Тревата съсипва брака ни

  • 22 659
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 838
Едно е, човек да вярва, "само на себе си и личния си опит". Това е негово абсолютно право.
СЪВСЕМ ДРУГО е, когато споделяйки, гледната си точка в ОБЩЕСТВЕН форум, същият човек - не допълва за четящите, че нито е чел особено, нито го интересуват научни факти. Да не говорим - да взима предвид чуждия опит(наличие на какъвто, високомерно е изискал, като основание за участие в дискусията). Дори този опит, понякога да е по-голям, от неговия.
И въпреки, че никой не оспорва неговите драми и "усещания", дори му обясняват любезно ЗАЩО, МОЖЕ да се е чувствал така - този човек продължава да твърди, че някой иска да го убеди в обратното и да му отнеме този, така "ценен" опит.
(Между другото, за да не се дразним от думата "психосоматика", е хубаво да почетем по въпроса по - задълбочено - не е шега, хич!)
И както казах(не знам, колко пъти вече), а мисля, че и Anna-Bell имаше това предвид:
сред четящите, е възможно да има хора, на които им предстои отказване или техни близки. Затова, е най - малкото, арогантно - да пляскаш тук и там определения от рода, на: "това са пълни глупости!" и да отричаш всичко, извън своята гледна точка и компетенция. Без да ти дреме, че един зависим и лабилен човек, може да си внуши, доста от симптомите на абстиненцията. И да я "изпита" както си я представя. (Само да вметна, тези симптоми, които са "усещали" някои хора при спирането на тревата, след няколко месеца пушене, могат да се усетят след половин година, поне. И то, на по - тежки наркотици. Но пак се въздържам от опледеления, като "глупости". Може, въпросните хора, да са го усетили наистина!)
Просто, според мен - не е коректно, след толкова казано дотук - един опитен и зрял човек, да продължава да убеждава(съзнателно или не), по - неопитните от него, че спирането на тревата е трудно и съпроводено с гадни физически симптоми. И, едва ли не - носи повече негативи, от самото напушване.

# 106
  • Мнения: 6 122
Едно е, човек да вярва, "само на себе си и личния си опит". Това е негово абсолютно право.
СЪВСЕМ ДРУГО е, когато споделяйки, гледната си точка в ОБЩЕСТВЕН форум, същият човек - не допълва за четящите, че нито е чел особено, нито го интересуват научни факти. Да не говорим - да взима предвид чуждия опит(наличие на какъвто, високомерно е изискал, като основание за участие в дискусията). Дори този опит, понякога да е по-голям, от неговия.
И въпреки, че никой не оспорва неговите драми и "усещания", дори му обясняват любезно ЗАЩО, МОЖЕ да се е чувствал така - този човек продължава да твърди, че някой иска да го убеди в обратното и да му отнеме този, така "ценен" опит.
(Между другото, за да не се дразним от думата "психосоматика", е хубаво да почетем по въпроса по - задълбочено - не е шега, хич!)
И както казах(не знам, колко пъти вече), а мисля, че и Anna-Bell имаше това предвид:
сред четящите, е възможно да има хора, на които им предстои отказване или техни близки. Затова, е най - малкото, арогантно - да пляскаш тук и там определения от рода, на: "това са пълни глупости!" и да отричаш всичко, извън своята гледна точка и компетенция. Без да ти дреме, че един зависим и лабилен човек, може да си внуши, доста от симптомите на абстиненцията. И да я "изпита" както си я представя. (Само да вметна, тези симптоми, които са "усещали" някои хора при спирането на тревата, след няколко месеца пушене, могат да се усетят след половин година, поне. И то, на по - тежки наркотици. Но пак се въздържам от опледеления, като "глупости". Може, въпросните хора, да са го усетили наистина!)
Просто, според мен - не е коректно, след толкова казано дотук - един опитен и зрял човек, да продължава да убеждава(съзнателно или не), по - неопитните от него, че спирането на тревата е трудно и съпроводено с гадни физически симптоми. И, едва ли не - носи повече негативи, от самото напушване.

Абсолютно много добре си ме разбрала, Thrill. Точно това имах предвид като казах, че се чете от други външни хора, непотребители и най - малкото не е коректно да бъдат подведени с невярна информация. Това ми беше мотивът да се включа и използвах нейни постове. Съвсем добре си го обяснила и си ме разбрала.  bouquet

# 107
  • Варна
  • Мнения: 838
Мерси Simple Smile. Ей ся, някой ще каже, че краставите магарета и през 9 бг-мами, се надушваме  Laughing

# 108
  • Мнения: 6 122
Мерси Simple Smile. Ей ся, някой ще каже, че краставите магарета и през 9 бг-мами, се надушваме  Laughing


А, моля няма защо. Ама то си е така, надушваме се.  Joy

# 109
  • Мнения: 165
Какво?! Разкарай си личния опит,обект на гордост и се замисли малко по-дълбочко върху смислените изречения на дамите,от които можем много да научиш!
Брутално,безумно смешно е да твърдиш ''от личен опит'',че си получавала физическа абстиненция след спирането на марата.Опазил те господ от познанието на същността на Абстиненция!И мноооого голяма хвалба че пушиш,по-полека !
При спирането на употребата на марихуана може да ти се иска да хванеш и бога за рога,ама физическа аб няма да изживееш.Има много дебели книжки,остави личния си опит настрана!Явно не си си взела нужните уроци от опита,нужно е и обективно знание.
Исках да изразя и аз мнението си конкретно по въпроса и проблема на жената,но ннямаше как да остана безмълвна към швепсссссссссссссссссссссссссссса.Та между вас няма никаква любов,уважение,доверие,да продължавам ли да изреждам какво трябва да има между двама души когато са заедно и имат и дете?Какво има между вас?Тревата не ви е проблемът,госпожо!Липсата на самоуважение и ролята на жертва,както и подсъзнателното желание да си отглеждате един шибаняк хрантутко,който едва ли ви е обичал и педи,по-вероятно да е мн добър лъжец,а вие наивна влюбена ''глупачка'',защото сте умна и образована жена.Оставете тези оправдания за марихуаната,тя само още по-лесно му отключва идиотския характер.Какво правите при мъж който се държи с вас отвратително?Това ли заслужавате в безумнократкия живот?И какво като кажете на родителите му?Ще го превъзпитат ли?И какво значение има ТЕ-ГНОМОСЪЗДАТЕЛИТЕ ,какво ще избълват по ваш адрес?!ВАШИЯТ ЖИВОТ СИ Е ЛИЧНО ВАШ И САМО ВИЕ НОСИТЕ ОТГОВОРНОСТ ЗА НЕГО,НИКОЙ НЕ ДИША ВМЕСТО ВАС!Спрете се и не хленчете!Имате детенце,нали не искате да стане мрънкащо жеравче,което да се жалва как мама е примеренческа агница а тате шибано копиленце?

# 110
  • Мнения: 7 006
Какво?! Разкарай си личния опит,обект на гордост и се замисли малко по-дълбочко върху смислените изречения на дамите,от които можем много да научиш!
Брутално,безумно смешно е да твърдиш ''от личен опит'',че си получавала физическа абстиненция след спирането на марата.Опазил те господ от познанието на същността на Абстиненция!И мноооого голяма хвалба че пушиш,по-полека !

Благодаря,че ме осветли в каква заблуда съм живяла.
Друго си е някой да ти разкаже кога,как и какво си почувствал,усетил и прочее.Тенкю.
Ти изпълни самарянския си дълг,а аз пък швепс не пия.

п.п.Къде видя да се хваля с каквото и да било?

# 111
  • Мнения: 165
 Mr. Green StopТова е поредната манипулация с цел изместване от темата!
През последните години се размножиха песнопойките като хлебарките.И много жалко за системата,ако е стигнала до там да си търси усти чрез форумите.Аз отивам на концерт в Милано! #2gunfire

# 112
  • Мнения: 1 610
лято е...  sweating
едно време се събираха хората по това време да косят трева ...сега се събират хората да коментират как да я изпушат...че и да я изпият...Въх въх айляк серсеми...
о времена о нрави...

 ...пушача ...събота неделя, ако нямаш  работа,  да дойдеш да ти зачисля една коса за косене... има едни 6 декара за косене...
айде и не носи трева.!..там има достатъчно, свежа и зелена, говедата я харесват!

 


# 113
  • Мнения: 7 006
ЪЪм,сори,ма косенето не е като пафкането.Пък и съм много мързелива.

Mr. Green StopТова е поредната манипулация с цел изместване от темата!
През последните години се размножиха песнопойките като хлебарките.И много жалко за системата,ако е стигнала до там да си търси усти чрез форумите.Аз отивам на концерт в Милано! #2gunfire
Е,нищо де....За туй пък ти пишеш по същество ,тъй,че няма страшно.Темата си е в коловоза.. Laughing

# 114
  • Мнения: 165
те говедата харесват и стопаните си

# 115
  • Мнения: 7 006
те говедата харесват и стопаните си
Сигурно..Но тук говорим за хора! Laughing

# 116
  • Мнения: 165
Хора,които употребяват различни психотропни вещества... #2gunfire
Сигурно и тя е запафкала ,никаква не споделя вече болките и тревогите от надрусания си мъжкар..
И приказката завърши с един голям бонг,целунали се,напушили се и сега е ред да създадат нова темичкаааааааааааааааааааа........ newsm78...А и сега да четем дали ще е -''Бях догирана когато забременях,това вреди ли на бебето? ''или ''Много марихуана вреди на мъжа ми да го смъкне,преследва ме денонощно с един голям патлак и вика бум бам.....''

# 117
  • Мнения: 12
До всички останали, които бяха така добри да ми отговорят в темата или да пишат на лични  - Благодаря ви ! Наистина ми вдъхнахте кураж, вече мина първата ми среща с адвокат, споделих с родителите ми, които ме подкрепят напълно и след 2 седмици се изнасям. 

# 118
  • Мнения: 6 122
До всички останали, които бяха така добри да ми отговорят в темата или да пишат на лични  - Благодаря ви ! Наистина ми вдъхнахте кураж, вече мина първата ми среща с адвокат, споделих с родителите ми, които ме подкрепят напълно и след 2 седмици се изнасям. 



Браво, че сте стигнали до някакво решение.

# 119
  • Затънтена някъде зад дувара
  • Мнения: 154
Бягай миличка,спасявай си детето. Тревата не е безобидна с напредване на възрастта очаквай и по-лоши работи не оставяй и за миг с него.Продължавай живота си и напред с вдигната глава!

Общи условия

Активация на акаунт