Кюретаж и забременяване след това - тема 59

  • 30 468
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 440
Пвруника честита рожба !!! Забременост ТСХ е хубаво да е пкпло две или по ниско особенно ако бременоста е с процедура за сваляне освен медикаменти  може и сок от арония на мен помага сутрин на гладно.

# 76
  • София
  • Мнения: 548
Честито бебче на Перу   bouquet Да расте жива и здрава и да радва много мама и тате Simple Smile
Все повече такива новини да има в темата  Party

# 77
  • Мнения: 6 833
Честита радост на мама Перу! Нека малката Ида расте много здрава, усмихната и с безгрижно детство!   bouquet

# 78
  • Мнения: 282
Здравейте, много отдавна не съм писала тук, но това е защото съм в отчетните, където пожелавам на всички да отиде  Hug

Перу, честито бебенце. Да сте здрави и много щастливи.

Днес става точно 1г. от моя кюретаж. Тъжно е, още боли, но в момента дебелея с две девойки в себе си, които след месец, два се надявам да гушна и да бъда щастлива мама на три деца!.  Всяко зло е за добро, всичко лошо минава и идва хубавото.
Този кюретаж ми подейства много отрезвяващо и ми даде повод за размисъл и да приоритизирам ценностите в живота. Гадно е, че живота ни подлага на такива изпитания, но важното е да извлечем положителното от всяка една ситуация.

Много прегръдки на всички тук, Дано не сте много новите момичета записани тук ( не съм чела назад от известно време).и ви стискам палци на всички да постигнете мечтата си  bouquet

# 79
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Пепси Аз бих продължила с инфекциите - уреаплаза, микоплаза, хламидии, листериоза, токсоплазмоза. Peace

Така мисля и аз да направя. И днес исках да запиша час при предната ми гинеколожка, но тя идва във Варна 1, макс 2 пъти на месец и все в събота. Точно следващият месец, е в периода преди и след като мъжът ми замине и няма как да стане с децата. Та сега ще търся, кой да ми вземе секрет и много се надявам да няма нищо от тези чудесийки, защото точно преди 7 г. съм си правила тези изследвания без листериоза, а токсото преди малко повече от 2г.
Нали е по-добре да се направят с влагалищен секрет?
Т.е. сега да пусна токсоплазмоза, листериоза и отново ТСХ+ТАТ и МАТ. Записах си час за другата седмица при ендокринолог, да видим какво ще ме посъветва.

Последна редакция: ср, 20 май 2015, 19:06 от Pepsilight

# 80
  • Мнения: 331
Честита рожба, Перу!  newsm07
Желая ти прекрасни мигове с беба, да расте здрава и много щастлива

# 81
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пепси При Райков ли записа час? Една бременна позната с Хашимото беше много доволна от него. Сега в събота ще събираме хлапетата и ще я разпитам.
Листериоза се пуска в ХЕИ с кръв. Токсо във всяка лаборатория.

# 82
  • Мнения: 2 051
Честито бебе на Перу !  bouquetДа расте здрава и умна и много да радва мама и тате!

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Пепси При Райков ли записа час? Една бременна позната с Хашимото беше много доволна от него. Сега в събота ще събираме хлапетата и ще я разпитам.
Листериоза се пуска в ХЕИ с кръв. Токсо във всяка лаборатория.

Не, при една лекарка в МЦ Надежда.

Листериозата защо в ХЕИ? Гледам и в лабораториите може да се пусне. В ХЕИ на кой етаж?

# 84
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пепси Ох вече не може в ХЕИ. Взима се серумна проба в лаборатория и я пращаш по куриер в Националният център по зарази. Те пращат резултатите с куриер обратно.
Една мацка в тази тема губи 4 пъти бременност докато не откри гадната листериоза.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 858
Перу, да ви е жива и здрава принцеската, а на теб - бързо възстановяване!   newsm51

aissa80, страхотно, много се радвам за вас, хайде ще чакаме да се похвалиш като се появят принцесите  Hug

Успех на всички започващи бебеправенето и търпение на всички, на които им се налага да почакат още малко  Hug

# 86
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аиса Честита двойна радост! Лека и спокойна до финала.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Флауър, съвсем ме обърка. В лабораторията не я ли вършат тази работа? Защо аз трябва да го пращам?

aissa80, лека бременност до края и е страхотно, че не една, а цели две съкровище ще гушкаш. Извинявай, но съм от скоро в темата, инвитро ли си?

# 88
  • Мнения: 282
Благодаря ви момичета!

pepsilight - не са инвитро, съвсем естествено се получиха 6 месеца след миседа, който имах в 8-ма седмица. Последва го конизация(лазерна) и дефакто два месеца след тази манипулация забременях и се оказаха две момиченца Simple Smile. Надявам се това да е била цената, която е трябвало да платя и от тук натаък всичко да е наред, макар че хич не ми е лека бременноста. Всеки ден се моля за успешен финал и да ги донося до прилична седмица.
Да се родят живи и здрави и вие ще се първите, които ще разберете за щастливото събитие, защото благодарение на всички вас тук преминах едно от най-тежките си изпитания в живота Hug

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ооо, убедена съм, че ще стигнеш до финала. Много е хубаво, човек да има вяра, а твоята ти се отблагодарява. Определено ще си взема много от твоя прашец.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт