Бял списък-за София!

  • 1 106 725
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 255
Здравйте,
искам да ви помоля за мнение: за д-р Николай Негенцов акушер-гинеколог в Майчин дом
 Благодаря Wink

Аз съм ходила при него, в частния му кабинет и мога да ти кажа само - стой по-далече от него.
моля те пиши ми на лични защо

# 256
Д-р Д.Власова -АГ - страхотен човек и много добър специалист -МЦ "Св.Панталеймон"
Д-р В.Дяволов - 5 ет.  в МД - на неговите усилия дължа живота на сина си.

Благодария, на тези страхотни специалисти.

# 257
д-р Дяволов от Майчин дом София

Много добър специалист.

# 258
  • Мнения: 207
Д-р Калев и Д-р Владова - АГ - Втора градска болница София - страхотни хора и професионалисти. Благодаря

# 259
  • Мнения: 69
Д-р Григорова - шеф родилно отделение в "Света София". Два пъти раждам при нея и двата пъти спасява и мен и детето. Благодарение на нея имам две прекрасни дъщери.

# 260
Zdraveite mili maichici!
Iskam da mi dadete mnenie za d-r Negencov - Nikolai Negencov.
V kakvo otnoshenie da se stoi po-dalech ot nego?
Imam seriozen problem, toi mi postavi seriozna diagnoza, iskam da znam kakvi otzivi imate.
Simple Smile)))))))))

# 261
zdravei az sam pacientka na dr.Nikolai Negencov
imam namerenie da rajdam pri nego i skah da chua mnenie na jeni rajdali pri nego, no za sajalenie tuk njama takiva Sad
ot 7 godini hodja v chastniat mu kabinet i dosega njamam oplakvania DOVOLNA SAM
shte ti pisha na lichni po podrobno
Zdraveite mili maichici!
Iskam da mi dadete mnenie za d-r Negencov - Nikolai Negencov.
V kakvo otnoshenie da se stoi po-dalech ot nego?
Imam seriozen problem, toi mi postavi seriozna diagnoza, iskam da znam kakvi otzivi imate.
Simple Smile)))))))))

Последна редакция: ср, 07 дек 2005, 09:23 от deny2

# 262
  • Мнения: 47
Цитат на: kroha
Д-р Тодор Димитров в Шейново..Страхотен е!!!Зет е на д-р Чирков, ако това има значение.. Wink

С две ръце гласувам за доктор Димитров - добър професионалист  с невероятно отношение към пациентките. Иначе не е зет на Чирков, просто жена му е лекар в клиниката на Чирков.

Напълно подкрепям мнението ви за професионализма и човечността на д-р Тодор Димитров. Невероятен е! А що се отнася до клюкинката, съпругата му работи в клиниката на Чирков

# 263
  • Мнения: 47
Д-р Славкова - "Шейново" newsm10 . Стига да не ви притеснява, че е млада лекарка.
Д-р Славкова е още специализант и то с доста вирнат нос. Има още много да учи, за да е в подобни списъци. Като човек може да е много добра, но за професионализъм е рано да се говори

# 264
  • Мнения: 10
д-р Наско Гиздов - медицински център "СВ.Георги" в поликлиниката на ВА. При него си следи втората бременност. Много внимателен и отзивчив. Не прекалява със съветите  Simple Smile

д-р Мария Янкова - Св. София. тя ми води раждането. Държи се много приятелски, обяснява, предлазполага и си гледа добре работата  Grinning

# 265
  • Мнения: 7 640
Д-р Славкова е още специализант и то с доста вирнат нос. Има още много да учи, за да е в подобни списъци. Като човек може да е много добра, но за професионализъм е рано да се говори

виж какво АлбенаР, това е лично мнение и фактът, че даден лекар е още специализант, не значи, че ни се разбира от работата. Ако имаш нещо да споделиш-влез в Черния списък, където е пълно със специалисти с по няколко титли. Аз съм изключително доволна от д-р Славкова, а това дали е с вирнат нос е персонална преценка. Благодарение на професионализма й, моята бременност и раждане протекоха перфектно.
Между другото Д-р Тодор Димитров има специалност доста от скоро, нима се е научил да работи след като си е взел тапията според теб!? Пред защитаване на специалност са доста от лекарите по-горе-примерно д-р Янкова от "Тина Киркова", но впечетленията от нея са също много добри.

# 266
  • Мнения: 151
д-р Катя Златева - акушер-гинеколог в "Тина Киркова".Много добър специалист. При възникнали проблеми и усложнения действа много точно,спокойно и може да й се има доверие. 


 newsm10 smile3501

# 267
Д-р Красимира Жекова, шеф на Родилно отделение в бившата Окръжна болница София. Много добър диагностик и специалист, аз съм забременяла благодарение на нея и също благодарение на нея гушкам живо и здраво бебче. Grinning

Az rajdah pri vaprosnata doktorka, a tova be6e naistina tejko rajdane. Tia zagubi samoobladanie, nosiha i voda da pie, na drugia den dopalnitelno mi obiasni, 4e i stanalo lo6o ot moeto rajdane. Tonovete na bebeto se zagubiha ot samoto na4alo, a tia ne napravi ni6to. Za 6tastie bebeto e jivo kato po 4udo. A za finalen 6trih - sled tova se naloji da si napravia operacia, za da mi badat opraveni 6evovete.

# 268
  • Мнения: 7 474
ОТНОСНО Д-Р НЕГЕНЦОВ!! Споделям мнението ,че трябва да стоите далеч от него! Аз имах уговорка с него за раждане, но в 3мес. получих силно кръвотечение (в петък следобяд( обадих му се , той ми каза да пия но-шпа ,но кръвотечението беше много силно и пак му звъннах след което ме прати в болницата с думите ,че е в провинция и ще дойде след 2-3 часа.В БОЛНИЦАТА РАЗБИРАМ, че той си е тръгнал от там преди 5 мин.!!!!!!!!!Дойде да ме види чак в понеделник след обяд и нищо не ми каза. Питам се аз, ами  ако бях тръгнала да раждам???!!!!!!Скоропостижно си намерих друг лекар и родих без да се притеснявам, че доктора ще е в провинция!!!!! newsm78  Да не говоря колко пари за безсмислени изследвания дадох преди да забременея( защото ако не знаете ги прави жена му/ .Всеки да си направи изводите, аз лично мисля ,че този д-р е за много черния списък. Каквото и да решите успех!!! Stop

# 269
Д-р Димитър Гунев
акушер-гинеколог,
работи в "Майчин дом",
гр.София

частен к-т в София:
бул."П. Славейков" 18, блок 2
входът е откъм вътрешния двор

тел. за записвания: 952 36 00,
приема в понеделник, сряда и петък от 14.30 до 20.00 часа
Добре е да се обадите поне ден по-рано, т.к.обикновено няма свободни часове, въпреки че приема по около 15-20 пациентки в горепосочените дни.

При спешност: 0888 786 498. Телефонът му е включен по 24 часа в денонощието и никога не се "крие", както някои от горепосочените.

Изключителен е и като професионалист, и като човек!!!
Досега не съм чула ЕДНА лоша дума за него.
Ако само веднъж го посетите, едва ли после ще решите да отидете при друг. Гарантирам!!!


                           *         *         *         *         *

Д-р Елена Иванова - педиатър,
работи със здравната каса.

Кабинетът се намира в "Сана"-та, в дясно от входа на Студентска поликлиника, в гр.София
На нечетни дати - от 7.30 до 13.30
На четни дати - от 13.30 до 19.30

Няма частен кабинет(не й остава време и за там:))

Общи условия

Активация на акаунт