Весела ще е лятната почивка, защото ще съм бременна щастливка!Teма 111

  • 23 741
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 1 197
Йоли, момента със лабораторна грешка е много вероятен, не се сдухвай докато нямаш потвърждение. Бодимед е добър избор, повече са доволните от тях, отколкото недоволните. Аз Цибалаб няма да я коментирам, защото за малко не ме разделиха със ММ като бяхме гаджета заради фалшиво положителен Васерман ... представяте ли си?!!?!?!

Облаче, и при мен лъснаха вродени тромбофилии. Че имам и леко завишени НК клетки ... за разкош. Успех ви пожелавам и следващият път без трвоги  Peace


# 691
  • София
  • Мнения: 1 676
*Soulmate*, веднага смук от прашеца newsm79 newsm75 newsm28 newsm28 newsm75 newsm51

# 692
  • Мнения: 1 420
Ох чакай да почна да смуча прашуляк  newsm79 newsm79 newsm79
Особено розов, въпреки че какъвто и да е важното да е здраво развиващ се Simple Smile
Вчера с ММ обсъждахме че той иска момче да му купувал коли с дистанционно и електронни игри, а аз искам момиче да й вързвам панделки, да я пращам на спортни танци и да си говорим за гримове  Laughing
Викам му- тогава две- да има за всеки, а той не ще диването. Ама май и аз си мисля вече че няма да имаме време за двечки, а пък не виждам къде бих могла да износя близнаци, че нямам много вместимост май  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 263
 Sad а аз тъкмо в Цибалаб мислех да отида,ако не се е получило този месец,все пак имам някаква минимална надеждца да ме пропусне цикъла!

# 694
  • Мнения: 1 446
Смуквам прашец! Да е живо и здраво го искам, да се роди на термин и да го чуя, че плаче.

Щастлива съм! Току-що научих прекрасна новина за една приятелка и ми е щастливо!

# 695
  • Мнения: 1 899
Гледам , че има дефицит на прашец, та викам да мина да ви опраша и аз с моя син близнашки яко подритващ прашец !
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Смучете смело , че е заразен  Mr. Green
Иии ...без лоши мисли ,кофти настроения и драми ! Искам само положителни тестчета да виждам в темата ! Като сте се хванали на хорото с бебеправенето ще се научите на търпение и да не сте толкова прибързани  Grinning

# 696
  • Мнения: 22
Мери, честито и чак до финал смитам прашец, че склада е празен! Ако искаш остави дата в която си видяла двете черти да те добавим в успелите.

Ами аз влезнах в списъка и маи ме имаше на 01.04  видях   EFP    Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 446
Аз да се насмуча, синьо близнашко, едно - момичешко, каквото има Simple Smile

# 698
  • Мнения: 172
От мен май за лелка ще чувате тоя месец - имам някакво ръждиво течение, дано да не е цикъл!

# 699
  • Мнения: 900
УондаЖаксон, ти не чакаш ли лелката чак към 22-23?

# 700
  • Мнения: 172
На 21ви я чакам. Ама явно ще е по-рано  Sad

# 701
  • Мнения: 900
 Praynig Praynig Praynig дано да е имплантационно кървене!!!!!!!!!!!!!!!! Praynig Praynig Praynig

# 702
  • Мнения: 900
 newsm28 newsm28 newsm79 newsm79 newsm75 newsm79 newsm79   взимам си от прашеца, че все още в мен се таи надежда   baby_neutral smile3504

# 703
  • Мнения: 1 831
Здравейте и от мен. Успях да ви изчета едвам едвам  и естествено и аз искам да се изкажа по разискваните теми ( каква жена съм иначе).Чета тази тема от 8-9 месеца , от почти самото начало на бебеправенето - и все се каня да пиша, но си викам : какво ще ги занимавам момичетата с моите глупости и дерзания . И така всеки пореден месец , уж все за последно ви чета и се местя с отчетни ....ама , то си стана почти година Sad  Но на фона на това , през което са минали някой момичета тук - моето си е  направо шега-работа . Истината е че много нови неща научих тук и в сходни теми , като се започне от овулацията, различните фази, тестове и се стигне до добавки, хормони и какво ли не. Искрено благодаря на старите момичета за многобройните и компетентни съвети - Йоли, Соулмейт, Естлар, Есенче, Фрея, Лоли, Ниана, ГолдънГърл, Анадара, Нения,Скийтър,Рансън, Стане,бананарама, Куин бии ( със сигурност изпускам някой, за което се извинявам) -   bouquet  bouquet  bouquet newsm20
Благодарение на тях , си направих план на действие ,  поставила съм срокове( за който ММ е информиран  newsm48) , пием си добавки  и се чувствам доста по-добре психически и физически. ( Ignorance is blessing ... ама само за някой, на мен не ми понася добре  Laughing )

За първи път и аз да се наредя, ако може , под прашеца:   newsm79 newsm79
Лек  smile3558  и прекрасен уикенд на всички. Палци за всички нечакащи Simple Smile

# 704
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Мери, честито и чак до финал смитам прашец, че склада е празен! Ако искаш остави дата в която си видяла двете черти да те добавим в успелите.

Ами аз влезнах в списъка и маи ме имаше на 01.04  видях   EFP    Simple Smile

Сега видях, преместих те според датата! Wink

Общи условия

Активация на акаунт