Жегата навън настъпва яко, мамите от ИБ очакват с нетърпение страхотно лято!

  • 18 015
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 395
Вие ме успокоихте пак, явно отчетната на връстниците хич не ми се отразява добре, че на фона на проходили преди годинка , бебета на по 13-14 кила, говорещи с по 2-3 думи кажи речи в изречение, Ивейн все едно е бебе не еми, новородено  ooooh! ще взема да я поогранича , че се психясвам за всичко вече. Добре, че ни пораснаха още 2 зъба, че ги докарахме до някаква средна бройка -4  Mr. Green поне като се нахили е симетрична  Joy

# 46
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
как на годинка 13-14 кила беееееее? то моето сега е толкова, дълго си е нормално, не изглежда дебело/слабо, ама как тежииии  Mr. Green Crazy

# 47
  • Мнения: 1 498
Запис   Simple Smile

# 48
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Прахче на 3г Слав е 92см и 13,400 мерен с дрехите и обувките. Хич не ти е малка Ивейн.
Момето и тя беше писала за Марти, че е лек май а. Сега гледам на Слав картона на 1г 8660гр/74см. Мерен е предполагам на същия кантар Laughing
Много са си добре дечурлигата. Тъкмо няма какво да им тежи Whistling

# 49
  • Мнения: 11 480
Лекичък е, да. На годинката едва ли ще е стигнал повече от 8200. След 5 дни сме на ДК, ще видим. Ама като пълни памперса по 4 пъти на ден, и не се спира на едно място, каква мръвка да завърже? Нали уж трябвало да утроят рожденото си тегло на първата годинка. Той се роди 3390, което прави 10170 - т.е. 2 кг повече, отколкото ще е.

# 50
  • shumen
  • Мнения: 18 114
Моме,това за утрояването мисля,че не е много вярно.
Прахче,моето на 2,6 години беше 14,5 и 97 см.някъде.За 2 месеца ми се вижда поне на мен,че на килограми не е наддал,но е порастнал още.Добре,че е по лека Ивейн,че ако знаеш после как тежат.
Бени,оо,и на мен Дени ми тежи.Тази вечер излезнахме на разходка и на средата на пътя на връщане поиска да го нося и сега ме болят ръцете.

# 51
  • NE
  • Мнения: 10 999
За мен е съвсем нормално да се вталяват с цялото движение, което извършват след 6 месец, тоест лазене и ходене. Вилито е сега 9,800 кг и 78 см. Въобще не мога да преценя дали върви висок като баща си. Но ако съдя по гена, ще израстне сигурно в пубертета в класиката "за едно лято". Flutter

Очаквайте по-късно моето чудо какво ще става в живота. Прощъпулника реших днес да го направя.

Честит празник! Hug

# 52
  • shumen
  • Мнения: 18 114
Честит 24-ти май.
Цвете,чакаме разказ после какво е хванал Вилито.
Аз също мисля,че като започнат да лазят и проходят е нормално да качват по-малко.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 133
Моме, утрояване е от теглото при изписване, а не това с което се е родил. Иначе има вярно. Ние си го удвоихме и почти утроихме след това.

Иначе грам не се впечатлявам вече как е на кг-ми защото си хапва нормално и виждам, че изглежда добре. Жизнена е.

# 54
  • Мнения: 1 172
Момичета, мога ли да ангажирам някоя от вас да ми издири под дърво и камък бактробан за нос (май все още се намира тук-там), да ми купи 2 опаковки и да ми ги прати с Еконт? Ще съм изключително благодарна!!! На Ники пак ѝ се активира нослето, от което започна и да кашля и се притеснявам да не вземе да се влоши тоя път, че в края на седмицата сме планирали хижа за юбилея на ММ и ще стане много неприятно... Моля за помощ! Praynig
Връщам се да чета, че поскитахме малко вчера и не сколасвам сега. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 11 480
Аз ще потърся при нас  Peace
Да ви питам - върти ми се нещо, че Сигридов е в "Св. Петка", вярно ли е, някой знае ли повече подробности - там ли е, кога работи, и пр.

# 56
  • shumen
  • Мнения: 18 114
Теди,и аз ще потърся при нас,но ще мога най-рано утре.Същност може и довечера като излезнем с Дени.
Моме,по твоя въпрос не мога да помогна.

# 57
  • Северозапада
  • Мнения: 5 475
Теди, ако Момето не намери, мога да питам при нас  Peace
Моме, питай в Искам бебе, там едно момиче от новите ходи при него в Св. Петка.

# 58
  • Мнения: 6 395
Бени беше казала, че знае къде има в Бургас, че и аз искам да се запася, имам половин опаковка и си я кътам като злато  newsm78  Като каже дали и къде, ще ида и ще взема и ще пратя на който иска  Peace

# 59
  • Мнения: 1 172
Много благодаря за бързите включвания с предложение за помощ! Колкото по-скоро стане, толкова по-рано ще го натикам в носа на Ники. Ако нещо се получи дублиране и две от вас по едно и също време купят... Ми ще си ги взема всичките. Ако ми дойдат в повече, предполагам все ще има на кого да ги продам. Смятам, че не само на мен са ми нужни... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт