Цени за раждане в Бургасмед - Бургас

  • 81 025
  • 300
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 979
Някой раждал естествено в Бургасмед има ли?

# 181
  • Мнения: 5 112
Аз, тъкмо два пъти Simple Smile

# 182
  • Мнения: 2 682
Някой раждал естествено в Бургасмед има ли?

Аз също.

# 183
  • Мнения: 3 979
Може ли да ми напишете при кого и как мина раждането,екипа как се държа с вас и т.н може и на лични..

# 184
  • Мнения: 6 964
Някой може ли да качи актуален списък за родилното Simple Smile

# 185
  • Мнения: 30
Някой може ли да качи актуален списък за родилното Simple Smile

И аз имам нужда от същото инфо. Simple Smile

# 186
  • Мнения: 133
Момичета няма списък, когато попитах ми казаха само нощници 2бр.и принадлежности за майката. На бебчо осигуряват всичко необходимо.

# 187
  • Мнения: 30
Благодаря за информацията Simple Smile случайно да знаеш кога има отворени врати, дали бащата може да присъства и дали дават бебо веднага след раждането или ти го взимат (естествено ако няма усложнения).

# 188
  • Мнения: 2 682
Отворените врати преди бяха в сряда около 13 ч, но често не се спазваха. Ако има свободен лекар, който да те разведе, може би ще те пуснат и по друго време.
Бащата може да присъства, но ако не се лъжа се заплащаше допълнително, поне преди известно време. При нормално раждане бебето ти го дават веднага.
Надявам се да не е имало скорошни промени и да те подведа, но това е последната информация, с която разполагам.

# 189
  • Мнения: 3 979
Бащата да присъства струва 150лв,родих естествено, след 2 часа ми го докараха в стаята и докрай си беше с мен,всеки ден ми го взимаха за терапия и къпане,отделно на 3/4 часа ми носеха ам нямах кърма,носех си чехли,две-нощници,бельо,два пакета нощни превръзки,козметика и хавлии,500 лв е естествено,900 е секцио и по 10 лв на ден за бебето всичко е от тях ...ако имате въпроси питайте преди 20 дни родих..

# 190
  • Мнения: 6 964
Бащата да присъства струва 150лв,родих естествено, след 2 часа ми го докараха в стаята и докрай си беше с мен,всеки ден ми го взимаха за терапия и къпане,отделно на 3/4 часа ми носеха ам нямах кърма,носех си чехли,две-нощници,бельо,два пакета нощни превръзки,козметика и хавлии,500 лв е естествено,900 е секцио и по 10 лв на ден за бебето всичко е от тях ...ако имате въпроси питайте преди 20 дни родих..
Много полезно благодаря:) при кой аг беше

# 191
  • Мнения: 3 979
Недялков

# 192
  • Мнения: 6 964
И аз съм при него

# 193
  • Мнения: 30
Момичета, имам нужда и от още 1 информация, може ли да ми дадете актуален телефон на Бургасмед, че тези дадени в сайта абсолютно не отговарят

# 194
  • Мнения: 8
Искам да попитам каква е цената на системата за разкритие или тя си влиза в цената???

Общи условия

Активация на акаунт