Бял списък-за София!

  • 1 106 527
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 101
Д-р Григорова - ръководител Родилно отделение
Д-р Войнова - анестезиолог

И двете от "Св. София". Страхотни професионалистки   bouquet

# 421
  • Мнения: 17
Искам да подкрепя всички, които са го препоръчали и да им благодаря, защото така го открих.
Невероятно внимателен и отзивчив. За пръв път срещам лекар, който ми отделя 50 мин. внимание и се опитва да разбере всички подробности, за да постави правилна диагноза и да ми обясни всичко, както сам се изрази "на не-медик".  newsm10 newsm10
Изключителен.

# 422
Искам само да препоръчам един прекрасен детски очен лекар: д-р Цонев; 18 поликлиника - ж.к. "Сухата река"!
Предлага възможност за отпушване на слъзни канали чрез масаж, а не както всички останали предлагат веднага - оперативно!
...Искренно му благодаря!

# 423
Ще повторя и други доволни мами- д-р Велев, Шейново- страхотен професионалист и педиатърката на сина ми- д-р Бойка Иванова,  17 ДКЦ, също страхотен професионалист, прекрасен човек и най- важното- отнасяща се с огромна любов и внимание към малките си пациенти!

# 424
  • Мнения: 7 424
ДЕРМАТОЛОГ,д-р Антоанета Йорданова от военната болница.ПЕРФЕКТНА Е!Преди няколоко години страдах от много тежка форма акне-вулгарис,мотах се мо козметици и дерматолози из цяла София безуспесшно,докато една козмети4ка(много добра:Нели ,работи в салон Валя на улица Бурел 57)не ме насо4и към тази ВЪЛШЕБНИ4КА д-р Йорданова,която ме превърна от 4удовище в нормален 4овек.Сега мен ме питат разни приателки,как ли поддържам кожата си,4е етолкова хубава!
    Важно е:ТЯ НЕ Е АЛ4НА!И е много мил 4овек.

# 425
  • Мнения: 542
ДЕРМАТОЛОГ,д-р Антоанета Йорданова от военната болница.ПЕРФЕКТНА Е!

А може ли някакви по-директни координати или телефон?
Благодаря предварително.  bouquet

# 426
Невероятни ХОРА и СПЕЦИАЛИСТИ са д-р Васил Манчев от Майчин дом и д-р Иван Димитров.
Благодаря Ви , че Ви има и ни помагате и успокоявате!

# 427
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Те психиатри ли са?

# 428
Искам да подкрепя всички, които са го препоръчали и да им благодаря, защото така го открих.
Невероятно внимателен и отзивчив. За пръв път срещам лекар, който ми отделя 50 мин. внимание и се опитва да разбере всички подробности, за да постави правилна диагноза и да ми обясни всичко, както сам се изрази "на не-медик".  newsm10 newsm10
Изключителен.

Бихте ли могли да ми дадете телефона му, че го търся от много време. Благодаря предварително. Grinning

# 429
  • Мнения: 137
Д-р Данаил Илиев
GSM 0899/842084
Успех!

# 430
  • Мнения: 126
През 2000г. имах кондиломи,които лекувах при д-р Желязкова в Пирогов.Който гинеколог ме е погледнал казва,че ме е изчистила много добре.А и като човек - прекрасна,мила,любезна.
За съжаление нямам координатите й сега.Зная,че има и частен кабинет.Моля ви ако някой може да ми каже нейни телефони за връзка!
Благодаря! Heart Eyes
За д-р Домусчиев,2-ра Градска,18-та ДКЦ,също съм за.Вярно е че не приказва много и празни приказки,но винаги ми е вдъхвал оптимизъм и имам положително мнение за него.Ходила съм при други лекари,които са ми говорили глупости и пак към Домусчиев съм се насочвала.Смятам и бременността ми да следи сега той!Ехографа в частния му кабинет е 20,не 30 лв.

# 431
  • Мнения: 4 229

д-р Иван Димитров е гинеколог. Може би и другият лекар е такъв. След като работи в майчин дом.

# 432
  • Мнения: 18
искам да изкажа благодарности на доктор Хаджийски от болница Вита както и на целият екип който се грижеше за мен.Също така не мога да пропусна и доктор Гочева която е педиатър в 29 дкц.благодаря им от сърце.

# 433
  • Мнения: 7 424
Дерматолог Антоанета Йорданова(най-добрата!)GSMa й е :0888405189.
   Прави вси4ко,което тя ти предпише.Много е важно!
   Успех!

# 434
  • Мнения: 1 409
Д-р Данаил Илиев
GSM 0899/842084
Успех!
newsm10
Успех и от мен
Знаете ли дали е в София или е в отпуск

Общи условия

Активация на акаунт