След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 176

  • 32 252
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Да повдигна темата с един весел Синанчик,че отишла на втора страница.


# 706
  • Мнения: 8 453
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Алекс HugТанче HugМарти HugХриска HugКати Hug

# 707
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey

Привет! Алекс,  Hug Кати, Hug, всички  Hug.

Честит празник на всички празнуващи! Искам специално да поздравя един човек, който не пише в тази тема, но всички се възползваме от добронамереността му. Честит празник, Лили!İyi Bayramlar...Eid mübarek  Здраве и щастие на теб и близките ти!   bouquet



Изгледах ККК с превод, за което отново благодаря на Дъга   bouquetи Бамбито  bouquet. На пръв поглед лека комедия, разочароваща тези, които са очаквали повече Мурат. Но само на пръв поглед, а иначе – доста добра критика на балканските, а не само турски нрави. През цялата време си мислех как би реагирала една западна феминистка  Проблемът за свободата на екзистенциалния  избор на нашите ширини е все още меко казано „отворен”  Peace Thinking Thinking Thinking Thinking

Може и да не сме мюсюлмани, но защо да не споделим баклавата по комшийски Laughing Heart Eyes

Скрит текст:

Хубав остатък от деня, все пак е петък  Peace Laughing

Ени,  Hug

# 708
  • Мнения: 8 453
Честит Рамазан Байрам на всички които го празнуват!
Марти мерси за почерпката  smile3521

# 709
  • Мнения: 1 863
 Привет, прекрасни!

 Кати, Алекс, Марти, Ени
 Hug Hug Hug Hug

Честит Рамазан Байрам и от мен на всички празнуващи и специални пожелания за здраве, благополучие и мир  в семейството на Лили!

 Марти, благодаря за почерпката! Мнооого обичам турската баклава и колкото повече доктора казва - не яж, толкова повече ми се яде. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
 Кати, тази прекрасна компания я искам и за кафе, и за баклава и за всичко Heart Eyes

 Вай, вай ,вай.. наша Фатма е в творчески подем Simple Smile



 Марти, относно ККК,  западната феминистка ще се чуди само и главата и няма да го побере hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пт, 17 юли 2015, 23:06 от Tsarinna

# 710
# 711
  • Мнения: 8 717
Добро утро на всички в този хубав съботен ден!  Hug Пожелавам ви забавни, изпълнени с положителни емоции и много усмивки почивни дни!  Grinning Heart Eyes Hug


# 712
# 713
  • Мнения: 8 453
Здравейте момичета Hug Hug Hug
Алекс Hug мерси за освежаващата напитка и хубавата гледка  smile3521
Танче Hug мерси за клипчетата с избраните моменти от ЛиН  smile3521
Ей тая мама Шахи бе не отпуска гарда и това си е  smile3521Как се беше наострола срещу Ясемин при първото им запознанство  smile3511

# 714
# 715
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey

Здравейте, Алекс, Ени, Танче, всички!

И кво  Laughing newsm78 горещина, празник и тишина, но не съвсем….
Вай бе, купонясвам си аз снощи и съм изпуснала големия джангър, добре че продължава и днес та да вляза в крачка  Peace Laughing
Гледам Алекс е качила тази снимка без думи



Алексче, май си изгубила дар слово  Joy Joy Joy Joy докато нета трещи – това ли е бъдещата г-жа Йълдъръм?!  #Crazy Thinking ooooh! Rolling Eyes
 Само не разбрах какво въобще е дало повод да се мисли в тази посока  newsm78 #Crazy Rolling Eyes Да не би Мурат да й е купил магазина „Версаче”? Имаме ли копие от документите?  Thinking smile3503 tooth tooth tooth

И да попитам сериозно – от къде се появи тази снимка в нета някой знае ли?


Хубав ден и всеки да се разхлажда както иска и може  Laughing


# 716
  • Мнения: 8 717
Марти, Hug Тази снимка първо я видях във ФБ, после и при рускините, но никъде не пишеше нито с кого е нито от кога е... та затова и аз я оставих без думи.  Laughing Видях и вълненията на някои луди фенки, но аз вече съм спряла да им обръщам внимание.  Grinning А това поне знам от къде е - от инстаграма на Нургюл.  Grinning

Üniversite yıllarımda yiğenlerimin bayram harçlıklarına el koyardım. Bayada işime yarardı😜(sonra fazlasıyla ödedim canım😄)yani diyeceğim kapınıza gelen çocuklara mutlaka harçlık verin belli mi olur bi çocuk okutursunuz belki🙏💋💰 rengarenk bayramlar😄😍💝🍀

# 717
  • Мнения: 8 717
Нов туит от Мурат

İnsanın dışı ile içi aynı olmalı..."Suretine bakma aldanırsın,siretine; içine bak aldatmaz"...O.G.

# 718
  • Мнения: 1 863
 wavey wavey wavey
  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Алекс, Кати, Ени, Марти

 Марти, ама вярно, че голям джангър е бил. И аз вчера не съм се разхождала никъде и ти като ми насочи вниманието, реших да ги навестя. Ама то голям смяяяях  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Леле, голямо разследване е паднало, а други са изпаднали в истерия  hahaha hahaha hahaha
 Алекс, а Мурат какво ли иска да ни каже с този туит newsm78 Предположение на мамашите...
что то вроде (человек должен быть одинаков внешне и внутренне.глядя на внешность,вы обманитесь,не загляну во внутрь)


# 719

Общи условия

Активация на акаунт