Време за пазаруване!!!

  • 2 999
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
"Малечко" - на Конст. Величков и Ал.Малинов (ъгъла)

"Захитекс" - за бебешки дрешки



Произведено в България от 12 ноември 2004г. - различни фирми от цяла България - винаги има хубав бебешки и детски трикотаж - НДК

Пинокио в Дружба

Памперси в Метро или ХИТ


Предполагам, че няма да пазаруваш пеша и сама.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 493
супер тема с много полезна информация!
благодаря на всичко ви, нищо че не съм пуснала аз темата, но си мислех за същото!  Sunglasses

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
Цитат на: mam@
Цитат на: Isa
Малечко ми е любимия магазин, но не съм ходила нито в Бебе маркет, нито в този в Овча купел /уточнявам/.


Аз също съм купила едрите неща от Малечко :
легло Pali;   Flutter .


Хей и ние сме любители на Пали Simple Smile и шкафа ни с вана е на тази марка, а количката и стола за кола са Play - много съм доволна и от двете, стола ни за хранене е на Чико - от съвсем скоро ни е и немога да дам адекватно мнение

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Благодаря ви от сърце момичета,информацията ви ще ми бъде много полезна,иначе имаше да се лутам из цяла София,а така сега право в целта.Събота и неделя се пускам по магазините и надявам се в понеделник да ви се похваля. Laughing   261uu Благодаря ви още веднъж!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 181
Цитат на: DUDKA
Вече смятам да започна да купувам всички неща необходими за бебчето ми,смятам че изчаках достатъчно от пусто суеверие,не толкова мое колкото на близките ми,ама айде от мене да мине.Обаче вече искам да си купя всичко докато не е станало студено или току виж паднал сняг.Та обръщам се към вас с молбата да ми препоръчате един,два или айде три магазина в които има почти всичко необходимо за бебешорите/без Премаман само,той ми е ясен/,за да не правя напразни обиколки из София,защото и без това ми е доста трудно вече и силите ми стигат до зад ъгъла Embarassed .Благодаря предварително!!! Grinning  Laughing  Simple Smile


Suvetvam te da ne kupuvash mnogo dreshki, purvo zastoto novorodenite rastat s 4asove, i vtoro stoto moje da ti se slu4i kato na men... Zna4i predi da se rodi Iki, izkupih vsi4ki dreshki za novorodeno koito vidiah po magazinite, stoto da ne mu lipsva nisto. I kato se rodi "mal4o" go premeriha i me zaradvaha s novinata, 4e e dulug celi 54sm. Subirashe se samo v 2-3 parcalki i to pak s malko zor. Napravo mi se reveshe- s takuv merak gi biah nakupila... Sega ste si gi pazia za sledvastoto beb4e Simple Smile

# 20
  • Мнения: 98
Привет на всички мами в форума Grinning

# 21
  • Мнения: 98
Цитат на: DUDKA
Вече смятам да започна да купувам всички неща необходими за бебчето ми,смятам че изчаках достатъчно от пусто суеверие,не толкова мое колкото на близките ми,ама айде от мене да мине....

Аз съм в 5 месец и много ми се иска да пообиколя бебешките магазинчета и ако ми хареса нещо,разбира се, да го купя.Но и аз заради "пустото суеверие", все още се въздържам от това удоволствие Confused Как мислите рано ли е да пазарувам дрешки за бебока?....Или да си направя това удоволствие въпреки суеверията?Какво ще ме посъветвате?
Вчера дори споменах на таткото,че искам вече да поръчаме матрачето за креватчето,а тои не иска и да чуе за това.Каза че е твърде рано Embarassed

Поздрави и лека бременност!

# 22
  • София
  • Мнения: 15 221
Цитат на: Evcheto
Как мислите рано ли е да пазарувам дрешки за бебока?....Или да си направя това удоволствие въпреки суеверията?Какво ще ме посъветвате?


Направи си това невероятно удоволствие.
Суеверията са глупави и ненужни.
Аз бях купила всичко предварително.

Общи условия

Активация на акаунт