Бял списък-за София!

  • 1 105 662
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Мнения: 3 054
моля ви, момичета, препоръчайте гинеколог в района Св. Троица /София/, работещ със здравна каса, че съм го закъсала с някакви течения... Sad Hug

# 1 891
  • Мнения: 2 241
NISSIM, стига толкова реклама  ooooh!

# 1 892
  • Мнения: 414
моля ви, момичета, препоръчайте гинеколог в района Св. Троица /София/, работещ със здравна каса, че съм го закъсала с някакви течения... Sad Hug
Д-р Димитров-ул.Феликс Каниц тел.029523883

# 1 893
  • Мнения: 3 054
ar4ita, благодаря! Записах си час за сряда; името ми е познато, не знам дали в някоя от големите болници работи? Иначе кабинетът е близо до Военна болница, ще пиша как е било.

# 1 894
  • Мнения: 414
Аз ходя при него от години,той ми води ЖК,но не изражда,въпреки че има договор с МД.
Сигурна съм,че ще си доволна.Успех!

# 1 895
  • Мнения: 6 029
моля ви, момичета, препоръчайте гинеколог в района Св. Троица /София/, работещ със здравна каса, че съм го закъсала с някакви течения... Sad Hug
Д-р Димитров-ул.Феликс Каниц тел.029523883

Но все пак разрови и черния списък, от него и аз бях доволна, но повече няма да стъпя. Полека лека е станал бизнесмен, както и повечето, та ако отидеш с направление хич и не очаквай радушен прием.

# 1 896
  • София
  • Мнения: 10
Не мога да прочета 130 страници, така че моля ви, кажете ми добър педиатър, който да ползваме като Джипи, по здравна каса. Става въпрос за района около кв. Гео Милев.

Няма какво да се чудиш. Д-р Цацова от 22-ро ДКЦ!!! На мен ми е личен лекар вече 27 години, страхотна е!


Както вече писах и при нея сме били. Такава блъсканица е, че не можеш да се доредиш за свестен преглед. Освен това имахме някои разногласия с нея.

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 22:57 от veder6e

# 1 897
  • София
  • Мнения: 2 082
Рехабилитаторка, която горещо препоръчвам - Таня Мухарева, работи в МЦ "Детско здраве". Много положителен човек и страхотен специалист   bouquet
Има страхотен подход към децата Simple Smile

# 1 898
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Акад. Петя Василева - офталмология /СБАЛ "Акад. Пашев"/
Много професиолизъм, човечност и чувство за хумор.  bouquet

# 1 899
  • Мнения: 22
Здравейте, искам да добавя в списъка две имена д-р Саджаклиев гастроентеролог и вътрешни болести  от болница Токуда.Той помогна на свекърва ми ,след като обиколихме три болници и никъде не ни обърнаха внимание.Второто име е д-р Мишо Филипов ортопед от 20 -ТА поликлиника ,който е добър човек и много добър провесионалист.

# 1 900
  • Мнения: 1 404
Препоръчайте ми добър хомеопат, който работи с деца.... Simple Smile  bouquet

# 1 901
  • София
  • Мнения: 481
Марияна Стоименова- класически хомеопат, МЦ "Хирон"  Peace
ПП: В алтернативния подфорум има повече информация за хомеопати.

# 1 902
  • София
  • Мнения: 2 817
Искам да препоръчам д-р Танчева - очен лекар, работи в Оптиленс.
Много съм доволна от днешния преглед при нея.

Да обясня защо - от 12 години имам необяснимо постоянно главоболие и вече се бях примирила, че няма да разбера каква е причината за него. Преди около 7-8 годинки бях ходила на друг очен лекар - според него - нямах никакви проблеми с очите.

Сега  обаче от известно време насам постоянно усещах болка в очите, отделно като се разбудя непредвидено от сън (примерно телефонно обаждане и т.н.) известно време не мога да си фокусирам погледа. В неделя това ми се случи отново. Само че този път проблемът продължи около половин час. И заради това реших отново да отида на очен лекар.
Тя ме прегледа, обясни ми на какво се дължи проблема и ми обясни симптомите на това състояние (което беше абсолютно точно описание на главоболието, което изпитвам от 12 години - даже аз не мога толкова добре да го обясня).
Така че определено я препоръчвам с 2 ръце.

# 1 903
  • Мнения: 7 640
и какво е състоянието?

# 1 904
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
... д-р Мишо Филипов ортопед от 20 -ТА поликлиника ,който е добър човек и много добър провесионалист.

Страхотен е, наистина.

Общи условия

Активация на акаунт