Бял списък-за София!

  • 1 106 765
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 425
GIULIA разбирам мъката ти!
Но въпреки всичко, не разбирам за кого говориш за Доктор Иван Димитров или за Доктор Димитър Георгиев.

А и нека всеки има право на мнение, не сме безгрешни, всеки може да е доволен и недоволен... но има черен списък, ако решиш - пиши там.


И ЗА ДВАМАТА...!
По мое време/когато бях при тях бременна 2007г. бяха колеги в АГ МЦ СВ.ДИМИТЪР-ДО ПИРОГОВ, ИВАН ДИМИТРОВ РАБОТИШЕ И В ЛЮЛИН МЕД, а ДИМИТЪР Г.ГЕОРГИЕВ Му бе мед.шеф в св.димитър...... Money...!
НЕ Е НОРМАЛНО В 21 ВЕК ДА УМИРАТ БЕБЕТА ОТ ПРЕНОСВАНЕ /глад и липса на кислород,защото плацентата спира да работи като преносиш/ Naughty ,ПРИ НОРМАЛНА БРЕМЕННОСТ И "СТРИКТНО" СЛЕДЕНА С ПЛаТЕНИ ВИДЕОЗОНИ, НО Е ОЧЕВАДНО КОЛКО ВИЖДА д-ра.... Outta Joint
ТОВА ТЯХНОТО НЕ Е ЕДНОКРАТНО НЕДОГЛЕЖДАНЕ,А 9 МЕС.,А И НЕСЪМ ЕДИНСТВЕНАТА ИМ ПОЧЕРНЕНА ЖЕРТВА...! ooooh!

Просто искам да предпазя други мами и бебчета от некадърно следене на бременността... Crossing Arms

# 2 221
  • Мнения: 13
Мила GIULIA ,съжалявам за загубата ти,искам само да кажа ,че ако трябва да раждам 3ти път пак ще е при д-р Георгиев,просто това е моето мнение и усещане,нищо лично!
 Hug

# 2 222
  • Мнения: 425
Мила GIULIA ,съжалявам за загубата ти,искам само да кажа ,че ако трябва да раждам 3ти път пак ще е при д-р Георгиев,просто това е моето мнение и усещане,нищо лично!
 Hug

Стискам ти палци, успех .
  bouquet

# 2 223
  • Мнения: 0
Преди време ме оперираха - диагнозата: Рак на щитовидната жлеза. И мисля, че  като всеки благодарен човек трябва да изразя ИЗКЛЮЧИТЕЛНАТА си БЛАГОДАРНОСТ към доц. Пандев, който направи операцията.
Благодаря ви доц. Пандев! Вие сте най-изумителният специалист за мен.

# 2 224
  • Мнения: 55
Аз искам да споделя мнение за д-р Шуманов-МБАЛ "Люлин".Гинеколог с доста практика,много обстоен и точен.Не е от "дерачите"на кожи.Екипът,с който работи е страхотен.Не съм очаквала толкова добро отношение.Мили и любезни.Най-важното,обясняват всичко с пълна подробност.Д-р Шуманов някога работеше в Окръжна болница.Имам много познати,които раждаха и се лекуваха при него-всички бяха доволни.Оказа се,че е запазил човешката си и ДОКТОРСКА стойност!
Акушерката,която е при него е страхотна.Разбрах,че се казва Милка.Наистина мила и готина жена.
Дай Боже повече такива специалисти,като тези хора иначе ще капем като круши.
Не искам да им правя реклама,просто искам да изкажа своята благодарност!
Огромно БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 2 225
  • Мнения: 55
Забравих и да спомена две мили думи и за д-р Велева от МЦ"ОРИОН".Също мила и любезна,отговорна и обстойна в прегледите  си.Тя откри и ме насочи за отстраняване на огромен полип,който аз нося години,но ми казваха,че е леко възпаление.
Благодаря и на тази жена,БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 2 226
  • Мнения: 73
Здравейте,
Може ли да ми препоръчате личен лекар в 22 ДКЦ? Аз съм се насочила към д-р Крайселски, но приемам предложения?
Освен това трябва да се запиша и за женска консултация по здравна каса скоро, дали има някой подходящ в 22 ДКЦ, тъй като ми е близо, а така или иначе си ходя на частно и не мисля да разчитам на здравната каса? Видях, че д-р Крайселски провежда и ж.к., но не знам дали е добър, а и ако ми е личен лекар и ми води ж.к., ако не ми харесва за ж.к. ще трябва да му искам направление за смяна на гинеколога Simple Smile
За ж.к. по здравна каса приемам предложения в района - Гео Милев, Редута, Слатина...

# 2 227
  • Мнения: 443
minxпрепоръчвам ти д-р Петьо Георгиев-писах в темата за него. Дългогодишен лекар ни е и съм много доволна. Кабинетът му е на втория ета-мисля11-ти или 13 не помня точно.

# 2 228
  • Мнения: 651
Minx,  Крайселски е педиатър и от известно време не приема нови възрастни пациенти. ЖК за пръв път чувам да води  newsm78. Децата ми са при него, доволна съм, но почти винаги е калабълък голям...

Мой личен лекар е д-р Константинова от 22 дкц. Не ми е трябвала кой знае колко, но съм доволна, не отказва направления.

ЖК си я водих в ДКЦ св. Лука, до театър София при д-р Велева. Става. "на частно" отидох чак края на 8ми месец.

Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 18:01 от тинки

# 2 229
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Тинки - благодаря за инфото за Крайселски, че не взима възрастни Peace Аз също съм се насочила към него или Цацова в 22ра. Мисля това лято да се преместя в 22ра ДКЦ.

# 2 230
  • Мнения: 73
Благодаря ви много момичета. Ако не бях попитала щях да си повися, за да ми кажат същото, защото винаги има много хора отпред. А иначе видях на жк в графика му на вратата(освен да съм недовидяла). Сигурно ще пробвам при д-р Георгиев по препоръка на ева17, а може и личния лекар, който си избера, да помоля да ми препоръча някой за жк.

# 2 231
  • Мнения: 651
Д-р Крайселски има детска консултация, ако има женкса - много ще ме изненада  Laughing.

# 2 232
  • София
  • Мнения: 1 603
Minx, RadoLin4eto_Mac!, както са ви казали момичетата, д-р Крайселски от известно време записва само дечица. А относно д-р Цацова - тя е чудесен педиатър, но като избор за ЛЛ на възрастен ми се струва лоша идея. Има страхотно много пациенти /предимно деца/ и пред кабинета и се чака с часове.

# 2 233
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
supi4ka - благодаря ти много Hug
Но, на мен все пак ще ми трябва ЛЛ, склонна съм да си потърся друг за да запиша детето си при Д-р Крайселски. Може ли да ми препоръчаш.
Както и другите, ако се сещат за добър лекар в 22ДКЦ.

# 2 234
  • Мнения: 7 132
Във вторник видях на вратата на д-р Крайселски, че не записва нови пациенти. (а преди имаше бележка, че не записва пациенти над 18 години). Успех. Аз Цацова не я харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт