Общували ли сте с извънземни?!

  • 8 671
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Преди две-три години на морето видяхме три големи, червени летящи обекта. Мъжът ми се опита да ме убеди, че са фенери. Ама не, на мен ми се искаше да е друго Flutter . Летяха бързо и във формация, не бяха самолети, но и фенери не бяха, много организирано летяха. Бяхме компания 10 души, всички ги наблюдавахме, докато изчезнаха. Децата бяха много впечатлени, яд ме е, че не ги снимах Twisted Evil . И до днес мисля, че не бяха фенери, много фенери съм виждала. После някой ми каза, че военните можели да летят и без да сигнализират(мигайки, примигвайки, или както там се казва hahaha ) и ми разби илюзиите за неземни кораби, летци hahaha .

# 31
  • Мнения: 2 616
Преди две-три години на морето видяхме три големи, червени летящи обекта. Мъжът ми се опита да ме убеди, че са фенери. Ама не, на мен ми се искаше да е друго Flutter . Летяха бързо и във формация, не бяха самолети, но и фенери не бяха, много организирано летяха. Бяхме компания 10 души, всички ги наблюдавахме, докато изчезнаха. Децата бяха много впечатлени, яд ме е, че не ги снимах Twisted Evil . И до днес мисля, че не бяха фенери, много фенери съм виждала. После някой ми каза, че военните можели да летят и без да сигнализират(мигайки, примигвайки, или както там се казва hahaha ) и ми разби илюзиите за неземни кораби, летци hahaha .


Червени самолети има ли?!  Rolling Eyes Laughing Има доста документални филми из тубата на английски и руски, включително със свидетелства на летци от различни националности за близки срещи с неидентифицирани летящи обекти, както и снимани такива от сателити.  Sunglasses

# 32
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Има червени светлини на самолети  Laughing . На тъмно виждам светлините, не самолетите  Laughing .
А няма ли червени самолети Laughing ?
Може пък и неземни да са били, няма да разбера никога, ако не ги срещна лично, де.

Последна редакция: нд, 24 май 2015, 23:21 от Ензим

# 33
  • Сф
  • Мнения: 10 803
То хубаво сте ги видели извънземните, но темата е "Общували ли сте с тях"? Явно автора е убеден, че ги има, въпроса е какво са ви казали........ Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 616
Тёмные силы галактики  Rolling Eyes

Не знам дали гледате видеоматериалите, но има предостатъчно факти и информация, над които да се замисли човек.  Simple Smile А иначе в нета има доста споделени истории за общуване с извънземни.  Grinning Интервюто с африканския шаман Кредо Мутва звучи доста фантастично, в него описва контактите си с рептилоидите и заявява, че африканските магьосници от векове знаят за тези същества.  Rolling Eyes Mr. Green

# 35
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не бъркай "информация" с "факт".

# 36
  • Мнения: 2 616
Не бъркай "информация" с "факт".



Хич даже не ги бъркам.  Wink Grinning Ама на някои фактите не им харесват или противоречат на логиката им или на нещо друго в главите им затова им казват информация.  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 11 596
За жалост в нета изобилства от истории за светещи точки (движещи се) в небето, посред нощ или според бял ден. Повечето си имат обяснения, а и историите малко приличат с Лох нес.

Само ви давам жокер с така популярните дронове (квадракоптери), които все по-често ще виждате както денем, така и нощем....

По темата - не съм общувал, сигурен съм, че ги има обаче.

# 38
  • Мнения: 4 293
Една вечер наблюдавахме изключително странно явление в небето  Rolling Eyes Естествено  никой не ни повярва, но аз и мъжът ми знаем какво сме видели... Може да е било всичко, но все пак. А по темата дали ние общуваме с тях или те с  нас най-вероятно ще си остане мистерия  Flutter


Мой приятел, който живее в чужбина и който категорично е много земен човек и хедонист Grinning, и който никога не е имал залитания по религия, извънземни, чудеса и т.н., сподели с мен за едно негово преживяване. Всъщност става дума за явление, което е било наблюдавано и от жена му, и от много други хора в един малък град (ще пропусна държавата) - цялото небе се променило и на него се появили посред бял ден съзвездия, точно както на снимки, които са правени на небето нощно време - той казва, че било невероятно красиво, не си спомня колко време е продължило. В същото време това не ставало изведнъж, а постепенно, като все едно звездната картина била разстилана от някакви летящи обекти високо в небето.  Rolling Eyes newsm78 На следващия ден имало естествено един куп глупави официални обяснения за метеорологични балони и какво ли не.   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
не е честно, поне държавата кажи и от колко време живее там?

# 39
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ако някога срещна извънземни, предпочитам да са като Алф, да не са като Пришълеца  Laughing .
"Мъже в черно" ми е любим филм  Sunglasses
 . "Елвис не е мъртъв, просто си тръгна"  Laughing .

# 40
  • Мнения: 2 616
В Македония започва търсенето на извънземни  Mr. Green

Започва търсенето на извънземни в стратосферата над Македония, информира Нова ТВ. За това се договориха кметът на град Велес и Милтън Уейнрайт - британски микробиолог,известен с издирването на чужд разум във въздуха. Първият опит за търсене на извънземни ще бъде направен след няколко месеца.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Но са позакъснели - нашите учени от БАН вече са си говорили с тях, как ще го преглътнат макетата, не знам!  Joy Joy Joy Извънземни са отговорили на 30 въпроса, зададени от наши учени от БАН, твърдят самите те пред „Новинар” (инфото е отпреди около 5 години Grinning). В момента експертите анализират и разшифроват получените чрез пиктограми и рисунки отговори на въпросите.
Всички обаче са категорични, че среща с извънземните ще имаме в следващите 10-15 години.
"Те и в момента са тук около нас", казва заместник-директорът на Института по космически изследвания към БАН Лъчезар Филипов. Според него извънземните същества ни наблюдават постоянно.
"Те не са враждебно настроени към нас, по-скоро искат да ни помогнат. Ние обаче все още не сме дорасли да осъществим пряк контакт с тях. Те са готови да ни помогнат, но ние не знаем какво да поискаме от тях при една подобна среща", смята ученият.
По думите му няма да успеем да достигнем до съществата прослушвайки космическия ефир с помощта на радиотелескопи. Самите извънземни били категорични, че връзката с тях няма да стане чрез радиовълните, а чрез мисълта.  Grinning Grinning Grinning

# 41
  • Мнения: 2 616
За вас не знам, обаче Путин със сигурностGrinning Според западните източници.  Sunglasses Simple Smile

# 42
  • Мнения: 23
Че как... Постоянно и навсякъде, пълно е с извънземни Wink Stuck Out Tongue

# 43
  • Люлин
  • Мнения: 378
Преди две-три години на морето видяхме три големи, червени летящи обекта. Мъжът ми се опита да ме убеди, че са фенери. Ама не, на мен ми се искаше да е друго Flutter . Летяха бързо и във формация, не бяха самолети, но и фенери не бяха, много организирано летяха. Бяхме компания 10 души, всички ги наблюдавахме, докато изчезнаха. Децата бяха много впечатлени, яд ме е, че не ги снимах Twisted Evil . И до днес мисля, че не бяха фенери, много фенери съм виждала. После някой ми каза, че военните можели да летят и без да сигнализират(мигайки, примигвайки, или както там се казва hahaha ) и ми разби илюзиите за неземни кораби, летци hahaha .

Ензим , това са били китайските летящи фенери. Понякога, макар и рядко предизвикват пожари. Аз също се впрегнах преди 2 години в Бургас.

Колкото дали съм контактувал с извъбземни, не, не съм още. Не са навлезли  в моята територия все още  Laughing Laughing

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 26 692
Аз също съм виждала подобно на кръгли сребристи топки,и не бяха фенери... Naughty
Преди 2-3год.на Еньовден/24юни/,беше към 15,30ч.,с дъщеря ми/24год/ бяхме на терасата и в посока от центъра към планината Витоша се движеха две сребристи кълбета,под права линия.Щом стигнаха Витоша се издигнаха нагоре,надолу,пак нагоре и изчезнаха....след тях видяхме още три подредени като триъгълник,които също се движеха към планината...щом я достигнаха също изчезнаха....много исках да ги снимам,но всичко се случи за 3-4мин. и нямаше как ...

Общи условия

Активация на акаунт