Професионални серии за коса - тема 81

  • 74 373
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 883
Ето го съставът на олиото, много силикони:
Скрит текст:

# 721
  • София
  • Мнения: 10 858
Алексче, да си ни жива и здрава! Честит празник мила  Hug  Hug Hug

Джей,  Joy  Hug

Благодаря Серпентин, отказвам се  Hug

# 722
  • Мнения: 247
Алекс,честито! Всичко най-хубаво!   bouquet

Освен Терапист, много ме блазни и розово-лилавата серия Хрома Каптив/Рич Керастас (с обещанието си за запазване на цвета и блясък  Flutter) Някой ползвал ли ги е и всъщност каква е разликата между лилавия Каптив и розовия Рич, аз си го тълкувам Рич като по-"богат", ама това са си едни мои тълкувания  Mr. Green Чудя се освен Тераписта ш+м дали да не се хвърля и в един рефлекшън, за да ги редувам на миене  Thinking Моля споделете кой Хрома рефлекшън ще е по-подходящ за моята изтощена, чуплива, червена косица  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 178
Алекс,честито! Всичко най-хубаво!   bouquet

Освен Терапист, много ме блазни и розово-лилавата серия Хрома Каптив/Рич Керастас (с обещанието си за запазване на цвета и блясък  Flutter) Някой ползвал ли ги е и всъщност каква е разликата между лилавия Каптив и розовия Рич, аз си го тълкувам Рич като по-"богат", ама това са си едни мои тълкувания  Mr. Green Чудя се освен Тераписта ш+м дали да не се хвърля и в един рефлекшън, за да ги редувам на миене  Thinking Моля споделете кой Хрома рефлекшън ще е по-подходящ за моята изтощена, чуплива, червена косица  Mr. Green
Captive е почти изцяло насочен към цвета. Riche има повече грижа са самата коса.

# 724
  • Мнения: 4 740
alex.viki, честит рожден ден... newsm51


Inked Mom, на мен серията Хрома Каптив не ми хареса особено, слаба ми идва, а се боядисвам и не видях особен блясък и ефект от тази серия...

А как са откъм силикони сериите на Тиги? Имам оранжевата серия за боядисана коса и ми харесва, ползвам ги само след боя... Peace

# 725
  • Мнения: 1 304
alex.viki, Честит рожден ден newsm59 newsm67 ОТ ЕДНА ЗОДИЯ СМЕ Grinning Grinning

# 726
  • Мнения: 3 292
Хрома Рич  хидратира суха коса и дава блясък, но не знам дали бих я купила пак. Хрома Каптив е лека.
Втората преди години много я харесвах и я ползвах постоянно. От известно време ми стои един шампоан Хрома Каптив, който не мога да изразходвам. Може би защото нямам маска към него. Имам чувството обаче, че косата ми не се е променила особено и серията е поразвалена. Освен това маската е много неикономична и не ми се дават пари пак за нещо толкова неикономично.
На суха коса абсурд да се отрази добре.
Това са ми впечатленията при положение, че имам здрава, леко суха коса.


Моля ви кажете ми някоя от вас ползвала ли е боята Иноа?
Утре ми предстои боядисване в салон и се чудя между нея и Diarichesse. Нямам бели коси, имам естествено черна коса и цяла подсилване на цвета и блясък.
Иноа наистина ли дава хубав блясък?

# 727
  • Мнения: 3 420
Иноа дава блясък,но Хрома Рич на Лакме доста повече блясък и цвят,поне при мен.

# 728
  • Мнения: 247
Благодаря за мненията   bouquet
Аз по-скоро към Рич клонях, но май ще помисля още малко... Thinking Всъщност даже мислех на голямата разфасовка от маската 500мл. да взема, т.к обичам да имам по-големи количества, а и излиза доста по-изгодно  Crazy Но ако наистина хидратират колкото тониращите ми Текния на Лакме (които освен, че са с пигмент, маската има и бляскави частички  Flutter ), май няма особено смисъл  Tired

# 729
  • Мнения: X
Иноа дава блясък, ползвах я когато исках да си замаскирам прорасналите кичури, но много бързо се отми.

