Весела ще е лятната почивка, защото ще съм бременна щастливка!Teма 111

  • 23 722
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 421
JOjo шом повръщаш стомашни сокове, значи не си се хранила днес. Вземи да хапнеш и ще ти мине  Peace

# 736
  • Мнения: 555
JOjo шом повръщаш стомашни сокове, значи не си се хранила днес. Вземи да хапнеш и ще ти мине  Peace

И аз това щях да предложа и ти ме изпревари. От глад също може да ти се гади Simple Smile Хапни нещо леко.

# 737
  • Мнения: 175
Да ви кажа честно не тая големи надежди поради няколко причини : първо нз дали сме уцелили датите с ММ защото с нашите 2 пъти точно в тази седмица ...Второ - днес отрицателен тест ( от евтините и отчитащ на 25 ЧХГ ) и трето върлуващия вирус с повръщане ... Всъщност то ще се чуе ...каквото и да е Simple Smile Благодаря момичета за подкрепата  Hug Hug Hug Hug
П.С . хапнах 3 палачинки със сладко и сирене към 13 часа , не съм останала гладна....

# 738
  • Мнения: 741
Хайде новата тема е факт за нетърпеливите и може да заповядате! Hug
Юни е любовен и с мирис на море,сбъдва се мечтата ни да имаме дете!
Пожелавам ни да я изпълним с много хубави емоции и мноооого положителни тестове,както и по-малко спорове!

# 739
  • Мнения: 172
При евентуална Б трябва да се избягват лайката и канелата в големи количества  Peace Маточни стимуланти са

Дегана също не се препоръчва за първите три месеца на Б(според листовката)  Peace
Нямах никаква идея!! Добре е , че се включи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт