След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 176

  • 32 255
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 863
 И още нещо преди заспиване...

Top 10 Beautiful Turkish Actresses

">#t=43[/video]

# 691
  • Мнения: 1 863
  Уж да заспя, но пък все пак в края на деня и нещо ново се появи... да не го оставям да придобие канцеларски вид Joy Joy Joy

 Мурат с родителите си и сестра си Дилара при семейни приятели в Истанбул на ифтар...





Последна редакция: ср, 15 юли 2015, 23:59 от Tsarinna

# 692
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug





Марти, и аз не ти виждам картинките.  Peace А Нургюл се е завърнала вече в Истанбул, явно почивката в Лондон е приключила.  Grinning

Таня, откъдето и да започнеш преговора на избраните моменти, все няма да сбъркаш - колкото повече, толкова повече.  Grinning И Мурат е в Истанбул, този път фемилито му е дошло при него - явно работи момчето и не може да си отиде сега при мама и тате в Адана.  Grinning

Днес е четвъртък - дано да е спорен, усмихнат и позитивен за всички!  Grinning Heart Eyes Hug

# 693
  • Мнения: 8 717
Младите актриси от Парченцата са на корицата и вътрешните страници са сп. Grazia - чудесно признание за тях!  Peace






# 694
  • Мнения: 8 717
  Уж да заспя, но пък все пак в края на деня и нещо ново се появи... да не го оставям да придобие канцеларски вид Joy Joy Joy

 Мурат с родителите си и сестра си Дилара при семейни приятели в Истанбул на ифтар...







Видя ми се позната обстановката от тези снимки и погледнах предната, на която Мурат пак беше на ифтар при приятели - оказа се, че са при същото семейство.


# 695
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Привет романтички.
Диск с филма ККК и това посвещение е подарил Мурат,на девойчето в чиито дом са били на вечеря.

# 696
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357

# 697
  • Мнения: 8 717
Кати, Hug

Голяма тишина днес в темата...

От инстаграма на Нургюл... Време е и Мурат да качи нещо в неговия.  Peace

Şimdiden iyi bayramlar herkesee🎉🎉🎉Aman diyim kazasız belasız,sevdiklerinizle mutlu,huzurlu günler geçirin inş😇🙏 @allmagazine

# 698
  • Мнения: 1 863
 wavey wavey wavey wavey

Алекси Кати  Hug Hug

 Кати, ама да беше ни го превела, джанъм Grinning Освен, че ги обича всички и нещо за семейството, друго не разбрах Joy Joy Joy

 Алекс, мнооого женствена Нургюл Heart Eyes

 И тъй като днес пак е суша, да продължа с преговора за лека нощ Heart Eyes

# 699
# 700
  • Мнения: 1 863



  С този важен епизод ви пожелавам лека нощ! luvbed

# 701
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Добро утро в последния ден на седмицата.
Днес е 178 годишнина от рождението на великия Васил Левски.

# 702
  • Мнения: 8 717
Добро утро и от мен!  Hug

Усмихнат и успешен петъчен ден на всички!  Grinning Heart Eyes Hug



# 703
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
И компания за кафе или чай по избор.

# 704
  • Мнения: 8 717
Туит от Мурат - честити Рамазан байрам. Честит празник и от мен на всички празнуващи!  Heart Eyes Hug


Bayramımız mübarek olsun.Bayram barışı hatırlatsın.Hatırlamak unutmaktan iyidir.Bayram iyidir 😊





Последна редакция: пт, 17 юли 2015, 10:28 от Alex_B

Общи условия

Активация на акаунт