Кюретаж и забременяване след това - тема 59

  • 30 481
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз пусках листероза в националния център по паразитология. Не знам дали може в обикновена лаборатория да ти вземат и да пратят. newsm78

# 91
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Има го в ценоразписа им - 30лв. Този център е в София, нали?

# 92
  • София
  • Мнения: 5 193
Да, в близост до паметника Левски Peace

# 93
  • Мнения: 304
Честита принцеса на мама Перу.Да носи само радост и усмивки!

 Аз днес бях при д-р Димитрова.Иска да пусна антимюлеров хормон и на 2-4ти ден от цикъла да брой антрални фоликули,както и една СГ да направим и тест за проходимост на тръбите.Още веднъж да пусна ФСХ,но не смята,че резултата е лабораторна грешка,а по-скоро си е показател за намаления яйчников резер Sad.Като цяла препоръча ин витро,за да не се губи ценно време.Не мога още съвсем да го осмисля,въпреки,че бях подготвена за нещо такова.Не знам и дали да търся друго мнение,защото ако се окаже различно,ще почне едно лутане...Абе объркано ми е много в момента Sad
 Също иска да пусна и генетични изследвания в Националната генетична лаборатория при доц.Савов.Някой има ли идея може ли да си запиша час,много ли се чака,къде точно се намира,в ниското тяло или на 14я етаж на Майчин дом? Защото тя каза отиваш направо там,обаче аз мога само следобед,а нз дали ще има някой тогава или сутрин се правят консултациите и изследванията  Confused

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 00:27 от silvery

# 94
  • Мнения: 331
Листериозата в НЦЗПБ е 21 лв.  Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 548
Знаете ли дали трябва да мине поне един цикъл след аборта или няма значение, за да се направят тези изследвания - листериозата и другите там за инфекции.

# 96
  • NE
  • Мнения: 10 999
Специално за листериозата не е нужно да се чака защото се активира при бременност и после заспива.

# 97
  • Мнения: 214
Silvery, под генетични имаш предвид кариотип и на двамата, нали? Ако е така, мен от НГЛ в Майчин дом ме изпратиха при д-р Въжарова в Малинов да ги пусна. Тя вече не работи в МД и затова. Готови са за месец и струват 110 лв. на човек. Нашите резулатати излизат в началото на юни. Ако желаеш мога да ти дам тел. на д-р Въжарова, за да й се обадиш. Много е любезна.
Nigel, аз мисля, че няма значене за инфекциите паразитите. Аз пуснах някои вече, защото или ги имаш или не. Само при хормоните май се чака.
Успех   bouquet

# 98
  • Мнения: 1 232
Честито момиченце на мама Перу  Hug   bouquet Ти успя, мамче, след толкова услия! Толкова ме зарадва тази новина  Hug Hug Hug

Как сте, мили мои?
Тотално се изгубих, но карах шарка, после малките се заразиха един след друг и с двамата се изредих да стоим в болница. Милите душички изстрадаха, но сега са добре.

Погал по коремчетата на Б, на другите успех   bouquet

# 99
  • Мнения: 1 446
Честито щастие на мама Перу!

Аиша, честита двойна радост, пожелавам ти успешна бременност до финал!

# 100
  • Варна
  • Мнения: 858
Знаете ли дали трябва да мине поне един цикъл след аборта или няма значение, за да се направят тези изследвания - листериозата и другите там за инфекции.

Не, не е нужно, аз ги пуснах седмица след К  Peace

# 101
  • Мнения: 121
Здравейте момичета честито на перуника за малката принцеса нека я радва толкова много както никога до сега.Само такива новини да се чуват.Аз да се похваля със втората ми менструация вече е факт дойде ми пак с два дена по рано 18ти ден от последната менструация.Явно и при мен има промяна в идването на менструацията след К.

# 102
  • Мнения: 2 965
Да ни е честита темата и без новозаписали се, а всички да се местят към отчетни!  Praynig Praynig Praynig

Честита сбъдната мечта на мама Перуника! Да расте здрава, щастлива и с късмет Ида!   bouquet

# 103
  • Мнения: 304
Del_mar аз както го разбрах,трябва да пусна изследване за тромбофия,за половинката нищо не е казала  newsm78

# 104
  • София
  • Мнения: 5 193
Тримбофилия и кариотип са различни неща. Тромбофилията си е само за теб

Общи условия

Активация на акаунт