Професионални серии за коса - тема 81

  • 74 421
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 858
Правите ли си терапии в къщи, ако да, какви, как и с какви продукти?

# 706
  • Мнения: 785
Бели, благодаря ти че каза, че балсама с лавандула на ДМО е по-препоръчително да се използва като терапия, реконструктора с мед също.
Възниква ми следният въпрос - дали използвайки само ДМО, мога да слагам някакъв олио финиш със силикони и следователно, на следващото миене отново с продукти на ДМО, ще има някакъв смисъл от тях, защото косъма вече ще се е "осиликонил" и те реално няма да го достигат  newsm78 Как мислиш? Защото ми се ще, ползвайки само ДМО, да направя възможния максимум за косата си, а с какъвто и да е силиконов финиш това би отишло по дяволите, май ...

Вив, моето лично мнение е, че ще убиеш ефекта от натуралните продукти, ако след това замажеш косъма с един силиконов финиш Peace А и нали идеята на тези продукти беше да видиш дали пък това бухване на косата не се дължи именно на силиконите? Как ще успееш да направиш подобна преценка, ако продължаваш да ползваш такива финиши? Ти си прецени, но според мен е най-добре поне за известен период, докато ползваш редовно в комбинация такива изчистени продукти, да минеш на финиши без силикони. Ако нямаш нищо друго подходящо, по-добре да сложиш на влажна коса малко от детанглъра с нероли като финиш, отколкото да намацаш масло Peace


Магнолия, ох, де да можех и аз да се похваля с такава коса в дните, в които изглежда кофти  Heart Eyes Hug


Нищо не ми идва наум като въпрос за запис newsm78 Какво ли не обсъдихме последните теми... Crazy Hug

Последна редакция: ср, 24 юни 2015, 20:10 от bellisssima

# 707
  • Мнения: 1 196
Аз от кога си смесвам продукти....  Laughing

Идеи за въпрос вместо запис?

Ами ето я идеята Фрей- кой експериментира с подобно смесване на продукти, какви комбинации са опитвали, от какво са доволни, от какво не чак толкова Laughing На мен ми стана интересно. Масла редовно смесвам, слагала съм масла и в продукти, но самите продукти никога не ми е хрумвало да съчетая някак Joy

# 708
  • Мнения: X
И на мен ще ми е интересен един такъв "смесен" въпрос, особено като последните 2-3 измивания и аз правя някакви комбинации и май се получават нещата. Flutter
Също ще ми е интересно по колко време момичета престоявате с балсам/маска, всеки път ли правите това досадно за мен попиване в кърпата или само отцеждате водата преди нанасяне, втривате ли в косата или само намазвате и изобщо техника и процедиране на "балсамиране/маскиране след шампоана?

# 709
  • София
  • Мнения: 10 858
Дели, да, така си и мислех и аз, но си викам, да питам специалистите  Hug

# 710
  • Мнения: 785
Абе "специалисти"... Joy "Препатилите" е по-точно hahaha

# 711
  • Мнения: 247
Момичета, искам да си поръчам новата серия Терапист на Керастас, но освен в Арлен, срещали ли сте я в други Бг сайтове? Аз не успях да я открия, но и нямам много опит  в търсенето на продукти, та за това питам  Crazy

# 712
  • Мнения: 178
Shine Blond на ЛП тонират ли наистина?

# 713
  • Мнения: 1 670
Shine Blond на ЛП тонират ли наистина?
Слабо, по-скоро избистря, но си е нужно често ползване.

# 714
  • Мнения: 178
Shine Blond на ЛП тонират ли наистина?
Слабо, по-скоро избистря, но си е нужно често ползване.
Мерси! Simple Smile
Сега за тониране съм с безсулфатния шампоан Blond Idol и тониращия двуфазен балсам за руси коси в студени тонове на Редкен. Но от шампоана имам за още 1 слагане, а от балсамът остана само от перлената фаза Laughing Пак най- много за едно слагане. Правя тониране 2- 3 пъти в месеца. И сега съм в чудене какво да взема... Исках пак същите, но Редкен нали вече ги има само в Ензо, а там намирам само шампоана... Sad Ползвала съм и тониращите на Лакме, но Редкен много повече ми харесват. Гледах и за тониращите балсами на ЛП, но никъде не ги намирам. Да не са ги спрели?
Охх, препоръчайте нещо, моля! Grinning
В крайна сметка, може да взема някой от тониращите балсами на Престиж Laughing Laughing Laughing
Йесссс- намерих си Редкен в parfimo!!! Grinning
Досега не съм поръчвала от там. За колко време идват нещата?

Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 11:58 от Val_1990

# 715
  • Мнения: 1 670
Аз съм доволна от Лакме, изхабих 2 опаковки. Като приключи реших да пробвам Лореал, но няма да повторя. Не е лош, придава блясък и някакак избистря цвета ми много добре, но като шампоан не ми харесва. Оставя ме с усещането за неизмита добре коса  Thinking много е мек, може и ежедневно да се ползва. Срещам трудности при комбинирането му с маски- не знам с кои е най-удачно  newsm78

А балсами на Престиж си ползвам когато се сетя, много ми харесва перления  Peace

Вчера най-после тествах Кюн со пюр- хидратиращите. Трябва ми още време да преценя за мен ли са, или не.
Днес косата ми е мека и подвижна, с блясък и напоени връхчета  Heart Eyes, харесва ми. Но в банята имах усещането за твърда коса- с шампоана стана като премита по дължините, балсама малко омекоти, но не колкото съм свикнала. Оставих да изсъхне без финиши, за да видя как ще е днес. Минус ми е ароматът, не ми харесва, но ако ми се отразяват добре ще си ги ползвам



п.п. не се сдържах  Heart Eyes Олаплекс и боя Кидра.


Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 11:48 от JLo

# 716
  • Мнения: 178
Ефектът от Олаплекс е поразителен! Simple Smile Тази боя не съм я чувала.

Абе, накрая ще сѝ взема шампоана Silver на ЛП и някой от балсамите на Престиж и това ще ми е тониращата грижа Laughing
А- Филип Кингсли също имали тониращи...

# 717
  • София
  • Мнения: 10 858
Уау, Джей Ло, това ти ли си??? Леле  Crazy Невероятно!

Момичета, в Арлен има промоция на Мароканойл - при поръчка на който и да е продукт, получавате маслото (нормалната или лайт версията) 10 мл подарък.
Чудя се дали да си поръчам Хидратиращата маска за тънка коса малката разфасовка, макар че не ми трябва  newsm78
Някой ползва ли я? Как е?

# 718
  • Мнения: 1 670
Уау, Джей Ло, това ти ли си??? Леле  Crazy Невероятно!

Момичета, в Арлен има промоция на Мароканойл - при поръчка на който и да е продукт, получавате маслото (нормалната или лайт версията) 10 мл подарък.
Чудя се дали да си поръчам Хидратиращата маска за тънка коса малката разфасовка, макар че не ми трябва  newsm78
Някой ползва ли я? Как е?

о не, де да бях  Joy

# 719
  • Мнения: 2 576
Чудя се дали да си поръчам Хидратиращата маска за тънка коса малката разфасовка, макар че не ми трябва  newsm78
Някой ползва ли я? Как е?


Вив аз я имам,доволна съм  Peace.Добре хидратира косата  Heart Eyes


Момичета днес остарявам и помъдрявам (надявам се  Mr. Green) с още една година  Blush
Почерпете се за мое здраве  Hug

Скрит текст:


Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 12:49 от alex.viki

Общи условия

Активация на акаунт