Жегата навън настъпва яко, мамите от ИБ очакват с нетърпение страхотно лято!

  • 18 017
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Моме - правилно си разбрала, в Света Петка е  Peace
Ето тема за него, мисля, че в нея имаше координати на клиниката:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819984.0;topicrefid=4

# 61
  • NE
  • Мнения: 10 999
Да се похваля, че Вилито ще става писател с любов към фотографията. Ми граби с двете ръце. Laughing

# 62
  • NE
  • Мнения: 10 999
Да се похваля, че Вилито ще става писател с любов към фотографията. Ми граби с двете ръце. Laughing

# 63
  • Мнения: 11 496
Мерси, Пънче  Hug
Фейче, снимчици, ала-бала? Честит ви прощъщулник и фотограф-писател!

# 64
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Flower Fairy артистична арт-личност ще ви е Simple Smile

за Бактобрана - моята позната каза, че от Созопол го е купила... аз тук в Сф знам със сигурност, че го има в аптеката на Билла на бул. България  Peace
има и заместител - нас ни го бяха изписали ако го няма да вземем другото... казава се Фуциталмик  Peace

# 65
  • NE
  • Мнения: 10 999
Имам клипче, че то беше една драма отначало.
Сега поствам снимка на питката, която е провал на вкус и донякъде на вид.
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 6 395
Моме, честит ти празник   bouquet  bouquet Не е важно толкова дали и какъв е вкуса, а на вид много си ми харесва, емоцията е най важната , това е което остава  Heart Eyes Heart Eyes Да са му леки стъпките в живота и много успехи да има с избраните професии  Wink


Ние продължаваме с лудориите. В кухнята прозорците са ми големи и започват точно от нивото на Ивейн. Под нас има китайски ресторант. Да вземе лудорията да отвори комарника и да изхвърля лъжици и играчки през прозореца. Хората се пукнаха да се смеят от ресторанта като ме видяха да събирам играчките от тротоара с бебе на гръб.Напраааавооо.....На всичкото отгоре почна да хапе и да се хили като и се карам. Кога имах тихо и спокойно бебе, кой го смени сега питам аз?

# 67
  • Мнения: 11 496
Прахи, мерси, сега и на Фейчето може да честитиш  hahaha

# 68
  • Мнения: 1 490
Прахи, мерси, сега и на Фейчето може да честитиш  hahaha
hahaha
Хайййди сИга, не стига , че година и 4 месеца караш на прИмоция с туй кроткото детИ ,Ми сЪ и оплакваш  Naughty

# 69
  • shumen
  • Мнения: 18 150
Теди,аз намерих Бактробан за нос при нас и утре ще ти взема..Цената му беше към 11.50 някъде бройката.Ако ти се откажеш ще го изпратя на Прахчето.
Цвете,честит Ви фотограф-писател.
Аз днеска подстригах моето диване с машинката и сега направо не мога да го позная.Утре,ако успея ще го снимам и кача снимки да го видите.

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Феичка, правили сме прощъпулници в един и същи ден  Hug Да крачи смело в дълбините на фотографията  Laughing
Моето чадо се лепна за един черпак.

# 71
  • shumen
  • Мнения: 18 150
Яже,честити ти готвачка на тебе.

# 72
  • Мнения: 1 172
Данаека, 2 бр., моля! Ще ти пусна на ЛС данните. Благодаря предварително!
Към останалите отзовали се - благодаря ви още веднъж за отзивчивостта!  bouquet

# 73
  • shumen
  • Мнения: 18 150
ОК.Ще чакам да изпратиш данните.

# 74
  • NE
  • Мнения: 10 999
Яже Честит ти мастър шеф.  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт