София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (10)

  • 145 839
  • 830
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 574
Дидка-Бандитка можеш ли да го снимаш този флаер и да го покажеш. Има ли повече инфо там, по-специално за 101-во? Там ми е супер удобно.

В 101 СОУ има групи по народни танци и за деца и за възрастни. Обикновено първо е групата на децата, примерно в 18 ч, а след нея от 19 ч за възрастни два пъти в седмицата. Така беше миналите години. Тази година още не са стартирали предполагам, че все пак утре се открива учебната година. Синът ми ходеше там няколко години и беше много доволен. В групата му едната година имаше и 4 годишно момиченце. Та може да се попита от каква възраст записват деца. Мисля че в групите може да се включи човек по всяко време, стига да иска и има желание. Ако реши, че не може да посещава - спира да ходи и да плаща и така.

# 91
  • Мнения: 4 569
Къде има хубав плод и зеленчук?
А сервиз за таблети?

# 92
  • София
  • Мнения: 1 020
Вяра благодаря ти. Интересува ме също така каква е цената в 101-во? И дали тази година ще има за начинаещи. Няма как ей така да почна да ходя с хората посещавали вече година.
Ще чакам Дидка-бандитка да даде инфо от флаера.

# 93
  • Мнения: 1 574
Къде има хубав плод и зеленчук?
А сервиз за таблети?

За Надежда 1, много хора харесват плод и зеленчука на Царевец 26(кооперацията до 101 СОУ). Аз също. Също е хубав и този на Хр. Силянов, викат му при арабина (пада се някак срещу трамвайната линия, където завиваше едно време ТМ1 и ТМ6). Този е малко по-скъп. Харесва се и на Кирил Дрангов , който е в близост до Фантастикото (ако мога така да го обясня).

# 94
  • София
  • Мнения: 6 137
Ето я и обещаната информация от флаера с извсетно закъснение, за което се извинявам:
101 СОУ- вторник и четвртък от 19 до 20 часа, група абсолютно начинаещи
СОУНЗД Луй Брайл(зад 74 СОУ) - вторник и четвъртък от 18.30 до 19.30 - начинаещи
от 1930 до 20.30 - напреднали
ЗА въпроси и записвания 0888 14 06 06, 0877 91 84 67

А от Центъраза работа с деца не ми вдигат да ги питам за народни танци за малки деца. Тя и дъщеря ми е малка, мисля сега да ходи в детската градина на танци.  Sunglasses

# 95
  • Мнения: 344
Диди, миналата година звънях в Центъра за работа с деца, с въпрос за занимания за деца 3-6 години. Казаха ми, че работят само с деца в училищна възраст Tired

# 96
  • София
  • Мнения: 1 020
Дидка много благодаря!
Веднага звъннах. Добре ми звучеше жената. На първи октомври отиваме аз и детето. Нея ще я пробваме първите един-два пъти и после ще решим ще ходи ли или не.

Последна редакция: чт, 17 сеп 2015, 15:14 от nonich

# 97
  • Мнения: 1 574
Скоро ще ми трябва да използвам оверлог. Някой да знае да има такъв в квартала или някъде по центъра?

# 98
  • София
  • Мнения: 1 020
При всяка шивачка би трябвало да има. В Надежда 3 до метростанция Бели Дунав има една шивачка. В Надежда 5 в близост до трамвайната спирка в блока - 520 и някой си, не помня номера, също има. По Ломското сигурно има също.
Зависи за коя Надежда ти е удобно.

# 99
  • Мнения: 344
Оверлог има и на Ломско шосе, до СБА в 1-ва част, в малкото шивашко ателие, в което май продават и някакви блузи. Там съм виждала обява, че го има, и цената беше около 0,50лв./л.м.

# 100
  • Мнения: 1 574
Благодаря ви момичета. Не съм сигурна за всяка шивачка, защото аз искам да мина на оверлог дебел вълнен килим и за това си трябва специална машинка. Определено ще проверя тези места. Иначе на мен са ми удобни около 1 част, така че ще почна с на Ломско шосе до СБА-то. Simple Smile

# 101
  • Мнения: 118
Здравейте,търся шивачка в Надежда или Свобода,но да не е шивашко ателие а по скоро жена която си шие в къщи.Става въпрос за ушиване на определени модели а не за корекции.Може и на лични.Благодаря предварително!Хубав и усмихнат ден!

# 102
  • Мнения: 696
Търся си жена за гледане на малкия когато не е на градина, от 8.часа до 18. часа поне 7-10 дни в месеца, предпочитам да е жена на средна възраст и пенсионерка.

# 103
  • Мнения: 333
Здравейте!
Търся кожухар в Надежда - няма значение в коя част се намира, Толстой, Свобода. Ако сте виждали някъде табели, моля споделете.
Благодаря предварително!

# 104
  • Мнения: 1 574
Здравейте!
Търся кожухар в Надежда - няма значение в коя част се намира, Толстой, Свобода. Ако сте виждали някъде табели, моля споделете.
Благодаря предварително!

За поправка на кожени неща има в блока срещу 8 п-ка. Не знам дали това ти трябва.

Общи условия

Активация на акаунт