Чувалче за спане на ТСМ

  • 2 266
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 660
Вчера бях в склада на ТСМ в сградата на Софийско аптечно и беше пълно САМО със спални чувалчета - едни такива в синьо и бяло с някаква бродерийка горе , но за цени не съм питала .

# 16
  • Мнения: 1 102
Днес ходих до Айвън 7 и за мое голямо съжаление чувалчетата бяха по цели 8 лв. Laughing
Който има нужда да бяга там.

# 17
  • Мнения: 651
 И аз ги видях вчера в Плевенския ТСМ по 8 лв. Наистина са много ефектни,красиви и изглеждат топли. Някак си обаче не се почувствах достатъчно убедена да купувам зимно чувалче в края на зимата... newsm78 , апък и имаме 2-3....
 За друго обаче се вклучвам-Мюрвед казва че нямат вата около раменцата-именно това е дефект-вчера ги огледах много обстойно-по-читавите си имат вата навсякъде и са еднакво плътни и дебели навсякъде,а  на други ватата се е сбила надолу и около раменцата е останал само плат. Гледайте за това ако сте им хвърлили око на тези чувалчета и ако искате да им топли на дечицата на гръбчетата....Макар че мога да си представя какво ще стане с тази вата след 1-2 пранета....освен да се пере без центрофуга..... newsm78 newsm78

# 18
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Хей, нека някой да пусне снимка на тези чувалчета за спане.Защото аз имам едно , ама е зимно пълно с гъши пух и го използвам за количката като излизаме на вън.А на мен ми трябва СПАЛНО ЧУВАЛЧЕ- да не е дебело, а да става за спане вкъщи.Искам да ги видя тези от ТСМ-а

# 19
  • Мнения: 5 391
И аз взех такова чувалче на нероден Петко Mr. Green

# 20
  • Мнения: 766
И аз имам, една приятелка ми го е купила. Но на него пише от 6 месеца до 3 години.
Вие от колко месеца го ползвахте, че и нашата Петка е неродена Wink

# 21
  • Мнения: 1 102
На мен точно дефекта че няма вата около раменцата ми допадна.Ние най-много се потим около раменцата.

# 22
# 23
# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Eто го чувала и аз го купих за 8 лева от склада в Младост.Дефекта му е малко прихваната вата при шиенето.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adriana_tzenkova/detail?.dir=15bc& … 2.jpg&.src=ph

# 25
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Искам и аз smile3511 Къде ми е най-близко?В Лагера в ТСМ няма. В Младост ще се изгуба.Дайте кординати на други магазини  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 6 559
Добре де, не са ли адски дебели тез чували  Rolling Eyes, като слушам как го харесвате всички, аз моите ако ги сложа в такова, първо въобще няма да заспят от жега и второ , ако случайно заспят на сутринта ще мога да им изстискам дрехите newsm78. Нашите са в пъти по-тънки, ма сега са пак при децата и не мога да ги снимам

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ми аз съм го купила да спи в него само ако е в студена къща,например при нашите.Носихме го на Боревец,но там спа върху енго в количката.Във вкъщи изобщо не спи с чувал.
Деси, На пазара "Иван Вазов"

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ние сигурно сме по зиморничеви и си спиме с него  Embarassed

# 29

Общи условия

Активация на акаунт