Жегата навън настъпва яко, мамите от ИБ очакват с нетърпение страхотно лято!

  • 18 029
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Честити професионалисти на Цветето и Яжето!! Световна слава им пожелавам!

да ви кажа вече ще се отказвам аз да водя Ема на яслата .. избарала си е душицата ми златна, една такава сърцераздираща муцунка сутрин, че ми иде да ревна, да си я взема и да избягам с нея Crossing Arms Crossing Arms

# 76
  • София
  • Мнения: 4 144
Добро утро,

Моето дете днес отиде подкашлящо на ясла ще видим до къде ще я докараме. Мисля утре да я заведа до педката ако продължи да кашля и довечера.

Яже - честит прощъпулник. Да крачи уверено напред.

Flower Fairy - честит прощъпулник. Да крачи смело напред.

# 77
  • Мнения: 6 395
Уфф че съм заморана, ама като написа клипче феичка и се сетих за Момето и дребният как пълзи като фурия и се омотках в писането.

Яже, феичка , честити отново ходещи дечица, да са много успешни в живота и в професиите, които си харесат. Сега или по- нататък

# 78
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мецо време е да я свиквате, че мама няма да може да я води скоро. Слав и сега мрънка понякога и аз да се обличам да ходя да го водя, но няма как. След месец-месец и половина няма да мога колкото и да искам.
Фейче артистична натура ще е Вилито Laughing
Яже и на вас честити ходещи крачета. Само напред и нагоре да я водят  bouquet
Пуснах днес зверчето на ясла. Не помня дали писах тук, но ни отмениха операцията за 8-ми юни- болницата си била изчерпала лимита за май smile3515  Надявам се само да се задържи здрав, че нали сега лекувахме пак хъркащ нос и пак кашлица(леко беше този път де)

# 79
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Поспалане аз първо май баща й трябва да свикна, щото подозирам, че той тъне все още в блажено неведение по въпроса с воденето на детето в яслата Mr. Green

# 80
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ами ще трябва. При нас беше лесно с баща му. Все пак сме в една фирма и заедно излизахме сутрин. По-трудното беше да свикнем зверчето, че трябва да излезе в 8,10 вместо в 8,40. Сега лятото отварят магазина по-рано и се налага по-рано да се будим и те да се мотаят по-малко време вкъщи Laughing

# 81
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
при нас проблема е, че Мецан е от 8 на работа и всяка сутрин трябва да закъснява, за да може да остави Емка в яслата .. та ще го мислим някак .. дано от работа да му влязат в положение, че иначе нещо друго трябва да мислим ..

# 82
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Нашата ясла работи от 6,30 сутрин Whistling

# 83
  • София
  • Мнения: 4 144
при нас проблема е, че Мецан е от 8 на работа и всяка сутрин трябва да закъснява, за да може да остави Емка в яслата .. та ще го мислим някак .. дано от работа да му влязат в положение, че иначе нещо друго трябва да мислим ..

Хмм при нас в София яслите работят от 7 или от 7:30 ч. вярно, че повечето ги водят след 8 ч. ама ние пък си ползваме ранното водене след като са там.

# 84
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
6:30 Shocked Shocked леле, че ранобудници Mr. Green Mr. Green абе ще го измислим, като ни опре яйцето до дупетата, няма де да идем Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 172
Голяма съм патица! Оплетена в мисли и проблеми, пропуснах да честитя прощъпулниците на Феичката и Яжето (по-скоро на децата Mr. Green ). Да са здрави, да стъпват смело и да постигат успехи в "избраните професии". Laughing

# 86
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
баба Яжка Честито ви ходещо детенце Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 442
Записвам се чак на 6 стра., но нямам много време и за един бърз преглед. Peace

# 88
  • Мнения: 1 167
При нас яслата и градината са също от 6:30ч. ,но до 7:00ч. са с детегледачката(лелката), а мед.сестра /госпожата от 7:00.И съответно раб. време до 18ч. госпожи/мед.сестри  а лелки до 18:30ч.

Честити прощъпулки на  малките ни ходещи крачета на  Яжето и Флауърчето.Да крачат смлело напред. Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 4 144
При нас яслата и градината са също от 6:30ч. ,но до 7:00ч. са с детегледачката(лелката), а мед.сестра /госпожата от 7:00.И съответно раб. време до 18ч. госпожи/мед.сестри  а лелки до 18:30ч.

Честити прощъпулки на  малките ни ходещи крачета на  Яжето и Флауърчето.Да крачат смлело напред. Peace

Хмм при нас яслата е от 7:30 до 19 ч., а градината от 7 до 19 ч., но нищо че е частна пак децата се взимат до 17:30 ч. и после до 18 - 18:30 ч. остават макс 1 - 2 деца.

Общи условия

Активация на акаунт