Бял списък-за София!

  • 1 105 069
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 72
         Не мога да не публикувам тук името на един прекрасен  педиатър доцент Илия Калев. За съжаление вече не е между живите. Но това е човекът на който аз и моето семейство ще сме благодарни винаги. За жалост не можахме да намерим достоен негов заместник.  Благодарим Ви доцент Калев!!!

# 841
Аз горещо препоръчвам за секцио др. Диков-той идва от МД,но сега работи в Токуда и също др. Кирякова и тя  е от там,просто по-добър човек и специалист от нея не сам срещала. Иначе аз раждах със секцио при диков и сам много доволна,почти не си личи шева.

# 842
  • Мнения: 721
Още един глас за др Вили Димитрова от МЦ Фемина - много добър специалист за фетална морфология.  Peace

Благодарение на нея запазих, износих и родих моето бебче.   bouquet

# 843
  • София
  • Мнения: 2 105
йееееее, успях да изчета всички страници Mr. Green
а сега и моя бял списък, в черния вече се изказах:
Д-р Цанка Илиева, акушер-гинеколог, 25 ДКЦ
Д-р Мариета Константинова, педиатър, 8 ДКЦ (страхотна е)
Проф.Виолета Димитрова, коремна хирургия в МА
Д-р Христина Христова , стоматолог

# 844
  • Мнения: 13
Д-р Николай Патоков
дески хирург в Пирогов
Най - добрия лекар който познавам. Невероятен специалист и човек.   bouquet

# 845
Здравейте,какво ще кажете за д-р Николай Попов от Шейново?

# 846
  • Мнения: 2 751
Здравейте,какво ще кажете за д-р Николай Попов от Шейново?
Не съм му пациентка, но знам, че е МНОГО добър лекар.
Май понякога не се държи особено добре, но като лекар е добър специалист!  Peace

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 16:59 от kalli

# 847
Здравейте момичета
Моята история е малко странна , защото бях бременна в 10 седмица и внезапно получих кървене и болки в стомаха. отидох  при  Д-Р Вили Димитрова от МЦ Фемина ,тя ме прегледа и ми каза , че трябва да отида в Пирогов да ме оперират по спешност от апандесит.Добре че  беше д-р Иванов от гинекологията на Пирогов на смяна , за да ме вкара по спешност в операция. познайте  какво ми беше.............маточна и извънматочна бременност. Случва се на 1:400 000.  в 5 месец ми направиха теста за синдрома на Даун , беше положителен...казаха ми че само д-р Димитрова и д-р Велев  правят амниоцинтеза.отидох при димитрова, защото Велев не искам и в кошмарите си да го виждам. отидох при нея , но тя ми прободе матка и само викаше"леле колко кръв" само това си повтаряше . Когато и обясних ,че съм ходила при нея и тя ме е изпратила в пирогов и там са установили ,че съм с такъв вид бременност , тя ми заяве "аме защо не са ти махнали и апандесита?"
аз не бих отишла 3 път при нея   

# 848
 Д-Р БОГОСЛОВОВА Е НАЙ- ДОБРАТА  ГИНЕКОЛОЖКА Peace  Peace мисля и второто си дете там да родя Peace

# 849
  • Мнения: 4 053
Здравейте момичета
Моята история е малко странна , защото бях бременна в 10 седмица и внезапно получих кървене и болки в стомаха. отидох  при  Д-Р Вили Димитрова от МЦ Фемина ,тя ме прегледа и ми каза , че трябва да отида в Пирогов да ме оперират по спешност от апандесит.Добре че  беше д-р Иванов от гинекологията на Пирогов на смяна , за да ме вкара по спешност в операция. познайте  какво ми беше.............маточна и извънматочна бременност. Случва се на 1:400 000.  в 5 месец ми направиха теста за синдрома на Даун , беше положителен...казаха ми че само д-р Димитрова и д-р Велев  правят амниоцинтеза.отидох при димитрова, защото Велев не искам и в кошмарите си да го виждам. отидох при нея , но тя ми прободе матка и само викаше"леле колко кръв" само това си повтаряше . Когато и обясних ,че съм ходила при нея и тя ме е изпратила в пирогов и там са установили ,че съм с такъв вид бременност , тя ми заяве "аме защо не са ти махнали и апандесита?"
аз не бих отишла 3 път при нея   

