Цени за раждане в Бургасмед - Бургас

  • 81 273
  • 300
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 000
Ако говорим за окситоцин влиза си в цената както и други обезболяващи които ти бият по време на раждането,само епидуралната се плаща

# 196
  • Мнения: 8
Ако говорим за окситоцин влиза си в цената както и други обезболяващи които ти бият по време на раждането,само епидуралната се плаща
Благодаря 😊

# 197
  • Мнения: 5 113
Преди близо 4 години като раждах не съм плащала за епидурална. Как така се плаща?

# 198
  • Мнения: 4 000
Да 200 лв е

# 199
  • Мнения: 2 688
Аз раждах преди 2 години и се плащаше. Друг е въпросът, че за мен беше късно. 😆

# 200
  • Мнения: 5 113
Оф, разбрах, аз съм се объркала...

# 201
  • Мнения: 7 133

Качвам списъка,който ми дадоха от отделението Simple Smile

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
А какви са цените към днешна дата за нормално раждане и секцио с избор на лекар?

# 203
  • Мнения: 7 133
А какви са цените към днешна дата за нормално раждане и секцио с избор на лекар?
Нормално 500лв.
Секцио 900лв.
Вип стая да сте сами в стая +600
Да присъства бащата на раждането 150
За избор на лекар не ми стана ясно дали се плаща още

# 204
  • Мнения: 199
Здравейте.
Няйой да е раждал с епидурална упойка в Бургасмед?
Как мина раждането и каква беше общата сума за престоя?
БлагодаряВи

# 205
  • Мнения: 4 000
Аз ползвах епидурална..пуснаха ми я от 2 до 6 след това ми я спряха за да започнат напъните..200 лв струва ..честно казано сред персонала бях все едно глезла че съм я поискала нищо че си плащам !!!

# 206
  • Мнения: 199
Аз ползвах епидурална..пуснаха ми я от 2 до 6 след това ми я спряха за да започнат напъните..200 лв струва ..честно казано сред персонала бях все едно глезла че съм я поискала нищо че си плащам !!!
Майната им. Въпроса е да вършат работа и да е както трябва всичко. А целия престой колко излезе като сума? Който плаща поръчва музиката..все пак и в болницата сме клиенти...😒

# 207
  • Мнения: 4 000
500 естествено раждане +200 за епидурална ..+ 50лв за престоя на бебето..упойката ми облекчи мъките ми  за 4 часа,буквално ми светна ..

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Момичета, д-р Неделковски постоянно ли си работи в Бургасмед?
Запазих си час за него, преглеждал всяка сряда и имаше свободен за след две седмици.
Въпроса ми е само в сряда ли е в болницата, доколкото разбрах е от Плевен? Или си работи в болницата в родилно, но ЖК и прегледи цял ден има само в сряда?

# 209
  • Мнения: 199
Здравей likeawind доволна ли си от екипа?Би ли споделила малко повече,ако е удобно? Ако искаш пиши на лично.

Общи условия

Активация на акаунт