JLo, заради натуралния състав усещаш косата в банята по втвърдена, и поради липсата на силикони в шампоана и маската, които дават онова усещане за гладкост и лигавост на косата при изплакване. Но пък след няколко поредни ползвания мисля, че ще ти допадне ефекта, при мен беше страшно приятно усещане за много изчистена от натрупвания коса, мека, подредена...абе с две думи харесвам я тази серия (но само шампоана и балсама, всичките финиши от серията So Pure са си фрашкани със силикони, идеално се съчетават обаче с други такива серии).  Peace

alex.viki да си ни жива и здрава, безкрайно щастлива и обичана! newsm51

# 730
  • Мнения: 178
Иноа много лошо ми беше изгорила косата преди време...
Тя се измива по специален начин, защото е много... мазна- 2 пъти дълбокопочистващ и 1 път киселинен шампоан.
Не се ли измие хубаво, прави поразии.
И други мои познати са се оплаквали от нея.
Не я препоръчвам.

# 731
  • Мнения: 3 292
Благодаря ви много за отзивите за Иноа, аз и из интернет попадам на портиворечиви мнения.
Предишният ми фризьор ми беше казал, че самият той се е боядисал с Иноа и за две седмици се е отмила.
Оставам на Diarichesse, която пробвах миналия път, дава си блясък, косата изглежда здрава с нея, щадяща е.

Семиперманетните бои също се отмиват постепенно, нали?

Аз искам синьо-черно и имам леки опасения да не ми дойде прекалено, макар че с Кастинг се правех все със синьо-черон и ми беше супер.

# 732
  • Мнения: 247
Семиперманетните бои също се отмиват постепенно, нали?

Аз искам синьо-черно и имам леки опасения да не ми дойде прекалено, макар че с Кастинг се правех все със синьо-черон и ми беше супер.
Да, отмиват се постепенно и доста цапат, имай го предвид.  Peace Аз имам богат опит със семи-перманентните, но не знам за коя точно пишеш. Когато бях с черна коса, пробвах да нанеса синя Старгейзър и абсолютно нищо не се получи, дори отенък. Те са за подсилване на цвета или оцветяват изрусени коси. Сега ползвам на абсолютно всяко измиване семи-перманентни бои, като ги смесвам на око с маската, шампоана или ампулата дори, но съм с ярко червена боядисана коса, която налага постоянна поддръжка на цвета, т.к се измива супер бързо.

# 733
  • Мнения: 178
Била съм червена Simple Smile
С професионална на Лореал ме правиха. Още на първото измиване потече червена вода Grinning
Алекс вики, пробвала ли си тониращите на Лакме за червена коса. Много са добри Simple Smile

# 734
  • Мнения: 2 005
След обсъждането имам мерак да пробвам ДМО, как ви се струва цената на този травъл сет : http://www.feelunique.com/p/John-Masters-Organics-Set ?

Не ми се иска да купувам големи опаковки, защото в последно време косата ми плаче само за хидратация, и ми се струва че ще са ми леки.
Маската Маскинтес Нутритермик в момента е единственото което ми харесва ефекта. Но много бързо ми свършва Sad
Днес смятам да пусна един елъстайзър в действие.
Шампоана Денсифик ужасно ми сплита косата Нутритермика е единствената която успява да се справи после с разплитането.

Не си спомням кой ( мисля че беше РусаМама ) похвали червената серия на Тиджи - пробвах шампоана и много ми допада. Сега поръчах и балсам.

Този Олаплекс така ми е влязъл в ума, но отдавна не се боядисвам в салони  Confused  сега съм в Варна и точно салони в които не стъпвам работят с тях.

Общи условия

Активация на акаунт