демек  newsm78

# 850
  • Мнения: 2 751
Здравейте момичета
Моята история е малко странна , защото бях бременна в 10 седмица и внезапно получих кървене и болки в стомаха. отидох  при  Д-Р Вили Димитрова от МЦ Фемина ,тя ме прегледа и ми каза , че трябва да отида в Пирогов да ме оперират по спешност от апандесит.Добре че  беше д-р Иванов от гинекологията на Пирогов на смяна , за да ме вкара по спешност в операция. познайте  какво ми беше.............маточна и извънматочна бременност. Случва се на 1:400 000.  в 5 месец ми направиха теста за синдрома на Даун , беше положителен...казаха ми че само д-р Димитрова и д-р Велев  правят амниоцинтеза.отидох при димитрова, защото Велев не искам и в кошмарите си да го виждам. отидох при нея , но тя ми прободе матка и само викаше"леле колко кръв" само това си повтаряше . Когато и обясних ,че съм ходила при нея и тя ме е изпратила в пирогов и там са установили ,че съм с такъв вид бременност , тя ми заяве "аме защо не са ти махнали и апандесита?"
аз не бих отишла 3 път при нея   

демек  newsm78
Момичето се е объркало, после е пуснало същото в Черния списък.
Шокира ме малко това за Димитрова от Фемина  #Crazy

# 851
# 852
Здравейте бих искала да споделя с Вас колко съм доволна от грижите,подкрепата и компетентната лекарска подкрепа на  д-р Манчев!!! Той е не само много добър специалист, който изслужва страховете ти и  обяснява подробно всичко, но и прекрасен човек, който непрекъснато се интересуваше от състоянието  ми и винаги можех да разчитам на съдействие от негова страна.за каквото й да е.
 Наскоро той ме оперира от киста на яйчника и благодаря на Бог, че го открих като специалист, защото ако не беше той да ме подкрепя сигурно нямаше да се реша на операция. Чрез страниците на тази форум искам да му изкажа свойте благодарности относно всичко което направи за мен, невярвах че в цялата тази объркана здравна система може да същестлува такъв прекрасен лекар и човек като него. Когато реша да си планирам да имам бебе няма да се поколебая да се обърна към него.
Д-р Манчев запазете се такъв какъвто сте, Аз не познавам лекар като Вас! Hug

# 853
  • София
  • Мнения: 1 344
Великият др.Калев от 2-ра градска-невероятен хирург и човек.Без да преувеличавам имах чуството че в операционната е баща ми-беше толкова мил с мен,а стотинка не съм дала.Имах невероятен късмет че той изроди големият ми мъж. Heart Eyes
  Да не забравя и др.Асенова от Правителствена болница...

# 854
  • София
  • Мнения: 186
Искам  да се  присъединя  с хубави думи за  Д-р Гунев,
невероятен като човек и  един от  най-добрите  лекари в  тази област.Лекар  ми е доста  години -повече от 10 и мога  да  кажа,че благодарение на  него ще родя  първото си дете след няколко месеца.Той е  със златно сърце и златни ръце.  bouquet
А ето и за тези които не знаят  как да го открият.
Д-р Димитър Гунев
акушер-гинеколог,
работи в "Майчин дом",
гр.София

частен к-т в София:
бул."П. Славейков" 18, блок 2
входът е откъм вътрешния двор

тел. за записвания: 952 36 00,
приема в понеделник, сряда и петък от 14.30 до 20.00 часа
Добре е да се обадите поне ден по-рано, т.к.обикновено няма свободни часове, въпреки че приема по около 15-20 пациентки в горепосочените дни.

При спешност:               0888 786 498       . Телефонът му е включен по 24 часа в денонощието и никога не се "крие", както някои от горепосочените.

Общи условия

Активация на акаунт