Бял списък-за София!

  • 1 105 748
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 208
Подкрепям напълно мненията за др Станков от Шейново - изключително ерудиран, възпита, внимателен и спокоен.
Съвсем случайно попаднах на този човек изключителен специалист и много добър човек!

# 331
  • Мнения: 712
  bouquet Привет на всички! До скоро само ви четях, но най- накрая се реших и аз да споделя моите впечатления. Още повече, че преди 45 дни се сдобихме с приказна принцеса- Аля babydust7. Много бях чела във форума, но на "живо" си е друго.
Цялата ми бременност я наблюдава д-р Данаил Илиев от "Шейново" smile3525 smile3525. Благодарна съм му за цялото внимание и търпение. Винаги, когато ми е бил необходим се е отзовавал, дори за най-малката глупост или прищявка. Много се притеснявах и за самото раждане, но благодарение на д-р Илиев почти нищо не усетих. И анестезиолога беше страхотен- д-р Асенов.
В следродилно акушерките ги нямаше никакви, но моя доктор не ме остави нито за миг.
Ако сте се запътили към "Шейново" горещо ви го препоръчвам smile3523. Телефона му е 0899 84 20 84.
И още нещо- бягайте далеч от един доктор с арабско име- за щастие не го запомних- арогантен и груб.

 newsm10 smile3501

Уцелила си десятката. Смея да кажа, че станахме приятели! Ако всички, които са похвалени тук са като него, евала на лекарското съсловие! Може и да ми се издигнат в очите.
А докторът с арабско име е Мишел. За него - чети в черния списък.

# 332
  • Мнения: 743
Здравейте, искам да кажа нещо за д-р Данаил Илиев. Да, подкрепям ви. Добър и млад професионалист. Аз имах малко проблеми и докато лежах в болницата той ми беше лекуващ лекар. Смятам като дойде време да раждам бебо да го потарся пак. Peace

# 333
Цитат на: Emma
Има ли още някоя бъдеща или настояща мама, която да ми каже нещо повече за д-р Анелия Барбова от "Полимед". Че ходя вече втори месец при нея за проследяване на бремеността ми и съм в 6 месец, а тя нито веднъж не ме е питала за теглото ми, не ми е мерила корема със сантиметър. Или може би тези неща вече не се правят?

Аз ходя при нея, и мен това ми се струва странно.Утре съм отново на преглед и ще я попитам, най малкото, че искам да знам размера на таза, а и кръвното също не ми го е мерила.През първата бременност ми беше доста ниско и искам сега да знам как е.
При нея тръгнах след обстойно проучване и препоръки тук от форума и от дира....Но това определено ми се струва странно  и ме притеснява.Дано се намери и др. майка минала вече по този път да сподели дали така е било и при нея.



 Зравей еммаа аз също ходя при Барбова и на мен също не ми е мерила корема нито пък таза, иначе е мн внимателна и обяснява , но дали това е всичко което трябва да се прави??? незнам аз съм в 4 месец и на 6 ти съм на преглед при нея. още нещо ме учуди защо трябва ше да си платя васермана и спина??? нали е през касата??? а и сега трябва да си платя и кр група още 35,00 лв. само за мен и ако се окажа - и мъжа ми трябва да прави тест??? пиши ми ше се радвам да обсъдиме някой мнения за др. барбова иначе на мен ми е препоръчаха и казаха че е била много добра /на една позната и проследи бременността с близначета / иначе нямам лошо мнение за нея. newsm78

# 334
  • София
  • Мнения: 551
Д-р Мажена Панова -"Св.София"

# 335
Gore6to preporu4vam otnovo D-r To6ko Ton4ev,6einovo za men toi e nezamenim! Heart Eyes

# 336
  • Мнения: 25
Доктор Жекова-Окръжна болница!!!

# 337
  • Мнения: 83
Здравейте!
Някояй да каже нещо за д-р Боян Духовников - Шейново? Знам че е един от най-добрите!!!

Хиляди благодарности на д-р Духовников - страхотен човек и специалист е и има дългогодишен стаж.
Благодарности и на Д-р Бъчварова от 29 ДКЦ - в жк. Стрелбище, а също и на д-р Мангъров от Инфекциозна болница

# 338
  • Мнения: 2 085
Здравейте!
Някояй да каже нещо за д-р Боян Духовников - Шейново? Знам че е един от най-добрите!!!
Много имам да кажа за него  #Cussing out , ама ще го кажа в Черния списък #Cussing out #Cussing out

# 339
  • Мнения: 83
Здравейте!
Някояй да каже нещо за д-р Боян Духовников - Шейново? Знам че е един от най-добрите!!!
Много имам да кажа за него  #Cussing out , ама ще го кажа в Черния списък #Cussing out #Cussing out
Ами защо си влезнала в белия, отиди направо в черния?

# 340
  • Мнения: 2 085
Здравейте!
Някояй да каже нещо за д-р Боян Духовников - Шейново? Знам че е един от най-добрите!!!
Много имам да кажа за него  #Cussing out , ама ще го кажа в Черния списък #Cussing out #Cussing out
Ами защо си влезнала в белия, отиди направо в черния?
Пита момичето...

# 341
  • Мнения: 94
Благодарности към д-р БОГОСЛОВОВА-Шейново newsm51 newsm10

# 342
  • София
  • Мнения: 2 623
От цялата си душа и сърце искам да благодаря на една невероятна лекарка - завеждащата Детска Токсикология в Пирогов д-р Боянова. Това е жената благодарение на която детето ми е живо и здраво в момента. Едва ли бих могла да намеря думи с които да изкажа признателността ми към нея. Прекланям се пред огромния й професионализъм благодарение на който назначи най-доброто лечение за сина ми при тази изключително рядка болест - Синдром на Лайл.
Също така съм много благодарна на екипите от Детска Токсикология и Детска Реанимация Изгаряния към Пирогов за грижите и вниманието към мен и детето ми !
 newsm20 newsm20 newsm20

# 343
  • Мнения: 1 949
И аз да се включа с благодарност към:
д-р Н. Попов - Шейново

 newsm10   и аз и аз!

# 344
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Раждах при д-р Румен Велев - завеждащ патология в "Шейново" и съм невероятно доволна. Има и частен кабинет. Изключително добър специалист, който си разбира много от работата. Няма проблеми по време на бременността, но се случи да родя по нормален път месец по-рано. Той събра огромен екип, който не се отдели за минута от мен. Вярно, че имахме и предварителна уговорка. Но пък за него мога да кажа, тъй като доста си поседях после в болницата, че бе единственият лекар, който се интересува и следи какво се случва оттам насетне с бебетата, които е израждал. Никой друг не го прави.
Препоръчвам и д-р Данчева като педиатър, от неонатологията на "Шейново".
И още двама педиатри от изключителна класа: д-р Радка Масларка, завеща родилното отделение на Втора многопрофилна, и съпругът й д-р Пламен Масларски от болница "Вита. И двамата са много фини хора и перфектни специалисти.
Последна номинация, но в никакъв случай не за последно място. Личната лекарка на детето ми - д-р Цацова от 22 ДКЦ. Страшно добър специалист, то и затова при нея навалицата е огромна.

Общи условия

Активация на акаунт