Бял списък-за София!

  • 1 106 561
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 435
  • Мнения: 581
Прочетох много и противоречиви мнения. Разбира се наблегнах най - вече на онези с по - скорошна дата. Някой има ли координатите на д - р Домусчиев? Бих желала телефон за контакт.

Значи преди доста години, като раждах първата си дъщеря д - р Пранчев ме спаси най - буквално, бях получила усложнение от секцио правено от доктор Дяволов. Така и не разясниха точно какво ми е, но оцелях. Знам, че сега не бих раждала в Майчин дом. С много лош спомен съм и отношението на една сестра от реанимацията, която буквално ме наби след раждането със яки шамари и ме засипа с куп обиди. Мария незнам коя си...и бе името една доста дебела и нахана и голяма всезнайка.

 newsm78 Леле, тези списъци не може ли да се напарви анализ на похвалите и оплакванията и да се извадят само онези лекари, за които няма противоречиво мнение, като бял списък и съответно в черен списък, а противоречивите да се формират в отделна тема като такива. Мисля, че  би било по - лесно за онези които се интересуват къде да се ориентират да раждат и при кого.

Ох, дано всичко при всяка бременна мине бързо и лесно. Късмет!!!

# 436
ДОКТОР ГУНЕВ НАИ-ДОБРИЯТ ДОКТОР: ]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]][[ Hug Peace
[/color]

# 437
  • Мнения: 459
Цитат на: Hipo
Д-р Георги Стаменов!!! Невероятно грижовен и добър лекар. Винаги може да се разчита на него!
АГ център "Димитров"

Абсолютно подкерпям!!!
 Д-р Георги Стаменов е може би най-грижвния лекар, който съм срещала! И същевременно невероятен специалист, работещ с огромно желание !
Цитат на: Hipo
Д-р Георги Стаменов!!! Невероятно грижовен и добър лекар. Винаги може да се разчита на него!
АГ център "Димитров"

Абсолютно подкерпям!!!
 Д-р Георги Стаменов е може би най-грижвния лекар, който съм срещала! И същевременно невероятен специалист, работещ с огромно желание !
[/qu
Цитат на: Hipo
Д-р Георги Стаменов!!! Невероятно грижовен и добър лекар. Винаги може да се разчита на него!
АГ център "Димитров"

Абсолютно подкерпям!!!
 Д-р Георги Стаменов е може би най-грижвния лекар, който съм срещала! И същевременно невероятен специалист, работещ с огромно желание !

I az gore6to vi prepora4vam Joro Stamenov-mnoooogo e dobar

# 438
  • по света
  • Мнения: 1 587
Искам да добавя към списъка целият персонал на родилно в Окръжна болница и по специално д-р Дачева без която нямаше да имам бебката .Раждането беше трудно, но съм изключително доволна!!!  bouquet

# 439
  • Мнения: 712
Д-р Данаил Илиев
GSM 0899/842084
Успех!
newsm10
Успех и от мен
Знаете ли дали е в София или е в отпуск

Не съм чула да е в отпуска. Той скоро се върна на работа.

# 440
d-r Kalva4eva-ginekolog v bolnica Vita!!! Grinning                                                                                                      aku6erkata Kori4kova ot Sheinovo!!!!!! Grinning                                         

# 441
Д-р Славкова - "Шейново" newsm10 . Стига да не ви притеснява, че е млада лекарка.
Д-р Славкова е още специализант и то с доста вирнат нос. Има още много да учи, за да е в подобни списъци. Като човек може да е много добра, но за професионализъм е рано да се говори

Strahotna e vypreki 4e e specializant. S dve ryce glasuvam za neya

# 442
  • Мнения: 22
ЛЕЖАХ В БОЛНИЦА  СВЕТА АННА ЗА ЗАДЪРЖАНЕ , ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ НА Д-р ШУМАНОВ И Д-Р НОВАЧКОВ ЗА ПЕРФЕКТНОТО ОТНОШЕНИЕ И ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ, ЗАЩОТО 50% ОТ ЛЕЧЕНИЕТО НА ПАЦИЕНТА Е ОТНОШЕНИЕТО НА ДОКТОРА  bouquet

# 443
  • Мнения: 10
Някой да е чувал нещо за д-р Венкова от 1-ва градска ?Има и приемни часове в клиника Гургулят.Не я откривам в никой списък а ходя при нея?

# 444
  • Мнения: 487
Хайде и аз да се включа:

Д-р Калев (АГ), Д-р Домусчиев (АГ), Д-р НАйденов (анестезиолог), Д-р Масларска (педиатър) - всички от 2-ра градска

Имам личен опит с всички - да са живи и здрави все така да помагат на майки и бебета!

Като цяло целият екип на 2-ра градска е страхотен, но може би понеже има само 25 легла в родилно, са толкова малко постингите за тях!

# 445
  • Мнения: 2 274
Д-р Данаил Илиев
GSM 0899/842084
Успех!
newsm10
Успех и от мен
Знаете ли дали е в София или е в отпуск

Не съм чула да е в отпуска. Той скоро се върна на работа.
Аз ходя при него на консултации! Наистина скоро се върна на работа след болничен / от началото на август/! И аз горещо го препоръчвам! Много е внимателен и обяснява всичко! Ориентирах се за него след прочетени мнения във форума и след като 2 пъти лежах при него в патологията!

# 446
  • София, център
  • Мнения: 687
Някой да е чувал нещо за д-р Венкова от 1-ва градска ?Има и приемни часове в клиника Гургулят.Не я откривам в никой списък а ходя при нея?

 Grinning Много съм доволна от нея! Тя ми е гинеколог вече 12 години, ходила съм 2-3 пъти при други и мога да сравня. Водя и приятелките ми при нея, казват че винаги е права и ги лекува добре! Тя ми проследи и цялата бременност.

# 447
  • Мнения: 231
Д-р Иво Димитров от клиника Братя Тодорови, благодарение на този Доктор ще си имам бебче, след дълги опити и ходене по мъките по най-различни специалисти,които не ми даваха никаква Надежда. За мен това е наистина голям Доктор.

# 448
  • Мнения: 231
Д-р Иво Димитров от клиника Братя Тодорови, благодарение на този Доктор ще си имам бебче, след дълги опити и ходене по мъките по най-различни специалисти,които не ми даваха никаква Надежда. За мен това е наистина голям Доктор.

Опс не е Иво Димитров, Иво Тодоров/доста съм разсеяна напоследак/

# 449
  • Мнения: 2 171
Д-р Кемилев детски офтамолог в Александровска болница - внимателен и човечен специалист.

Общи условия

Активация на акаунт