Бял списък-за София!

  • 1 105 733
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 705
Ако става дума за Венета Китова, защото са две  newsm78 newsm78

Ако ви трябва лекар, който да ви вкара в инфекциозна болница за няма нищо... или да ви изпише антибиотик без нужните изследвания - Тя е човекът.

Иначе за болнични не се заяжда, дава. Не мога да си кривя душата. Направления за друг лекар, също. Направления за изследване... само ако ще я глобят от касата за това, че не го е дала.

И все пак в Младост няма по-добра. Иначе щях да я сменя. Ама повярвайте ми всичките или са въздух под налягане или нямаш достъп до тях (ако отидеш с дете болно от нещо се връщаш с дете болно от много неща)

# 706
Видях,че търсиш педиатър в Младост.С риск да се повторя,аз лично съм много доволна от Д-р Славова,педиатър и алерголог,бившата 27 поликлиника.И нас гледа,и децата:))И винаги я интересува какво ще ти се случи след рецептата и болничния.

# 707
  • Мнения: 1 380
Момичета търся си КОМПЕТЕНТЕН и ОТЗИВчИВ ПЕДИАТЪР в "Студентска поликлиника"! #Crazy
Скоро ми е термина, а ходих в 22 ДКц при една докторка меко казано КУКУВИЦА която каза, че "Дървеница" и е далече и трябвало за да идва да преглежда бебето да и осигурим КОЛА ИЛИ ТАКСИ.
Абе много важни станаха тези доктори...... #2gunfire

# 708
  • София
  • Мнения: 1 877
Момичета търся си КОМПЕТЕНТЕН и ОТЗИВчИВ ПЕДИАТЪР в "Студентска поликлиника"! #Crazy
Скоро ми е термина, а ходих в 22 ДКц при една докторка меко казано КУКУВИЦА която каза, че "Дървеница" и е далече и трябвало за да идва да преглежда бебето да и осигурим КОЛА ИЛИ ТАКСИ.
Абе много важни станаха тези доктори...... #2gunfire

Ние ходим там при Д-р Елена Иванова от САНА - много е мила и е много добър диагностик. Отношението й към децата е страхотно. Обаждала съм й се по всяко време никога не е било проблем!

Успех!

# 709
  • Мнения: 41
Здравейте зная че доктода за когото ще говоря го има в черния списък но за мен той трябва да е в белия. Не искам нито да засегна някого нито да агитирам, само ще си изкажа мнението. Това е Доцент Божидар Налбански от патологията (5 ет.) на Майчин дом, наблягам на титлата и първото име защото там с такава фамилия са трима - Професор и един млад доктор.
Доцента следи цялата ми бременност и ми направи секциото. Вика ме на консултация на 3 седмици а накрая ме води за ръчичка от стая в стая на прегледи защото трябваше да мина на комисия за да се реши дали ще ме оперират или ще раждам по естествен път. Прие ме в болницата но вечерта преди секциото на мен ми изтекоха водите. Закараха ме в пред родилна и ми мазаха че мога да изчакам до определения час. В 4:30 вече не издържах на болката и реших да му се обадя. Застана с усмивка до леглото ми точно в 4:45. Повреме на операцията ми говоре6е и ме разсейваше  за да не се чувствам зле и ми сложи конци които не се махат за да не ме мъчи и с тази процедура. Всичките дни в болницата идваше да ме види и специално проверяваше как е бебето. За цялата бременност и раждане платих единствено 80лв. които болницата взима затова че го извиках посред нощ. Много съм му благодарна и смиятам живот и здраве пак да поверя бременноста и раждането на него.
Е това е от мен.
Извинявай,можеш ли да ми дадеш координати на доц.Налбански?Много ми е спешно и важно.Може и на gerry2905@abv.bg.Blagodarq!

# 710
здравейте, отскоро ходя при д-р димитър казаков в клиника "лора".  останах съ смесени впечатления   не мога да реша дали да се подложа на една лека гинекологична  намеса при него. надявам се да ми помогнете да взема решение.

# 711
търся добър гинеколог в района на борово или стрелбище. няма значение дали е мъж или жена, за предпочитане да работи с нзок

надявам се да попадна на лекар, който изслушва и е внимателен, професшоналист

# 712
  • Мнения: 8
Най-отговорно добавям към белия списък д-р Власова,акушер-гинеколог от МЦ "Свети Панталеймон". Перфектен специалист, винаги усмихната, отговаря на всички въпроси.Проследи цялата ми бременност , направи правилна преценка относно начина на раждане.Възхитена съм от нейния професионализъм.Работи с НЗОК .

# 713
  • Мнения: 8
Д-р Виолета Димитрова ; от МЦ" Фемина" -перфектен специалист по фетална морфология.

# 714
  • Мнения: 1 380
Д-р Виолета Димитрова ; от МЦ" Фемина" -перфектен специалист по фетална морфология.
E може и да е "специалист", ама на мен не можа да ми каже от какво са ми малко околоплодните течности и се наложи да бия път от София до Несебър за да ме види д-р Бояджиев, който е много внимателен и любезен и ми обясни, че имам изтичане и трябва да съм на легло.
Димитрова е ТЕМЕРУТ и през цялото време на прегледа само цъкаше и нищо не ми каза. И зпраща ме при разни нейни познати светила в медицината, заради проблема ми, ама и те същите образи.

# 715
Искам да ви препоръчам виртуоз в детската стоматология - Доц. Николета Маркова. Работи със Здравната каса, приема в МЦ"Медстом" - тел.981-00-00. Страхотен професионалист!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 716
  • Мнения: 1 798
Д-р Бранимир Първанов-орален хирург в 7-ма поликлиника Peace-изключителен специалист, работи експедитивно, има точна ръка.
Не бих отишла  в поликлиника за нищо, но в 7-ма 6-тия етаж е обособен стоматологичен център, имах късмет с моя мъдрец, че случайно наминах натам. Laughing

# 717
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Не е ли време в тая тема някой да въведе система... newsm78 36 страници мнения май прилича по-скоро на бръщолевене, отколкото на полезна и най-вече използваема информация!  ooooh!

# 718
profesor Dragan BOBEV izklu4itelen profesionalist!!!

# 719
Браво,Рени!!Точно така си е,човек не може да се ориентира.Модоветеее...де сте:))

Общи условия

Активация на акаунт