Кюретаж и забременяване след това - тема 59

  • 30 456
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Защо да не си заслужава? Грешки правят и като си плащаш пълната цена, така че нищо не ти пречи да си ги пуснеш и с ваучер.
Другият месец след МЦ ще си проследя овуто и ще си пусна половите, както и хламидия и плазмите.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Утре така или иначе ще ме бодът, да пусна ли и цитамегаловирус?

# 62
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Кашмир много благодаря !

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Изрязоха ми резултатите от хормоните на ЩЖ:
FT3 - 5.77
FT4 - 18.79
TSH -2.41

Как са?

# 64
  • Мнения: 781
Момичета, малко като клюкарка, за което се извинявам, но случайно видях новината, че си имаме ново бебнце - днес Перу е родила принцеса Ида Simple Smile
Да и е жива и здрава, с голям късмет и чар да завладява света!
Пепси, мисля, че са ти съвсем нормални стойностите. Нека кажат и другите момичета, които са по-запознати.

Последна редакция: ср, 20 май 2015, 13:36 от malachika

# 65
  • Мнения: 214
Ей такива новини най-обичам  Party Hug
Жива и здрава да бъде малката принцеса Ида, за радост на мама и татко!   bouquet

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз искам само такива новини, прекрасни и позитивни, за един нов живот. Честито на Перу и да е много здрявя принцеса Ида!  bouquet

Да и аз ги виждам, че са в референтните, но при една евентуална бременност? Сега погледнах в Рамус пакет, който включва ТАТ и МАТ, нищо не ми говори, дали и тях трябваше да пусна?

# 67
  • София
  • Мнения: 11 770
И аз искам само такива новини, прекрасни и позитивни, за един нов живот. Честито на Перу и да е много здрявя принцеса Ида!  bouquet

Да и аз ги виждам, че са в референтните, но при една евентуална бременност? Сега погледнах в Рамус пакет, който включва ТАТ и МАТ, нищо не ми говори, дали и тях трябваше да пусна?

Да пусни и тях, и повтри ТСХ, трябва да е под 2 за забременяване


Перууууу. Честита малка радост Ида! Да ви е жива и здрава  и много да ви радва! ТИ УСПЯ!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ето, хем питах в лабораторията, пуснахме само едно от тези трите в плюс.
Ще се бодем пак. TSH-то с медикаменти ли се намалява? Консултация с ендокринолог да направя ли?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 146
Перу честита малка радост - ти успя  newsm51 newsm51 newsm51    Да расте жива и здрава ИДА за радост на мама и тате  Heart Eyes Направи ми деня  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Дано няма новозаписали се в темата, чакам много хубави новини за още бебоци  Hug Hug Hug


# 70
  • NE
  • Мнения: 10 999
Изрязоха ми резултатите от хормоните на ЩЖ:
FT3 - 5.77
FT4 - 18.79
TSH -2.41

Как са?

Да, трябва да е  ТСХ-то под 2 защото при имплантацията скача много бързо и рязко. Терапията се назначава от ендокринолог. Обикновено изписват еутирокс и кутийката е 4-5 лв. Самата терапия се променя според нуждите на пациента и така се наглася правилната доза, но се почва с твоите стойности с около 0,25 мг. За Варна д-р Николай Райков е добър. Аз ходя при д-р Ваня Герджикова, макар и д-р Оля Серджева да е добър специалист (но ужасна с часовете).
ТАТ и МАТ са антителата. Ако са завишени се говори за Хашимото. Пречи на бременността, но терапията е същата.

Честита принцеса на мама Перу! Успя, мамче!  bouquet

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ясно, да записвам час за консултация. Да, при Серджева е ужас, водих майка ми, доста почака.

Да продължавам и с другите изследвания, нали? Може освен тук, да има и на друго място проблем.

# 72
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пепси Аз бих продължила с инфекциите - уреаплаза, микоплаза, хламидии, листериоза, токсоплазмоза. Peace

# 73
  • Мнения: 1 633
Перу, честита ти прекрасна малка Ида! Нека е жива и здрава и много да ви радва, какви хубави новини Simple Smile))

# 74
  • Мнения: 2 726
Перу, честита кукличка Ида  Hug
Бързо възстановяване ти пожелавам и скоро да се разхождате на слънчице  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт