Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (4)

  • 65 807
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 048
Аз имам промяна в плана  Mr. Green  В четвъртък ще съм в клиниката за генетичните, но предвид трафика предполагам, че ще е към обяд , часа за преглед в другата клиника ми е в 11:30 и не мисля, че ще успея преди него да мина през Малинов  Peace

# 706
  • Мнения: 8 533
Люксен  Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 781
Здравейте, мили момичета. И аз съм във вашия клуб. Моят проблем е ендометриоза и мисля да правя инвитро. Ще ми бъде за първи път и изпитвам смесени чувства (огромна надежда и в същото време страх от провал). Всички които сме тук имаме нужда от много стиснати палци  Praynig

# 708
  • Мнения: 1 721
Люксен,  spoko

Много стиснати палци за всички,  които имат нужда в момента!  Благодаря и за вашите!
Ние днес започваме стимулацията...

# 709
  • Мнения: 8 533
Така, аз реших да не се тормозя с идването на цикъла съботно-неделно и преглед между 1 и 3 ти ден и се обадих и запазих час за 23ти .... Мацката каза, че е ОК и ако се наложи ще го променим.

# 710
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Дара, в понеделник и аз ще ходя в клиниката за МБ, ЦН и хламидия. Остават десетина дни до М и взе да ми притреперва вече Simple Smile
Блинг, напълно разбирам! След шока през който минахме, сега съм малко по-добре и някак по-леко преминават неуспехите. Мислех си че след първото инсе ще съм развалина, макар и след две изпарителни не бях толкова зле, колкото очаквах. Сега като превъртя лентата, ИНСЕ на спукан Ф си е било още по-нищожен успех.
Радвам се че док е на мнение че няма да губим много време с инсета и ако сега не стане, минаваме на ин витро. Все пак да не отписвам този опит  Mr. Green преди да е започнал.
Воайорче, добре дошла и скорошен успех!
Люксен, много съжалявам!  Hug
Магнетична, как мина?
Ели, палци!  Praynig

# 711
  • Мнения: 1 420
Йоли, аз имам месец чакане до твл и отсега ми притреперва, та предполагам ти как се чувстваш. Сега пред мен са две седмици изчакване и хем има време, хем се изнервям като не правя нищо. Надявам се поне резултата от амх, който чакам след седмица да ме зарадва.
Стискам палци на всички в и не в процедури. Пишете как се развиват нещата при вас, поне аз като чакам, да се окуражавам с вашия напредък  bouquet

# 712
  • Мнения: 3 048
Йоли, другият четвъртък съм душа  Hug   

Гушки за всичкииии  bouquet

# 713
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Магнетична, днес, главата ми е изветряла, и не само днес май  Rolling Eyes
Облак, в Малинов АМХ излиза за два часа. Така ми каза акушерката. Та някъде там сряда, четвъртък по другата седмица ще ходя до там и да го направя, че поне това да не чакам.

# 714
  • Мнения: 5 900
Елинце, кога се очертава да има пункция? С какво продължавате да се стимулирате - инжекцийки, хапчета? Добре ли си, понася ли ти всичко?
Магнетична, успех с триото прегледи и посещения  Hug Ти реално само изследвания ли ще правиш в клиниката сега, прегледите бяха на другите две места, ако не се лъжа  Tired
Воайорчето, добре дошла  и успех от първи опит ти пожелавам  Hug
Даре, добре си направила поне да ти е спокойно като си заковала една дата. Пък може и лелката да понастроиш да дойде на време по този начин  Wink
Йоли, да пратиш понеделник едни позитивни мисли към втория етаж като идваш Mr. Green То всъщност единственото, за което имам нужда от палци е да си се събудя жива и здрава и да ми понесе леко като миналия път. Така или иначе всякакъв вариант на "резултат" няма да ме устройва особено. Освен може би някакви леки корекцийки, които не са опасни и могат да дадат надежда нещата да се случат по естествен начин.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Аз бях на косъм да се грабна и да дойда в понеделник в София. Обаче мъжа ми ме разубеди и ще остане за следващия месец. Днес ми дойде и съм кълбо от нерви.

