Бял списък-за София!

  • 1 106 793
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 945
Здравейте сега се регистрирах тук за да потърся информация за д-р Гроздинска, по принцип ходех при д-р Коев но загубих телефонният му номер, а имах силни болки от ляво, знам че имам срастване на левия яйчник и д-р Коев ми бе казал че няма проблем просто ще ме боли при настинки, но д-р Гроздинска ме стресна малко като ми каза че не е за пренебрегване защото може да доведе до запушване на тръбите и т.н. Много съм уплашена .. сега се лекувам с антибиотик, но искам да отида при още един лекар или може би да отида пак при д-р Коев. Какво ще ме посъветвате видях че д-р Коев е в белият списък. Д-р Гроздинска е д-р в Пирогов. Ако знаете нещо за нея споделете ми. Благодаря Ви

# 946
Здравейте, мили мами. Виждам, че сте много отзивчиви  Hug Та прегледах последните страници на темата и исках да ви попитам дали можете да ми дадете някакви координати на д-р Анелия Барбова от Полимед? Телефонче, ако е възможно.
Благодаря ви предварително. Simple Smile

# 947
Saglasna sam s teb. Az rajdah pri Dr. Danail Iliev i e mnogo dobar kato lekar i spetsialist. Samo che sega raboti v "Sheinovo". Ako iskam treto dete pak shte rodia pri nego, zashtoto naistina se interesuva ot patsientkite si i detsata.

# 948
  • Мнения: 55
Saglasna sam s teb. Az rajdah pri Dr. Danail Iliev i e mnogo dobar kato lekar i spetsialist. Samo che sega raboti v "Sheinovo". Ako iskam treto dete pak shte rodia pri nego, zashtoto naistina se interesuva ot patsientkite si i detsata.

 smile3501 Хей! Май ще станем множко на д-р Дидо (Илиев)!!!
Този човек е уникален- как успява винаги да е приветлив и отзивчив, независимо от часа на денонощието. Защо и другите докита не са като него? След няколко СЕРИОЗНИ разочарования, успях да намеря ИСТИНСКИ лекар! newsm81

# 949
  • софия
  • Мнения: 257
Ходила съм при д-р Гроздинска преди 7 години по повод аднексит. Спомените са ми за добро отношение и правилно лечение. Около 3 месеца след това бях бременна. Grinning

# 950
  • София
  • Мнения: 2 110
да добавя Д-р Румяна Йорданова, УНГ
много е добра Peace

# 951
  • Мнения: 534
Нека да добавя лекарите,които бяха до мен в много труден момент:
д-р Константин Петров
д-р Аврамова
и д-р Колева завеждащ отделение Патологична бременност
всички от АГ Света София-бившата Тина Киркова.
Пожелавам им да са все така добри професионалисти и прекрасни хора  Hug

# 952
  • София
  • Мнения: 3 614
Моля,дайте координати на Д-р Миков-гинеколог.Търсих го във 2 п-ка на пл.Славейков,но там пишеше двама други, Д-р Василев и Д-р Казаков мисля че бяха newsm78
Търся си добър гинеколог,но ако може да работи с касата,че много често ми се налага да ходя(все нещо изниква) и на частно само няма да издържа.

# 953
  • София
  • Мнения: 5 312
Срам не срам, ще оспамя темата и аз  Embarassed  За съжаление малко хора пишат точната специалност на лекаря, когото хвалят, и при търсене нищо не излиза  #Crazy

Моля да препоръчате онколог. Става въпрос за пълна консултация по темата "Как да живеем след операция от рак на гърдата". Например някой казал, че витамини не е добре да се приемат - "хранели рака" - вярно ли е или не и т. н.

Извинявам се за спама и предварително благодаря на всички   bouquet

# 954
  • София
  • Мнения: 2 709
Моля,дайте координати на Д-р Миков-гинеколог.Търсих го във 2 п-ка на пл.Славейков,но там пишеше двама други, Д-р Василев и Д-р Казаков мисля че бяха newsm78
Търся си добър гинеколог,но ако може да работи с касата,че много често ми се налага да ходя(все нещо изниква) и на частно само няма да издържа.

Д-р Миков следеше бременността на кумата ми. Попитах я и тя ми каза, че още от 2006-та година кабинета му не е в поликлиниката на Славейков. Бил се преместил някъде към Женския пазар, но продължавал да си работи по Касата. Каза, че ще ми прати координати, ще ти пиша, като ги получа.

# 955
  • София
  • Мнения: 3 614
Вече ми ги дадоха,благодаря. Hug

# 956
Моля, дайте координати на д-р Кукуряшка

# 957
Д-р Константин Ташков е много добър и внимателен лекар. Той ми следи бременността от втория месец и ми води раждането. По негов съвет родих нормално. Много съм доволна, той е много всеотдаен човек и направи всичко възможно раждането да мине безпроблемно и бързо. Аз съм много емоционална и бременността ми започна с проблеми и престои в патологията, но се радвам че попаднах на него, защото отношението му към пациентите е много грижовно и внимателно, а това е особенно важно за жените в този прериод. Определено бих го препоръчала като специалист. Той е много коректен и прекрасен човек.

# 958
  • София
  • Мнения: 1 185
С чиста съвест и огромно задоволство от отношението и професионализма ви препоръчвам Д-р Катя Златева от 1во АГ "Св. София", има и частен кабинет!

# 959
  • Мнения: 1 744
Здравейте, мили мами. Виждам, че сте много отзивчиви  Hug Та прегледах последните страници на темата и исках да ви попитам дали можете да ми дадете някакви координати на д-р Анелия Барбова от Полимед? Телефонче, ако е възможно.
Благодаря ви предварително. Simple Smile
Ето телефона й 0888990466.
Тя проследи цялата ми бременност с близнаците и съм страшно доволна, и като специалист и като човек е много добра.

Общи условия

Активация на акаунт