Бял списък-за София!

  • 1 106 787
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 315
Д-р Русева - гинеколог - 14-та поликлиника.

При нея проследих бременността си и съм много доволна!!!

Д-р Радева - педиатър - 2-ра поликлиника. Благодаря на Лиорена, че ми я препоръча. Страхотен човек и лекар!

# 61
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Д-р. Атанас Станев  2-ра Градска - перфектен  гинеколог и човек, както и целия екип на 2-ра Гардска - патология
Добавям и Д-р. Власова - Свети Панталеймон. Каквото и да кажа за нея, ще е малко
 newsm74

Последна редакция: пт, 05 авг 2005, 08:37 от Diana

# 62
  • Мнения: 270
Doktor Ivan Dimitrov ot 14-ta poliklinika-prosto e perfekten!!!

# 63
Цитат на: поли
Д-р Божилов- М. дом- страхотен човек и много добър лекар. Наложи се да прекъсна бременността с раждане и той беше на смяна. Справи се супер ( лично според мойто непрофесионално виждане ): нямам нито едно разкъсване. Освен това е със страшно добро и успокояващо отношение към пациентите. Супер е!


 newsm10 Подкрепям те Поли. Най- добрия при когото съм ходила до сега!!!

# 64
  • Мнения: 4 965
Все се глася да пиша и после нещо се разсейвам  Embarassed :
 Bulb д-р Григорова - "Св. София" (шеф на Родилно отделение) - прекрасен специалист (с опит), а, което е още по-важно много внимателен и загрижен човек;
 Bulb д-р Вълкова - бившата 3-та градска (сега не знам как се води) - много всеотдайна - в началото (първия месец, когато бебки бяха много малки) идваше да ги преглежда веднъж седмично, а сега, за да не трябва децата да ходят на консултации с болните през седмицата, работи в събота или неделя (тогава слага и ваксините) и поне веднъж месечно се обажда да пита дали всичко е наред;
д-р Дамянова - GP (пак) в 3-та градска;
д-р Паскова - 3-та градска - страхотна е (щом успя да ми извади зъб и да ми изгради нов, докато бях бременна в 5-ти месец и да не усетя нищо, без да ми слага упойка  Grinning ).

# 65
  • Мнения: 404
Д-р Стефка Пеева-педиатър в 25-та п-ка,Младост3,
М.сестра Христова-25-та п-ка,Младост3,
Д-р Парлапанова-акушер-гинеколог във Втора градска болница
и Сени Ангелова-акушерка във втора градска болница.
Пожелавам им дълъг живот,здраве,щастие и професионални успехи.

# 66
  • София
  • Мнения: 147
Цитат на: Mama Desislava
Doktor Ivan Dimitrov ot 14-ta poliklinika-prosto e perfekten!!!


Д-р Димитров от 14 ДКЦ! Той е човекът, пардон - гинекологът. При него ходех на профилактични прегледи и 2 години преди да забременея - много съм доволна! Препоръчвам го горещо!

# 67
  • Мнения: 1 976
Д-р Георги Стаменов!!! Невероятно грижовен и добър лекар. Винаги може да се разчита на него!
АГ център "Димитров"

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Аз искам да напиша също няколко имена в този списък. Simple Smile
На първо място слагам нашият педиатър. Казва се д-р Стефан СТефанов. Той по принцип е педиатър ревматолог, в момента е заместник-директор на Института по Педиатрия.
Той е лекаря на който имам безусловно доверие. Поел е Денис от как навърши 6 месеца, и Ерик от както се роди. Много добър лекар и страхотен човек е. Обяснява до безкрай без да се отегчава, внимателен и лично ангажиран.
Също така д-р Марияна Райчева с която се срещнах благодарение на препоръката на Мамма, когато бях в самото начало на втората си бременност и когато бях изпратена в къщи с диагноза начало на спонтанен аборт. Тя беше човекът, който ме успокои и не само, но и предотврати кървенето ми с пряка интервенция - така добре ме почисти без да навреди на бебето, че в мига в който излязах от кабинета и, повече капка кръв не изтече от мен. Тя проследи и цялата ми бременност.
По стечение на обстоятелствата не можах да родя при нея за мое огромно съжаление.
Но имах късмет и попаднах на добри професионалисти в Св.София - д-р Янакиева и д-р Григорова. Много съм доволна и от двете и ги препоръчвам също от все сърце !
Също така и самата болница - Св.София - ужасно съм доволна от условията и отношението което получах там по време на целият си престой.

# 69
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Цитат на: Hipo
Д-р Георги Стаменов!!! Невероятно грижовен и добър лекар. Винаги може да се разчита на него!
АГ център "Димитров"


Абсолютно подкерпям!!!
 Д-р Георги Стаменов е може би най-грижвния лекар, който съм срещала! И същевременно невероятен специалист, работещ с огромно желание !

# 70
  • Мнения: 5
Д-р Ани Чорбова от Шейново - страхотен специалист!!!

# 71
  • Мнения: 724
Цитат на: Lioness
Цитат на: Hipo
Д-р Георги Стаменов!!! Невероятно грижовен и добър лекар. Винаги може да се разчита на него!
АГ център "Димитров"


Абсолютно подкерпям!!!
 Д-р Георги Стаменов е може би най-грижвния лекар, който съм срещала! И същевременно невероятен специалист, работещ с огромно желание !


Абсолютно съм съгласна! За него преди време и на друго място бях писала, че е не само Лекар с главно "Л", но и Човек с главно "Ч"! И това си остава в сила!

# 72
Родих при доктор Чалманов от " Шейново", страхотен човек и много добър лекар.
Нашата педиатърка работи в " Сана" , казва се Бельова, никога не се е отнесла лошо с нас и винаги ми е помагала и отговаряла и на най тъпите ми въпроси.

# 73
  • Мнения: 1 180
Здравейте, момичета! Реших и аз да се включа в тази дискусия. Искам горещо да ви препоръчам един невероятен гинеколог -  д-р Даниел Георгиев. Работи в мед. център "Медрал", в студентски град. Абсолютен професионалист, страхотен  и много симпатичен  човек. Разполага с един от най-добрите апарати в София - триизмерен видеозон. На всеки преглед можеш да си наблюдаваш на отделен монитор бебето, всичко ти се обяснява на разбираем език, доктора не се отегчава и от най- дебилните ти въпроси. Освен това съм правила сравнение на цените за преглед със същия този видеозон - в "Свети Лазар" ще ви вземат около 70-80 лева, а тук 3 пъти по-малко. По отношение на дискретността  също е много печен.  Абе, с две думи - ТОЙ Е!!!!

# 74
  • Мнения: 712
Както написах преди малко в друга тема - "С всички ръце и крака бих ви препоръчала д-р Данаил Илиев!!!! newsm20
Работи в Майчин дом и в частен кабинет на ул. "Марица" № 10 (ако не се лъжа). Той е млад и с много хъс за работа.  newsm20
Запознахме се чрез общи приятели, когато бях в около 16 г.с. Той проследи почти цялата ми бременност (без да ми претупва прегледите) и ми води операцията. Нямаше ден от престоя ми в болницата, в който да не мине да ме види и да попита имам ли въпроси. newsm20
Много е внимателен! Доверих му се от първия миг, макар да бях много объркана. Не съжалявам и за минута и следващия път (живот и здраве!!!) ще бъда още по-послушна!
 newsm53"

Общи условия

Активация на акаунт