Bling-a-ling, ще ти изпращам положителна енергия. Аз също се настройвам за тази процедура, но в момента не достигат финанси и сме в режим изчакване Sad

Можели да споделите как точно се прави изследването за яйчников резерв - първо се пускат хормони и после се гледа на УЗ или обратното? И на кой ден от цикъла е най-добре да стане това?

# 716
  • Мнения: 5 900
Keit хубаво е двете неща да се направят в един месец. Може да си организираш нещата и да отидеш рано сутринта в деня на прегледа, да пуснеш хормони и направо да коментирате резултатите после. Ходи се първите дни от цикъла 2-3-4-5 ден. Предполагам, че ще се получи по този начин.
Скрит текст:
Аз бях правила пълен набор хормони месеца преди първичния преглед и док не ме е карал да правя пак. Само при проследяване пуснахме ЛХ и естрадиол да видим какво е положението. АМХ и Инхбин ми бяха от преди няколко месеца. Тях евентуално може и другаде да ги направиш предварително /инхибин май коментирахме, че не го иска само АМХ/. Но общо взето няма смисъл. По-добре отиди по-рано и всичко да стане в един ден.
Трудно е с финансите. Аз напоследък много съм набрала инерция и на моменти дори не осъзнавам как малко се самозабравям и нещата няма как да се случат толкова бързо и накуп, както ми се иска дори само от финансова гледна точка. Честно казано за тези два месеца, от както се върнахме в клиниката почти се стопи сумата, която бяхме заделили за една процедура на ЕЦ. А реално почти нищо ново като изследвания не сме правили. Ако случайно се наложи да преминаваме към процедура ще трябва да починем някой месец да се съвземем психически и финансово до пролетта. Така или иначе зимния период не ми е по вкуса и се пада добър момент от годината.

# 717
  • София
  • Мнения: 863
Магнетична, аз също може да се окажа в сряда или четвъртък в клиниката. Чакам цикъл (или не чакам, знам ли и аз вече Crazy) във вторник и като дойде звъня веднага за час и да се почва. Ако ме викнат в четвъртък, може да се засечем  Hug
Воайорчето, добре дошла при нас  Hug И аз съм с ендометриоза, открихме я при лапарскопията през септември. Сега ни предстои процедура на ЕЦ. Вие кога планирате процедура?
Даре, и аз миналия месец така по мои сметки записах час и няколко дни се тресох дали ще нацеля момента. Ама цикълът накрая закова като по часовник, та всичко беше ок. Този месец не съм записала, като дойде, звъня за час веднага, Калчев така разпореди. Дано този месец при вас да е успешен! Praynig
Йоли, дано всички понеделнишки изследвания са чисти като сълза  Hug Стискам ти палци да успеете с инсе и да не стигате изобщо до инвитро Hug
Облаче, планирахте ли вече ТВЛ? Едно хубаво АМХ ти пожелавам! bouquet
Кейт, за яйчников резерв на 2-ри или 3-ти ден от цикъла. Пускаш сутринта хормони - Е2, LH, FSH, AMH и с готовите резултати док те преглежда. Хормоните стават за 2 часа. Peace
Блинг, в понеделник цялата ми положителна енергия е за теб, да знаеш! Hug И да не забравиш да си махнеш бельото още в стаята  Laughing, че аз в бързината влязох с гащи в операционната и всички бяха така Shocked

# 718
  • Мнения: 1 420
Франго, чакам цикльото и тогава ще стане ясно и твл-то. Как недолюбвам такива процедуриии, ама трай Облак за бебе както се вика. Има ли някакви изисквания за тоалета преди твл?

# 719
  • Мнения: 5 900
Фран, аз така бях на ЦС едно време. Че и там стаите бяха на различни етажи и занимавах акушерката  Laughing Въпрос:
Скрит текст:
Имам бледи спомени, че предния път си бях сложила предварително превръзка на бельото май. Да го направя ли пак или ще се погрижат за това.
Дори чехличките си пазя от преди две години  ooooh! Какво нещо е "съдбата". Колко пъти бях на ръба да ги хвърля и си оставих да седят за гости /еднократни тип хотелски, които си купих от София понеже бях забравила да взема от нас/
Облаче, няма изисквания отиваш в "приличен вид" като за преглед. Дори ми зачеркнаха на инструкциите бръсненето. Направо имаме зелена светлина да ходим натурални Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт