Как отглеждаме неблагодарници

  • 40 517
  • 1 089
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 213


Ама що дърпате нещата в грешна посока? Какво ви е виновна медицината? Като не искате да се грижите за някой, дърпате му шалтера. Отивате в болницата роднините, подписвате се и хоп, има човек, няма човек. Законът го позволява.
Не знаех,че евтаназията е законна по нашите земи...,но по принцип съм за този избор,бил той на болния или на роднините.

# 871
  • София
  • Мнения: 4 878


Ама що дърпате нещата в грешна посока? Какво ви е виновна медицината? Като не искате да се грижите за някой, дърпате му шалтера. Отивате в болницата роднините, подписвате се и хоп, има човек, няма човек. Законът го позволява.
Не знаех,че евтаназията е законна по нашите земи...,но по принцип съм за този избор,бил той на болния или на роднините.

Да откажеш да те "лекуват" изобщо не е евтаназия!

# 872
  • Мнения: 54 714
Вие четете ли изобщо какво пиша?
Не искам реанимация!
Като получа тромб и запушване, не желая реанимация, умирам си просто. Ден, пет, седмица, без венозно хранене, толкова ще е.
Годините нямат значение.
Не искам да вегетирам!
И да подчертая, че това се отнася за мен!
За себе си искам това.

Евтаназия искам, ако се стигне до силни болки, а съм в съзнание. Да кажем при онкозаболяване.
Специално за Alexandria* уточнявам.

# 873
  • Мнения: 14 478
Не знаех,че евтаназията е законна по нашите земи...,но по принцип съм за този избор,бил той на болния или на роднините.
Уф. То пък остана и роднините да решават кога да мре бабата с имотите...

# 874
  • София
  • Мнения: 5 499
Вие четете ли изобщо какво пиша?
Не искам реанимация!
Като получа тромб и запушване, не желая реанимация, умирам си просто. Ден, пет, седмица, без венозно хранене, толкова ще е.
Годините нямат значение.
Не искам да вегетирам!
И да подчертая, че това се отнася за мен!
За себе си искам това.

Евтаназия искам, ако се стигне до силни болки, а съм в съзнание. Да кажем при онкозаболяване.
Специално за Alexandria* уточнявам.

Ами напиши си завещание за това, че не искаш реанимация.

Обаче...ако просто одъртееш и не ти се налага никаква реанимация, а изпаднеш в деменция, Алцхаймер или просто старческо изкукване, какво правим? newsm78

# 875
  • Мнения: 3 144
Не знаех,че евтаназията е законна по нашите земи...,но по принцип съм за този избор,бил той на болния или на роднините.
Уф. То пък остана и роднините да решават кога да мре бабата с имотите...

Точно Rolling Eyes Законно убийство от роднините, за да си прилапат по-бързо имотчето.
Аз съм за евтаназия, но да е решение на самия болен, не на роднините му.

# 876
  • София
  • Мнения: 4 878
Евтаназия искам, ако се стигне до силни болки, а съм в съзнание. Да кажем при онкозаболяване.
Специално за Alexandria* уточнявам.

Обаче аз пак не разбирам, не може ли да приемаш силни обезболяващи, наркотици ако трябва, за болките?

# 877
  • Мнения: 14 478

Обаче аз пак не разбирам, не може ли да приемаш силни обезболяващи, наркотици ако трябва, за болките?
Те от един момент нататък не действат. Виждала съм го това. Но слава богу от този момент до края периода е кратък.
 Даже и морфина спира да действа в един момент.

# 878
  • София
  • Мнения: 4 878

Обаче аз пак не разбирам, не може ли да приемаш силни обезболяващи, наркотици ако трябва, за болките?
Те от един момент нататък не действат. Виждала съм го това. Но слава богу от този момент до края периода е кратък.
 Даже и морфина спира да действа в един момент.

А не можеш ли да спреш да се храниш? Колко време можеш да издържиш на вода с лимонов сок?
Аз точно така смятам да процедирам ако ми открият рак.

# 879
  • София
  • Мнения: 5 499
А не можеш ли да спреш да се храниш? Колко време можеш да издържиш на вода с лимонов сок?
Аз точно така смятам да процедирам ако ми открият рак.

Ама не прибързвай все пак. Че има хора с рак, ама си живеят ок с него дълги години без големи проблеми. Wink
Пример - Стилиян Петров.

# 880
  • София
  • Мнения: 4 878
Това няма да е евтаназия, а лечение.
А за безнадеждните случаи - лесно разрешение на мъките им.
Винаги можеш да спреш да ядеш.

# 881
  • Мнения: 14 478
А не можеш ли да спреш да се храниш? Колко време можеш да издържиш на вода с лимонов сок?
Аз точно така смятам да процедирам ако ми открият рак.

Ама не прибързвай все пак. Че има хора с рак, ама си живеят ок с него дълги години без големи проблеми. Wink
Пример - Стилиян Петров.
Кофти пример даде. Стилиян Петров има пари за лечение.

# 882
  • София
  • Мнения: 5 499
А не можеш ли да спреш да се храниш? Колко време можеш да издържиш на вода с лимонов сок?
Аз точно така смятам да процедирам ако ми открият рак.

Ама не прибързвай все пак. Че има хора с рак, ама си живеят ок с него дълги години без големи проблеми. Wink
Пример - Стилиян Петров.
Кофти пример даде. Стилиян Петров има пари за лечение.

Имам и други примери, ама не ги познавате, за да ви ги дам. Hug

# 883
  • Мнения: 6 365

Обаче аз пак не разбирам, не може ли да приемаш силни обезболяващи, наркотици ако трябва, за болките?
Те от един момент нататък не действат. Виждала съм го това. Но слава богу от този момент до края периода е кратък.
 Даже и морфина спира да действа в един момент.

А не можеш ли да спреш да се храниш? Колко време можеш да издържиш на вода с лимонов сок?
Аз точно така смятам да процедирам ако ми открият рак.

Нещо подобно. Ама към лимоновия сок ще добавя и хубава доза псилоцибин. Идеалното за края на живота.

# 884
  • Мнения: 10 998
какво е псилоцибин?

Общи условия

Активация на акаунт