Бял списък-за София!

  • 1 105 662
  • 2 395
  •   3
Отговори
# 285
Подкрепям за д-р Дяволов от МАЙЧИН ДОМ страхотен специалист на него дължа живота на синът си. БЛАГОДАРЯ,МУ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ   bouquet

# 286
  • Мнения: 1 733
Здравейте! Може ли някой да ми каже нещо за д-р Диана Костова(преди е била Николова) от Св. София? Никъде не срещнах името и - нито в черните нито в белите списъци! Малко ме притеснява нейната разсеяност и затова ми се иска да знам неко повече за нея! Предварително благодаря!
Д-р Диана Костова е изключителен специалист! Гласувам с две ръце за нея и бих я препоръчала на всеки.

# 287
  • Мнения: 2 085
Искам да включа в списъка и д-р Иван Грънчаров от "Св.София".Не  е присъствал, когато аз раждах, но през 7-те дни, които прекарах в болницата след раждането се убедих, че има и наистина отдадени на медицината лекари.Освен това, той е първият лекар, който видях, че се старае да запази достойството на пациентките си(знаете колко е трудно това в родилно отделение!). smile3501 smile3501 smile3501

# 288
Да и аз раждах при въпросната докторка и с две ръце гласувам да бъде извадена от белия списък и твърдо да оглави черният. Подробностите са излишни но с две думи раждането ми при нея беше кошмар!

Д-р Красимира Жекова, шеф на Родилно отделение в бившата Окръжна болница София. Много добър диагностик и специалист, аз съм забременяла благодарение на нея и също благодарение на нея гушкам живо и здраво бебче. Grinning

Az rajdah pri vaprosnata doktorka, a tova be6e naistina tejko rajdane. Tia zagubi samoobladanie, nosiha i voda da pie, na drugia den dopalnitelno mi obiasni, 4e i stanalo lo6o ot moeto rajdane. Tonovete na bebeto se zagubiha ot samoto na4alo, a tia ne napravi ni6to. Za 6tastie bebeto e jivo kato po 4udo. A za finalen 6trih - sled tova se naloji da si napravia operacia, za da mi badat opraveni 6evovete.

# 289
Здравейте! Може ли някой да ми каже нещо за д-р Диана Костова(преди е била Николова) от Св. София? Никъде не срещнах името и - нито в черните нито в белите списъци! Малко ме притеснява нейната разсеяност и затова ми се иска да знам неко повече за нея! Предварително благодаря!
Д-р Диана Костова е изключителен специалист! Гласувам с две ръце за нея и бих я препоръчала на всеки.

Az razhdah  pri neia predi 6 godini i sam mnogo mnogo dovolna. Mnogo dobar profesionalist. Imah tezhka i problemna bremennost i pochti neprekasnato stoiah v patologiata na Sv Sofia ot 6tia do 9tia mesets. Dobre, che beshe tia inache zavezhdashtata patologichno otdelenie neprekasnato mi otkrivashe niakavi bolesti i problemi s ploda i iskashe da go vadi po speshnost sa sektsio. Taka s neina pomosht stignah do 9tia mests. Kogato zapochna razhdaneto beshe v otpuska, no doide i stoia do men i taka rodih barzo i lesno i niamam nikakav losh spomen ot samoto rozhdane. Znam, obach, che tia spetsializira in vitro oplozhdane i to niakavi novi moderni metodi i ne se zanimava veche s obiknovnite rodilki. Inache goreshto ia preporachvam

# 290
  • Мнения: 1 733
Dvakare, аз не знам дали Диана Костова специализира инвитро, но се занимава и с обикновени родилки Simple Smile Следи ми бременността и даже ще раждам при нея.

# 291
  • Мнения: 139
Д-р Мариана Беремлийска-общопрактикуващ лекар,8мо ДКЦ,Надежда,София.
  Не бих оставила децата си в ръцете на друг педиатър.
  Много добра  професионалистка и страшно внимателна към децата.
       
         

# 292
  • Мнения: 278
д-р Динчо Георгиев от Света София-родих секцио на 16.01 и съм много доволна не само от добре свършената работа но и от отношението му към мен и бебето.

# 293
  • Мнения: 457
Преди 20 год. имаше един доктор Малиновски от XII-та Поликлиника в София. Като бях малка се разболях тежко. Бях на глюкоза в къщи. Този доктор 2 нощи и 2 дни не се отдели от мен и ми биеше инжекции на 2-3 часа денонощно. Бил се прибрал колкото да се освежи до вкъщи и обратно в нас. Нашите са му давали подаръци, пари, нищичко не е взел, дори почти не е ял. Тогава толкова съм била болна, че нашите били много уплашени за мен, както и докторът. Тогава сигурно е бил на видима възраст около 60 год. Ако някой е чувал за него, моля да ми каже и дай Боже да е жив още, искам да отида и да го видя.

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 22:58 от Binito

# 294
  • Мнения: 1 029
Да бъде благословен доктор Джунков-хирург от Пирогов!
Благодарение на него съм сред близките си!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 295
  • София
  • Мнения: 2 968
ЗДРАВЕЙТЕ! ИСКАМ ДА ВКЛЮЧА ПРОФ. НАЙДЕН ПРАНЧЕВ ОТ "МАЙЧИН ДОМ" В БЕЛИЯ СПИСЪК ЗА СОФИЯ, ВЪПРЕКИ ЧЕ ПРИ НЕГО ИДВАТ И ЖЕНИ ОТ ЦЯЛАТА СТРАНА. ЕДИН ОТ МАЛКОТО ДОБРИ СПЕЦИАЛИСТИ НЕ САМО ПО ОТНОШЕНИЕ НА БРЕМЕННОСТТА, НО И В ДРУГИ НАПРАВЛЕНИЯ. В СМИСЪЛ ТАКЪВ: БОЛЕСТИ, ВЪЗПАЛЕНИЯ И ДР. ЖЕНСКИ ПРОБЛЕМИ. ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ПРОФЕСИОНАЛИЗМА МУ!!!

# 296
  • Мнения: 55
Д-р МАЗНЕЙКОВА!!! ох, незнам какво да напиша...., нищо няма да е достатъчно.  Тя е невероятна и като човек, но като специалист е перфектна! Родих при нея и двете си деца, секцио и мога само да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ!

# 297
  • гр. София
  • Мнения: 4 791
Аз съм раждала секцио при д-р Станков и доц. Духовников  в Шейново. Веднага след раждането се получиха усложнения с мен и екипа реагира много професионално. Д-р Станков проследи по-голяма част от бременността ми - останах много доволна и впечатлена. За съжаление незнам дали работи все още там.  newsm78 моля ви, ако някой има информация, нека пише. Интересувам се също от отзиви за д-р Маленов, ако някои мами са раждали при него. Работи в 29 ДКЦ и "Св. София". Също така бих била благодарна да ми посочите добър педиатър в 13 ДКЦ - детско отделение. Аз лично нямам добри спомени оттам, но с годините нещата може да са се променили.  Thinking

# 298
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За съжаление незнам дали работи все още там.  newsm78 моля ви, ако някой има информация, нека пише.


Станков още е в Шейново Peace

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 18:37 от Umma

# 299
  • София
  • Мнения: 10 023
За съжаление незнам дали работи все още там.  newsm78 моля ви, ако някой има информация, нека пише.


Станков още е в Шейново Peace

Потвърждавам, вчера го видях.

Общи условия

Активация на акаунт