Цени за раждане в Бургасмед - Бургас

  • 81 515
  • 300
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 695
Момичета, д-р Неделковски постоянно ли си работи в Бургасмед?
Запазих си час за него, преглеждал всяка сряда и имаше свободен за след две седмици.
Въпроса ми е само в сряда ли е в болницата, доколкото разбрах е от Плевен? Или си работи в болницата в родилно, но ЖК и прегледи цял ден има само в сряда?
Информацията ми е от приятелка, не от първо лице, но споделям.
Прегледите са само в сряда и винаги има записани много пациентки.
Доколкото знам изражда и си работи в болницата постоянно, въпреки че е от Плевен.

# 211
  • Мнения: 15
Бащата да присъства струва 150лв,родих естествено, след 2 часа ми го докараха в стаята и докрай си беше с мен,всеки ден ми го взимаха за терапия и къпане,отделно на 3/4 часа ми носеха ам нямах кърма,носех си чехли,две-нощници,бельо,два пакета нощни превръзки,козметика и хавлии,500 лв е естествено,900 е секцио и по 10 лв на ден за бебето всичко е от тях ...ако имате въпроси питайте преди 20 дни родих..

Здравейте,
Как се отнасяше Недялков  при нормалното раждане? Първо бях решила да се записвам при него, но се отказах след като чух, че предпочита секциото. Сега съм при Неделковски.
Ще бъда благодарна, ако споделиш мнение, отзовава ли се когато тръгнеш да раждаш нормално?

# 212
  • Мнения: 2 840
Здравейте,
Има ли наскоро родили мами в Бургасмед.
Може ло информация актуална за лекари, цени, списък с какво е нужно да се носи

# 213
  • Мнения: 7 341
На предната страница погледнете какво съм писала,раждах 2020 януари

# 214
  • Мнения: 2 840
На предната страница погледнете какво съм писала,раждах 2020 януари
Благодаря, а към днешна дата дали се допуска таткото срещу заплащане?

# 215
  • Мнения: 2 659
На предната страница погледнете какво съм писала,раждах 2020 януари
Благодаря, а към днешна дата дали се допуска таткото срещу заплащане?
И мен това ме интересува.

# 216
  • бургас
  • Мнения: 739
Здравейте,
някоя от вас скоро раждала ли е в Бургасмед. Бихте ли ми обяснили как стоят нещата защото скоро разбрах,че няма значение при кой доктор си трябва да се договориш допълнително за да де изроди той. Аз съм при Неделковски и искам да раждам при него.
Само,че не знам какви са цените за да ме изроди той и екипа му, престоя и вс общо взето около раждането.
В другите сайтове на болниците поне има онлайн лист в който си чекваш какво искаш и накрая ти изписва вс.
+ бащата иска да присъства знам,че там е някъде окло 200лв.

# 217
  • Мнения: 2 840
Заради ковид НЕ се допускат придружители.
500лв нормално, 900 лв секцио, за екип - не зная с точност, но около 300лв
За бебето 10лв на ден
Успех! Леко раждане!

# 218
  • бургас
  • Мнения: 739
Ясно, благодаря а престоя за мен.
Понеже не съм много наясно. До колкото знам в Бургасмед нямат май голяма драма с ковид положението за придружител.

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 324
Ясно, благодаря а престоя за мен.
Понеже не съм много наясно. До колкото знам в Бургасмед нямат май голяма драма с ковид положението за придружител.
Според мен се обади или иди на място в болницата и попитай, говори и с АГ, който желаеш да те изроди.Всяка болница си има политика и е факт, че Бургасмед нямат никаква актуализация на сайта, няма подробно инфо, всичко е "тайна" за публичното пространство.Преди 8г за бебето не искаха нищо друго, освен комплекта за изписване като му дойде времето, вземаха бебока на всеки 3 часа да го преобличат, смяха на памперса, хигиена, преди 4г нещата бяха други даваха ти дрехи и памперс и се спасяваш сама както можеш, детето го взимаха вечер само за къпане и до там.Трябваше да си носиш мокри кърпи, евентуално биба, крем против подсичане, не даваха вода на бебчо/бяха сменили шефката на неонатологията и имаше странни правила/, общо взето добре, че ми беше второ и ме познаваха в отделението от първото раждане.При първото раждане даваха нощници от отделението, а при второто трябваше да си нося поне 2бр такива /съветвам с къс ръкав/, лични вещи-хавлия, вода, зарядно, чехли/джапанки по-скоро/, сухи, мокри кърпи...ако раждането ще е секцио някакви ментови бонбони в зависимост от това под каква анестезия ще си/ако е пълна има интубация и после от тръбата дразни гърлото/, дамски превръзки за родилки/нощни/...май не се сещам за друго

# 220
  • Мнения: 7 341
Раждах януари 2020Всичко за бебето се осигурява даже и биба  освен мокри кърпи(майката сменя памперса)Вземат го само за къпане !
За майката-не осигуряват нощница аз си носих две.Много е топло в отделението да знаете.Ползвах съвсем обикновени дамски превръзки само че нощни,те дават лигнин.Деугото носете си прибори аз не носих 😃

# 221
  • бургас
  • Мнения: 739
Благодаря. Ами ще попитам защото наистина е някаква мистерия пълна.
А с доктора все още не мисля да говоря, докато не стане време.

# 222
  • Мнения: 4 011
Ако доктора ти не е на смяна а държиш да родиш при него се плаща допълнително за да го извикат извънредно а и трябва да имате уговорка ..

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 324
Благодаря. Ами ще попитам защото наистина е някаква мистерия пълна.
А с доктора все още не мисля да говоря, докато не стане време.
Моята докторка ме извика в ден, който е на смяна, за да не плащам за това, при първото раждане ме извика след 7 дни преносване, за предизвикване на раждането, а при второто ми каза в кои дни е дневна смяна и да си избера дата Simple Smile

# 224
  • бургас
  • Мнения: 739
Да, но аз искам нормално. За плащането е ясно, че щом искам нещо ще платя. Въпроса е да се съглаис първо и второ вс да е ок. Ще платя каквото трябва и това е.
В крайна сметка искам при него хиляада доктора минах и от него съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт