Бял списък-за София!

  • 1 105 728
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 334
 СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ НА  екипа от ВМА - СОФИЯ - Д-Р ИСКРА ЯНЕВА И Д-Р ПЕТЪР ТРЕНДАФИЛОВ - ХИРУРЗИ, Д-Р БЪЧВАРОВ - АНЕСТЕЗИОЛОГ - оперирали ме по спешност на 04.02.2007г. от апендисит!  Дано има повече такива лекари - свършиха си работата, показаха загриженост за пациента си и не са ми дори намекнали за някакво заплащане! БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 616
  • Мнения: 1 455
Благодарности за един страхотен лекар от Шейново-д-р Станков  bouquet
Благодарение на него родих едно прекрасно и здраво дете. Hug
И Благодарности към д-р Радев,който проследи бременноста ми  bouquet

# 617
  • Мнения: 15
Др. Димова 8 ДКЦ
Др Денев Клиника по Ортопредия Горна Баня
Др Боряна Слънчева  Майчин Дом
Др Алексиев Клиника по Ортопредия Горна Баня

# 618
Моля да ми кажете нещо за д-р Йончев от Шейново. някой ми го препоръча, но искам и други мнения. Мерси Thinking

# 619
  • Мнения: 2 751
Здравейте! Не мога да изчета всички 31стр. тук,а съм на зор.Моля ви дайте някой добър гастроентеролог за 6м. ми син! Praynig
Прочети тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120688.0

# 620
  • Мнения: 4 053
Моля да ми кажете нещо за д-р Йончев от Шейново. някой ми го препоръча, но искам и други мнения. Мерси Thinking

става newsm53

# 621
  • Мнения: 125
Има ли още някоя бъдеща или настояща мама, която да ми каже нещо повече за д-р Анелия Барбова от "Полимед". Че ходя вече втори месец при нея за проследяване на бремеността ми и съм в 6 месец, а тя нито веднъж не ме е питала за теглото ми, не ми е мерила корема със сантиметър. Или може би тези неща вече не се правят?
Аз бях при нея,и на мен нищо не ми мери само видеозон.За това честно казано, не съм сигурна дали трябва при нея да се води бременност.Ако има някакъв проблем може да не го види.Никакви други прегледи не ми вкючи(с мое настояване ми измериха кръвното с триста зора)Абе незнам,весел човек е,но тези неща ме притесняват.

# 622
  • Мнения: 8
С ръка на сърцето - д-р Христова - акушер-гинеколог в болница "Лозенец"/бивша правителствена/


# 623
  • Мнения: 8
Искам да добавя, че ако става въпрос за същата лекарка \Д-р Христова - Правителствена б-ца Лозенец\, аз съм напълно съгласна с това мнение. Аз съм раждала при нея преди 13 години и съм много доволна, въпреки че при сегашната ми бременност при прегледите се оказа, че шевовете ми в следствие на тогавашното ми раждане са под всякаква критика.
Относно д-р Мицева мога да кажа че съм много доволна. Наблюдава дъщеря ми вече 13 години \която е и с бронхиална аства\  и имам голямо доверие.
Някой може ли да ми каже нещо за д-р Петков - болница Св. София \бившата Тина Киркова\, има и частен кабинет в Зона Б-5. Той ми следи бремеността в момента и съм много доволна от отношението му. Изключително внимателен човек. Отговаря на всичките ми въпроси.
Забравих да похваля и д-р Марков от АГ "Димитров". При него бях на ФМ.
А също и д-р Маринов - Закрила.

# 624
  • Мнения: 34
newsm10 Незнам дали някой е писал за д-р Асен Николов - акушер-гинеколог в МД. За мен той е не само специалист, но и човек с главно Ч. Той ме изроди - близнаци. Ходих и на прегледи при него. Единственото нещо, което мога да кажа е БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА Д-Р НИКОЛОВ!!! Радвам се, че все още съществуват хора м/у лекарите. Grinning

# 625
  • Мнения: 58
Аз съм за др.Богословова.   Шеиново.Просто нямам думи какъв специалист е.Раждах при нея преди 5 месеца секцио.Не ми искаше никакви пари.Тя единствена от всички лекари ми каза че няма цена.Естествено после ние и се одблагодарихме солидно.

ЗА БОГОСЛОВОВА.   Шев на родилна зала  bouquet

# 626
  • Мнения: 534
Може и да сте казали нещо за тях но да ги похваля от личен опит:

Д-р Райнов -УНГ в ИСУЛ(спешния кабинет) -благодарение на него си запазих слуха,беше много внимателен и компетентен в сравнение с една негова колежка,която работи в същия кабинет.

Д-р Ленков-гр.София-гинеколог-когато след дълго обикаляне по лекари се бях отчаяла и реших че мога да забременея,отидох на прглед при него и се разбра че има съвсем просто обяснение на нещата.
Кабинета му е много чист,той е отзивчив ,обяснява всичко много добре и съм адски доволна       bouquet

# 627
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Бонбониера, ако не е неделикатно, какво е простото обяснение?

А, иначе за ИСУЛ имам лошо мнение, специално за УНГ. Дълга е историята.  Беше мъж лекарят. Не знам колко са.

# 628
  • Мнения: 6
Може ли, да ми дадете координати на акушер - гениколог работещ със зравната каса. ( за София)

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 19:01 от poli_n

# 629
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Може ли, да ми дадете координати на акушер - гениколог работещ със зравната каса. ( за София)

Кажете по-точно за кой квартал се интересувате

Общи условия

Активация на акаунт