Кюретаж и забременяване след това - тема 59

  • 30 440
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 375
Жоцка ,дано това лечение е последното а след тива да имаш една безпроблемна бременност и здраво бебченце на финала :*

# 46
  • NE
  • Мнения: 10 999
Жоцка Знам, че ти е криво сега, но вярвай че е за добро и ще е успешен следващият път. Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 548
Жоцка, съжалявам. Дано поне да си струва чакането и после да имаш една безпроблемна бременност до термин Simple Smile
Иначе аз съм добре - нямам много силно течение. Точно като при цикъл ми е - не е по-различно. Все още от време на време изхвърлям някакви съсиреци. Дано да съм успяла да изчистя всичко. Определено съм много по-спокойна вече, защото чакането свърши. Вчера отидох при ендокринологът да ми изпише хапче за ИР, тъй като не ми предписа преди заради бременността. Казах му, че вече я няма тази пречка  Laughing
Да се похваля - купих си пътека за бягане вкъщи. Тъй като трябва да имам физическа активност поне един час ходене на ден заради ИР реших, че ще е добре да имам нещо вкъщи и си купих една пътечка, за да мога да ходя или да тичам на нея когато мога. Само се надявам да си я ползвам всеки ден, а да не стане на закачалка. Confused

# 48
  • Мнения: 45
Жоцка, много неприятно. Бърз ефект от назначенията и ей го е къде е септември, поне ще ти е по-спокойно.
silvery, успех в сряда. Дано всичко мине бързо и леко.
Нигел, много хубаво си решила за пътечката. Да си я ползваш редовно  Wink
Момичета, аз вчера бях на преглед. Засега всичко е наред, но съм в началото на 9 г.с. Предишните два пъти смятах, че в 10-11 седмица съм стигала до болница за чистене. Някак усещам, че този път всичко ще е наред. Знам, че до края ще е притеснено, но да мине и този период и ще си отдъхна малко.

# 49
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мерида всичко, ще е наред  Hug !
Нигел много хубаво си направила да си я ползваш ежедневно пътечката Simple Smile !

Аз вече съм официално в бебеправене отново Simple Smile, да видим дали природата или науката ще вземе медал.

# 50
  • София
  • Мнения: 548
Мерида, този път всичко ще е наред, само бъди спокойна   Peace
One, стискам силно палци за скорошно забременяване и този път до един хубав финал!  Hug

# 51
  • Мнения: 214
Здравейте момичета!
Днес ми дойде първия цикъл след К. Мнго съм щастливааа Hug Бях ужасно изнервена предните 2 дни и всичко и всеки ме разтройваше  #2gunfire
Оказа се, че имаме да лекуваме разни гадини с ММ и ще отложим бебеправенето за няколко месеца. Търпеливо си чакам и лекарствата за мутацията и така. Освен това започваме и ремонт за лятото, който ще ни държи далеч от бебешки мисли. Споровете с ММ започнаха още от сега и дано не се разведем до есента  hahaha
Уанче стискам палци за бързо и безпроблемно забременяване!
Мерида, мисли само позитивно и ние също!
Найджъл  Hug
Жоцка, ще си чакаме с теб търпеливо  Peace
Хубав ден от мен   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 446
Облаче, добре дошла!
Нигел, честита пътечка, да си я ползваш дълго и упорито, защото велоергометърът у нас се превърна в скъпа закачалка за дрехи Simple Smile
Дел Мар, и аз лекувам гадини и засега сме с гумичка до второ нареждане. Дано поне ги махнем с един курс и се приключи.

# 53
  • Мнения: 332
И при нас бебеправенето започна, но не толкова сериозно защото влизам в сесия и нямаме много време да си отделим един на друг. Само единственото любопитно ми е. че всички ми казват сега много се пази като правите бебе и като забременееш. Не знам аз ли не разбирам или от какво толкова трябва да се пазя освен да не вдигам тежко. Какво трябва да ям и как точно да се пазя. Стискам палци на всички в най-скоро време да видим двете чертички и да се радваме на една безпроблемна бременност. Simple Smile Поздрави

# 54
  • София
  • Мнения: 5 193
Съжалявам за новозаписалите се момичета.  Hug Тук ще намерите мого подкрепа и правилни съвети.
Относно хапчетата - пак да кажа, че ако сега трябваше да избирам, щеше да е направо К. Не стига, че изтърпях болките и емоционалната загуба с хапчето, после трябваше да ме доизчистват, та на практика го преживях два пъти. Stop
Относно НК клетките - повишават се при някакв прекарано заболяване, но при някои жени така и не се връшат към ниските стойности, а си остават повече и/или по-активни. Затова при бременност, атакуват плода като чуждо тяло. Относно АФЛ , моите бяха леко завишени, а и малко по-активни НК клетки. Затова имах назначени вливки - при О, при зачеване и след това. Е, пропуснах първата  Laughing защото не го очаквах този месец. Иначе Blue_cloud и аз бих ти препоръчала консултация с Русев. Нека той каже какво да пуснеш.  Peace
NigeL, дано се изистиш с хапчета.  Praynig Честита ти пътечка с кеф да си я ползваш. Моят кростренажор е закачалка в последно време и ще го продавам да освободим място за креватчето. Mr. Green
жоцка, съжалявам, че отлагате опитите. Знам колко отчайващо може да подейства. Но пък идва лято, моренце, бирички.  Sunglasses
Мерида, всичко ще е наред.  Praynig
Дел Мар, честит ти цикльо.  Hug
One11, честит ви старт! Да се похвалиш бързо с две чертички.  Hug За другото отговарям в скрит текст.
Скрит текст:
Що се отнася до спирали, аз харесвам ефект дълги, разделени мигли, без напластяване. Фаворити са ми:
Lancome Hypnose
Tarte Lights Camera lashes
Estee Lauder Sumptious
Lóreal Telescopic
Benefit They are real

Откъм фдт-ните, в последно време си падам по минералните, особено в този сезон. Много харесвам:
BareMinerals Original foundation
Clarins Skin Illusion Loose Powder Foundation
 Иначе за лятото (а и по принцип много се кефя на техните фдт-ни)  бих ти препоръчала:
Clinique Anti Blemish
Clinique Anti Blemish BB - този е по-слабо покривен, но ми е новото откритие и много ми харесва.

Дано съм ти била от полза  Hug

# 55
  • Мнения: 440
Благодаря на всички за куража който ми давате ВСИЧКИ ШЕ УСПЕЕМ !!!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета, хормоните за ЩЖ на гладно ли се пускат?

# 57
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пускат се сутрин. Не е казано изрично на гладно, но задължително без кафе. Пусни ги на гладно за да си спокойно. ЩЖ се влияе дори от времето.

# 58
  • София
  • Мнения: 983
Днес бях на преглед (пуснаха ми уреаплазма,микоплазма, влаг. Секрет, микробиология), за ЩЖ ме попита пила ли съм кафе и тъй като бях пила, ми препоръча на 3-ти ден от МЦ,сутринта,без кафе. Ще направя другият месец и колпоскопия тъй като съм с конизация и ходя 1 годишно. Имам някаква инфекция май,но ще изчакам резултатите, може пък да си въобразявам Confused

Някой взимал ли си е ваучер за изследвания? Чудя се дали си заслужават newsm78

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 036
А от вдигане на кръвното от малоумни хора, че днешния ден ме срешна с много такива персони?

Общи условия

Активация на акаунт