Бял списък-за София!

  • 1 106 569
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 209
Д-р Димитър Гунев
акушер-гинеколог,
работи в "Майчин дом",
гр.София


Подкрепям това мнение.наистина това е страхотен професионалист и човек съчетано в едно.На 18.02 той прави секциото ми и ме наблюдава до изписването.Постъпих по спешност.Направи страхотна операция очудващо за мен даже не си направи устата за пари за разлика от повечето лекари в тази сфера.С това секцио се убедих,че екипа работещ в родилното отделение на 7-ия етаж е наистина много мил.Просто не всеки би идвал извън служебните си задължения само да попита как си и имаш ли нужда от нещо.Благодаря ви на всички.  bouquet

# 631
  • Мнения: 209
обърках се,исках само името да цитирам Embarassed

# 632
  • София
  • Мнения: 2 381
д-р Димитър Гунев - Майчин дом
И от останалия екип съм много доволна

# 633
  • Мнения: 6
За Студентски град или околните квартали.

# 634
  • Мнения: 224


ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА Д-Р ДАНАИЛ ИЛИЕВ!!! СТРАХОТЕН ЛЕКАР И ПРЕКРАСЕН ЧОВЕК! ТОЙ СПОМОГНА РАЖДАНЕТО МИ ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ В НЕПОВТОРИМО ИЗЖИВЯВАНЕ! ВСЕКИ, КОЙТО ГО ПОЗНАВА, РАЗБИРА КАКВО ИМАМ ПРЕДВИД.

# 635
  • Мнения: 5
smile3501 smile3501 smile3501д-р.Зоя Радева ДКЦ2-педиатър. newsm51 smile3501 newsm10

# 636
искам да благодаря на д-р Веселин Дяволов АГ Майчин дом - голям специалист и да го препоръчам да жени с проблемна бременност

# 637
  • Мнения: 22
Имам си малък бял списък:

д-р Радойнова- прекрасен педиатър МЦ Лора

д-р Джонгова- АГ

д-р Верка Ценкова- очен има Кабинет на Плиска

д-р Данов- ехографии и гастро в Дойче клиник

д-р Зоя Панова- дерматолог

д-р Делибалтов- най-добрия личен лекар

# 638
  • Мнения: 534
Бонбониера, ако не е неделикатно, какво е простото обяснение?

А, иначе за ИСУЛ имам лошо мнение, специално за УНГ. Дълга е историята.  Беше мъж лекарят. Не знам колко са.
Когато ходих предния път при жена гинеколог тя не ми каза че матката ми е обърната,а би трябвало да види или напипа в крайна сметка.   Peace  не се притеснявай не е неделикатно
Иначе в ИСУЛ са двама или трима мъже ,а Райнов е един дребничък,русичък и клощавичък,един от другите беше скапал пък ухото на мъжа ми и пак Райнов го оправи

# 639
Възхищавам се на професионализма на д-р Бозаджиева от 3 градска болница и д-р Н.Пенков от МБАЛ " Царица Йоанна".

# 640
Д-р Бойко Димитров/специаслист акушер гинеколог/ от Токуда болница!!!!
Д-р Марков/фм/МЦ Фемина!!!

# 641
  • Мнения: 591
Присъединявам се - д-р Бойко Димитров - компетентен, млад, спокоен, интелигентен и предразполагащ пациента. Той проследи бременността ми, но за съжаление не можах да родя при него, защото спечели конкурс за Токуда, а когато раждах, болницата още не работеше.
д-р Красимира Жекова, завеждащ родилното отд. в УМБАЛ "Св. Анна", бившата окръжна болница - при нея родих сина си. Страхотен професионалист. На нея й е нужно само миг време, за да определи диагноза, ситуация и да избере правилния подход. И второто си дете бих родила при нея.
д-р Антон Баев - също акушер-гинеколог, специализант в същата болница от екипа на д-р Жекова
д-р Виктор Дечев - от същата болница, анестезиолог
доц.д-р Снежина Томова - фетална морфология, приема на няколко места, също така е и детски кардиолог
За съжаление ми трябва добър педиатър-личен лекар, който да работи със ЗК, а засега такъв не мога да добавя към белия списък. Помогнете ми да попадна на такъв. Ако ми препоръчате джипи в 18-та ДКЦ в Сухата река, ще съм благодарна.

# 642
  • Мнения: 857
Д-р Даниел Илиев-Шейново!!!

# 643
  • Мнения: 1 409
Д-р Даниел Илиев-Шейново!!!
Първото му име е Данаил,но няма значение ние  се сещаме за кой говориш

# 644
  • София
  • Мнения: 628
Д-р Колева/Тина Киркова/

Общи условия

Активация на акаунт