Общували ли сте с извънземни?!

  • 8 673
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 320
Не съм общувала с извънземни, но имах един професор, иначе доста земен човек, дето съвсем сериозно си твърдеше, че общува с такива Shocked.

# 16
  • Мнения: 4 270
Дали съм общувала? Всеки ден поне с едно Laughing

# 17
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Извинявай, ама не знаех, че гущер с потник е извънземно. Не съм сигурна, че общувах, но с един гущер имахме визуален контакт на една изложба на влечуги.
Че това ако не е общуване, не знам кое е Mr. Green
На въпроса-общувам ежедневно със същества, които съм сигурна, че не са хора!

# 18
  • Мнения: 3 634
Като дете мечтаех аз да съм първият човек, който ги посреща като слизат от кораба. Щом примигнеше светлинка в тъмното и тръгвах натам. В колко поляни и строежи са ме търсили по нощите родителите ми, само те си знаят.

# 19
  • Мнения: 725
Една вечер наблюдавахме изключително странно явление в небето  Rolling Eyes Естествено  никой не ни повярва, но аз и мъжът ми знаем какво сме видели... Може да е било всичко, но все пак. А по темата дали ние общуваме с тях или те с  нас най-вероятно ще си остане мистерия  Flutter

# 20
  • Мнения: 14 478
Като дете мечтаех аз да съм първият човек, който ги посреща като слизат от кораба. Щом примигнеше светлинка в тъмното и тръгвах натам. В колко поляни и строежи са ме търсили по нощите родителите ми, само те си знаят.
Аз и едно приятелче като дете след филма "Чоки" бяхме убедени че черното улично бездомно коте, резидиращо в мазето на входа ни е всъщност извънземно. Хванахме го, занесохме го у нас , хранихме го с кюфтета и го чакахме да ни разкрие тайната си.

# 21
  • Мнения: 1 213
И к'во стана,научихте ли я...тайната?

# 22
  • Мнения: 2 616
Абе тъй като гледам тук само извънземни си контактуваме - повечето са от Венера, другите - от Марс...  Rolling Eyes Joy Joy Joy Ако все пак има рептилианци от Земята или пък Сириус, нека си признаят - ние сме планетянски толерантни, пък и интересни неща можем да научим едни от други.  Grinning Grinning Grinning

# 23
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Да. Кучето ми със сигурност е извънземно, не прилича на никое земно куче.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има няколко във форума. Явни.
Но Кораба - Майка ми казва кои
са.

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Не си контактувам с извънземни. Очевидно не представлявам интерес за тях, а и да не са луди да се занимават с мен, нали ще ги строя в две редици!

# 26
  • Мнения: 14 478
Извънземните в България няма да дойдат. Чували са за Дельо хайдутин и не биха рискували...

# 27
  • Мнения: 2 616
Една вечер наблюдавахме изключително странно явление в небето  Rolling Eyes Естествено  никой не ни повярва, но аз и мъжът ми знаем какво сме видели... Може да е било всичко, но все пак. А по темата дали ние общуваме с тях или те с  нас най-вероятно ще си остане мистерия  Flutter


Мой приятел, който живее в чужбина и който категорично е много земен човек и хедонист Grinning, и който никога не е имал залитания по религия, извънземни, чудеса и т.н., сподели с мен за едно негово преживяване. Всъщност става дума за явление, което е било наблюдавано и от жена му, и от много други хора в един малък град (ще пропусна държавата) - цялото небе се променило и на него се появили посред бял ден съзвездия, точно както на снимки, които са правени на небето нощно време - той казва, че било невероятно красиво, не си спомня колко време е продължило. В същото време това не ставало изведнъж, а постепенно, като все едно звездната картина била разстилана от някакви летящи обекти високо в небето.  Rolling Eyes newsm78 На следващия ден имало естествено един куп глупави официални обяснения за метеорологични балони и какво ли не.   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 28
  • Мнения: 725
Това което ние видяхме бяха светещи точки в небето който хотеха едно до друго, въртяха се, обикаляха, приближаваха се, събираха се и още куп странни движения  Crazy В един момент се появи и трета точка  Rolling Eyes Движението придължи около 1 час..

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това което ние видяхме бяха светещи точки в небето който хотеха едно до друго, въртяха се, обикаляха, приближаваха се, събираха се и още куп странни движения  Crazy В един момент се появи и трета точка  Rolling Eyes Движението придължи около 1 час..
На 24 май поне се постарай малко, че може и да ти повярваме, ако опиташ да пишеш грамотно.

Общи условия

Активация на акаунт