.

Когато Йомер и каза за Хюсеин, че е убиеца, каза и и че именно той ги разделя.
Разбирам, че тогава тя беше в шок, но после newsm78

След превода може да се изяснят някои моменти, например в къщата какво точно си казват.
/когато му поиска ключа /


Мариана Hug  Барисеа Hug  благодаря за преведените части!    bouquet  bouquet


Комет Hug за поста ти по-рано!    bouquet


Джия Hug  bouquet

# 50
  • Мнения: 858
Съгласна съм с теб, Дана. И Йомер, и Елиф от желание да постъпят правилно и уж да облегчат другия, взаимно се нараняват още повече.
Но не се съмнявам, че и двамата се обичат.

  И аз мисля ,че се обичат! Понякога хорат говорят на различни езици и с различна сила ,но накрая
      се срещат! Когато има любов споделена  сърцата сами се намират!
     Дано няма ,,гордост и предразсъдъци,,  за  да не станат много плътни ледовете !  


  



           barisea ,marian-ka
       за преводите   
  love001

# 51
  • Мнения: 858

Била нова от сета. Йомер  е напрегнат!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 34 234


Снимат сладурите.
.............
Giya, снимката която си сложила е от градината в къщата им.

# 53
  • Мнения: 20 905



http://vbox7.com/play:4fdfe85da7

"Мръсни пари и любов", епизод 43 - ЙОМЕР ПРИ ТАЙЙАР. Превод от английски barisea, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/471769_mrusni-pari-i-lubov-ep-43-iomer-pri-taiiar

 smile3525 smile3525

Голяма работа е Таййар, играе си със съдбите на харата. ooooh!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 234



http://vbox7.com/play:7e65cf4a67

"Мръсни пари и любов", епизод 43 - НЯКОИ ПРАВА СЕ ВЗЕМАТ СИНЬОРИНА. Превод от английски barisea, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/471804_mrusni-pari-i-lubov-ep-43-n … rawa-se-wzemat-si

# 55
  • Мнения: 4 966
Аз продължавам да недоумявам, освен с обидата от начина, по който беше провалена сватбата, с какво толкова бащинството на Йомер (нищо, че не истинско) засегна за Елиф?  newsm78 Дори и негов да е Яъз, това е станало толкова години преди тя изобщо да знае, че съществува Йомер... Четох поста на dana78 и намирам, че има резон в този мотив: "за да може Йомер да поеме отговорностите си към Яъз и да изгради живота си с Ипек (както я оставиха да вярва)", само че ако обичаш човека, за когото си решила да се омъжваш, тези отговорности не би трябвало да пречат на вашите отношения, нали? Не знам защо трябва бащинството да го задължава да се събере с Ипек.  Shocked Какво толкова фатално променя в ума и отношението и към Йомер това, че Яъз е негов?  Shocked Гледам я пак как реагира на теста и се зверя и не мога да проумея - каква е тая вселенска катастрофа, дето преживява от този факт? Абсолютно непонятна за мен реакция. Хюсеин е без значение, но Яъз е от съдбоносно значение...  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 20 905



http://vbox7.com/play:7e65cf4a67

"Мръсни пари и любов", епизод 43 - НЯКОИ ПРАВА СЕ ВЗЕМАТ СИНЬОРИНА. Превод от английски barisea, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/471804_mrusni-pari-i-lubov-ep-43-n … rawa-se-wzemat-si

 smile3525 smile3525
Не знаех за язвителността на Елиф към Ипек.Но се чудя на Ипек, защо не каза всичко навреме.Подхлъзна се отново, все пак се опита да поправи нещата.


# 57
  • Мнения: 1 007
elinor-7  Hug не ми се ще да е така Praynig Ще ми се да вярвам, че Елиф му извъртя този номер по следната причина: тя вярва, от всичко, което й се предоставя, че Йомер я е напуснал не само поради факта, че има син, а и заради някакви възобновени чувства към Ипек. Когато й призна за Хюсеин, Йомер не й разказа за лъжата, не й обясни подробно случилото се, а продължи да се държи така, сякаш това е краят между тях. В шоково състояние, Елиф не може да "чете между редовете", на нея в този момент й трябваше ясно обяснение, подробно. До този извод стигам от факта, че тя отиде да се извини на Ипек и да им пожелае щастие с Йомер, т.е. тя вярва, че в Йомер са започнали да се възвръщат старите чувства+бащинското отношение към Яъз, вижда и това, че той не може да се отдели от нея, тя усеща, че той е още подвластен на чувствата си към нея и си е въобразила, че Йомер се разкъсва между нея и Ипек. Може би затова и тя като него реши да действа брутално, да го нарани, да го накара да я намрази и да се върне при Ипек. newsm78

Не вярвам на шоковите състояния на Елиф, щото я държат точно един миг, така я показва режисьора. Впрочем тя винаги е в шок - удобен начин за извинение на всичко и манипулиране на всички.

# 58
  • Мнения: 20 905

Трябва веднага да се осободи Аслъ.Йомер прави план и предлага.Тя не е съгласна, но няма предложение.Но при думите на Йомер, ти решаваш, тя разреши.Ей, голямо търпение и то, с любов.

# 59
  • Мнения: 4 966
Защо на никой не му прави впечатление работата на детективско бюро "Розова мечта", както и поредното проваляне на полицейски планове от страна на самородния талант комисар Елиф?  Shocked
Задавате си въпроси за какво ли не, а това май ви се види в реда на нещата?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт