МАЙките с очакване и копнеж се наслаждават на голям бебевалеж!-Тема 16

  • 24 911
  • 331
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 385
Да се запиша и аз.На 21.05   се роди нашата втора дъщеря --Ивана.3 кг.  50см.Вече сме в къщи след дълъг престой в болницата.

# 91
  • Мнения: 100
Честито! Да ти е жива и здрава Ивана, ти също да си жива и здрава да си я гледаш!

# 92
  • Мнения: 385
Благодаря,
 Hug

# 93
  • Мнения: 64
Честита дъщеря жива и здрава да е а на теб бързо въстановяване

# 94
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Василева, жива и здрава да ви е малката Ивана  Hug

Станислава, дано се оправиш бързо. На мен ми биеха окситоцин. Сега от самото кърмене започнах да изхвърлям лохиите.

# 95
  • Мнения: 3 551
Честита дъщеря жива и здрава да е

# 96
# 97
  • Мнения: 1 442
Честито на родилите!  bouquet

# 98
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Честит  празник на всчички дечица в темата. Да растат щастливи,д а имат безгрижно детство и да са радост за мама и тати  Hug Hug

# 99
  • Мнения: 45
Честит първи юни и от мен на всички дечица и мами! Кураж и късмет, лесно и бързо раждане на още чакащите!
Теа е на месец и един ден и има колики, скоро пак ще се включа, да обменяме опит! Весел празник!

# 100
  • Мнения: 211
Здравейте  и честит празник на мъниците  Hug Hug Hug
Ние вече сме на месец,днес бяхме на консултация и сме качили 850 гр и сме пораснали с 3см  Party Лошото е,че не можем да си изградим режим на хранене Sad Ядем АМ по 1 час докато си изяде милилитрите,че и по повече и не мога никак да му хвана края. Ето сега сме почнали да се храним в 18:00, ядохме до 19:10,заспи докато яде и в момента,в който го сложа в креватчето се събужда и продължава да търси още.. И така си ядем по 2 часа тогава заспи и когато си реши стане и пак е гладден  Grinning
Днес докторката ми каза да му сложа и малка възглавничка,вие слагате ли?Мислех да питам,но забравих дали мога да давам вече и чайчета  newsm78
От утре мисля вече да почвам с разходките,досега не смеех да излезна,но вече сме големи и мисля,че е време  Simple Smile

# 101
  • Мнения: 259
Ние сме на 6 дена и за сега имаме изграден лек режим. Ядем през 3 часа за около 20-30 мин. Дори и да спи аз го събуждам. През ноща издържаме различно- между  4 и 5 часа. Днес ни падна и пъпчето Simple Smile. Ние си спим на малка възглавничка от както са ни изписали.

# 102
  • Мнения: 64
Ние сме навън от 10 ден, а пъпчето ни падна на 7 мия ден. Но имам проблем с кърменето навън. Неще да се събужда. А се храним на 2 часа.

# 103
  • Монтана
  • Мнения: 134
Да се отчетем бяхме на преглед на 29 април,станали сме 4.700 изписаха ни капки Витамин Д и капки Витамин Ка(но тях,само 1 път трябва му ги дам).Още нямаме режим на ядене.Някой път през 3 друг път през 2часа,нямам време за нищо да свърша.Но най-обичаме да спиме на вън,както се събуди и неиска да заспи,изнеса количката на вън сложа го и спи като пън.А в къщи заспи и се събужда изведнъж,почва се яко реване и няма спиране.Момичета имате ли мнение за Биогая,давам му всяка сутрин по 5 капки преди ядене,но ми казаха,че така свиква организма,и като го спра може повече да се разболява.Ходихме и на доктор ни каза каза педиатърката,за тазобедрените стави да се види,всичко е ок,има някаква ябълка където трябва да зараства,или нещо подобно.После като стане на 7 месеца пак трябва да се види,последния преглед.

# 104
  • Мнения: 211
sabityy Аз пък се чудя дали да му почна Биогая,че нещо от тоя Фризовом взе да ака по няколко пъти на ден и то с тенденция към по-воднисто,та ме е страх да не го хване някакво разтройство  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт